341 | EVREN BESINCI KANGAL D.K. Bubu, Dorota Łozowicka | doskonała/excellent, lok. 1 |
342 | ILKE DOKUZUNCU KANGAL D.K. Bubu, Dagmara, Jarosław Rabiczko | , nieobecny |
343 | KORNELIA Czandoria, Barbara Helak | b. dobra/very good, lok. 1 |
344 | NIKO Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figiela | , nieobecny |
345 | ARAN Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figiela | , nieobecny |
346 | Parliste DREAM ABOUT CLIFFHANGING, Kulli Trauser, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
347 | VIVA Na Każd± Pogodę, Nina Krowińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
348 | OLA Samarytanin, Marcin Licznerski | doskonała/excellent, lok. 2 |
349 | OMBRA Samarytanin, Mariusz Morawiec | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
350 | Buffball CAYENNE CERA, Kulli Trauser, Estonia | doskonała/excellent, lok. 3 |
351 | NIGRA Pałucki Przejar, Mariusz Glaner | doskonała/excellent, lok. 2 |
352 | SAPPHIRE Na Każd± Pogodę, Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca |
353 | BARDOS Wielkopolski Bernardyn (FCI), Janusz Potocki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
354 | ETAP Majowy Skarbiec (FCI), Piotr Żagun | , nieobecny |
355 | MORITO Le¶ny Wiatr, Michał Kamiński | obiecuj±cy/promising |
356 | NEOR BARBARIAN Astrolabium (FCI), Rafał Kociński | , nieobecny |
357 | OBSSESION z Gorzyckiej Zagrody, Irena Balcerzak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
358 | DRAGON Swobodne Życie, Marta Konczalska | b. dobra/very good, lok. 1 |
359 | FENIX o Mój Ty Smutku, Dorota Buchalska | dobra/good |
360 | GOLIATH Stróż Zagrody (FCI), Ewa Wilczek-Rz±sa | , nieobecny |
361 | WAWEL Berneńskie Ł±ki, Katarzyna Dachterska | b. dobra/very good, lok. 2 |
362 | ASTOR Nadmorska Przygoda, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 3 |
363 | HEKTOR z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
364 | INGOT z Deikowej Doliny, . Deik T., Suzuki N. | doskonała/excellent, lok. 2 |
365 | PIERRE z Cichej Górki, Wojciech Moczulski | dobra/good |
366 | BARON z Łowickiego Księstwa, Bogumiła Trepto | dobra/good |
367 | BATON Dom nad Stawem, Julia Walentynowicz | dobra/good |
368 | BENJAMIN Moravian Hurricane, Zuzanna Chmielewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
369 | BOSSTON Spartańska Osada (FCI), Alicja Aszyjczyk | b. dobra/very good |
370 | BRUNO Bermondo Bohemia, Anna Pudzyńska | b. dobra/very good |
371 | CASTRO Cherrylady (FCI), Rudolf Piórko | , nieobecny |
372 | HUNTER Zielone ¦cieżki (FCI), Monika Sty¶-Zaj±c | , nieobecny |
373 | Alpina-Balt IDALGO, . Gritchenok Y., Kiselev N., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
374 | KEEP IN TOUCH della Torre d'Ovarda, Olga Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
375 | STREET GLIDE Av Lee Armand, Roland, Anne-Kathrin Benkus, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
376 | WHITO Nadmorska Przygoda, Lidia, Piotr Leleń | dobra/good |
377 | BIVOJ od Dvoru Briz, Anna, Ryszard Chroboczek | , nieobecny |
378 | DENVER Eleuteria, Iwona Szczerkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
379 | FINN von der Jakobshohe, Roland, Anne-Kathrin Benkus, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
380 | HAMLET Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
381 | HARRISON Berneńskie Ranczo, Iwona Zaręba | doskonała/excellent |
382 | TREY von Romanshof, Beata Pluta | doskonała/excellent, lok. 4 |
383 | MARS Gorzowska Panorama, Alicja Aszyjczyk | b. dobra/very good |
384 | FABIOLA Eleuteria, Justyna Przybyła | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
385 | FARIDA vom Hollandhof (FCI), Piotr Szramkowski | wyb. obiecuj±cy/very promising |
386 | NESSI BARBAROSSA Astrolabium (FCI), Anna Po¶lednik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
387 | WALKIRIA Consensus, Anna Pudzyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
388 | GRACJA Van St-Niklas, Elżbieta Mateńko | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
389 | REDA Czereda Kusego (FCI), Piotr Werkowski | obiecuj±cy/promising |
390 | ABRACADABRA z Krainy Zeusa (FCI), Beata Nowicka-Jagodzińska | b. dobra/very good |
391 | DAMA Swobodne Życie (FCI), Katarzyna Jabłońska | , nieobecny |
392 | DEWMIST DANDRIDGE Szczę¶liwy Słoń, Olga Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
393 | GABI Stróż Zagrody (FCI), Monika Sty¶-Zaj±c | b. dobra/very good |
394 | GINA Stróż Zagrody (FCI), Magdalena Szłapa-Lipińska | b. dobra/very good |
395 | HOLLY z Lubinia Wielkopolskiego, Roksana Jurkiewicz | dobra/good |
396 | KAGURA von Romanshof, Beata Pluta | b. dobra/very good |
397 | MOCCA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), Anna Olszewska | b. dobra/very good |
398 | MORELA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Koszembar M., Grabia K. | dobra/good |
399 | RAJSA Tasmańska Ellite, Małgorzata Gryla | doskonała/excellent, lok. 2 |
400 | AFRODYTA Chosna, Sebastian Ryniak | dostateczna/sufficient |
401 | ALUTKA z Zielonego Grajdołka, Małgorzata Milowka | doskonała/excellent, lok. 3 |
402 | ANABELLA Wesoła Czereda, Wojciech Organa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
403 | DOLCE VITA Bersett, Dariusz Domrazek | b. dobra/very good |
404 | DORADO Astrum Felikx, Teresa Stanicka-Wójcik | , nieobecny |
405 | FIBILLE od Zlateho Roxe, Anna Kochanowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
406 | IBIZA z Łowickiego Księstwa, Bogumiła Trepto | b. dobra/very good |
407 | LAVENDER z Gorzyckiej Zagrody, Witold Majkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
408 | NEBRASKA Berneńskie Ranczo, Przemysław Piechowiak | , nieobecny |
409 | NIAGARA Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscy | dobra/good |
410 | SOTELLA Szumi±ca Knieja, Halina Jarzębska | dobra/good |
411 | VARIA von Romanshof, Beata Pluta | b. dobra/very good |
412 | ADELAIDE Moravian Hurricane, Anna Pudzyńska | b. dobra/very good |
413 | ATENA Cherrylady, Irena Balcerzak | b. dobra/very good |
414 | BEASTIE BIANKA Majowy Skarbiec (FCI), Magdalena Szłapa-Lipińska | b. dobra/very good |
415 | CAIPRISSIMA Zielone ¦cieżki, Ireneusz Nowak | b. dobra/very good |
416 | DORA z Lubinia Wielkoposkiego, Mieczysław Kowalski | b. dobra/very good |
417 | DUNKIERKA Eleuteria, Iwona Szczerkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
418 | FIBI Stróż Zagrody, Renata Marcisz | , nieobecny |
419 | FRIDA z Le¶nego Potoku, Michał Kamiński | b. dobra/very good |
420 | GABI Spartańska Osada (FCI), Alicja Aszyjczyk | dobra/good |
421 | HERA Brabusz, Mariusz Staszak | b. dobra/very good |
422 | HIPPIKA Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscy | b. dobra/very good |
423 | KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Koszembar M., Grabia K. | doskonała/excellent, lok. 2 |
424 | PINIA Szumi±ca Knieja, Jarosław Mejer | dobra/good |
425 | AURA z Łowickiego Księstwa, Bogumiła Trepto | b. dobra/very good |
426 | ENIGMA Berneńskie Ranczo, Maria Herot | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
427 | GINGER Tiggett, Elżbieta Mateńko | doskonała/excellent, lok. 4 |
428 | HARMONIA Berneńskie Ranczo, Anna, Ryszard Chroboczek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
429 | VOGUE z Deikowej Doliny, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 3 |
430 | RENI ze Spalonego Młyna, Bogumiła Trepto | doskonała/excellent, lok. 1 |
431 | DR HAUSE Xyz, Szczepan Borkowski | doskonała/excellent, lok. 1 |
432 | HASHISH von Jess Box, . Brzezinski J., Lemmer T. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
433 | VIDZHEY Denburg, Agnieszka Banaszak | doskonała/excellent, lok. 2 |
434 | DON DIAS Exkalibur, Sławomira Idzikowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
435 | OLIVER Kariera (FCI), Wiesław, Lidia Idziorek | b. dobra/very good, lok. 3 |
436 | PIERWIOSNEK Głogosia (FCI), Marian Grzymisławski | doskonała/excellent, lok. 2 |
437 | DARK CHOCOLATE Głogosia (FCI), . Pawlak M., Matura M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
438 | SURPRISE SYMHONY Kariera (FCI), Piotr Jaszczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
439 | MEGAN Ginger Team (FCI), Wiesława Kaniewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
440 | ZIVA Głogosia (FCI), Małgorzata Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
441 | VAYA CON DIOS Box-Star, Anna Cielecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
442 | COCAINE von Jess Box (FCI), Jessica Brzeziński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
443 | Kreisid CLARUS CESAR, . Martinson K., Kajak M., Estonia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
444 | Jedna na Milion WIRTUOZ, Jacek Bednarek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
445 | GUESS di Casa Vernice, Halina Jandy | , nieobecny |
446 | Kreisid CLARUS LUZ MARIA, K. Martinson, Finlandia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
447 | KAJA Opochland (FCI), Mariusz Krówka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
448 | Kreisid ADMIRABLE BRILLANTE DIAMANTE, K. Martinson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2 |
449 | USTINA di Casa Vernice, . Pogodina V., Podgaetskij L., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
450 | GRENADA z Królewskiego Traktu, Bogumiła Rzemyk | b. dobra/very good, lok. 2 |
451 | GWATEMALA z Królewskiego Traktu, Grażyna Czajkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
452 | Jedna na Milion LAGUNA, Halina Jandy | , nieobecny |
453 | DANTE z Grodu Dawida (FCI), Przemysław Szel±gowski | wyb. obiecuj±cy/very promising |
454 | FALKORN z Rato¶niówek, Krzysztof Moskwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
455 | Impressive Bull JETRED, Marzena D±bska-Wójcik | b. dobra/very good, lok. 2 |
456 | HIT Perła Wronczyna (FCI), Bartosz Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
457 | KOLINS Starotomyskie Molosy (FCI), Adam Nizio | doskonała/excellent, lok. 2 |
458 | ASTON Kaplus, Adam Schmidt | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
459 | PIRAT from Złota Beja, Władysław Kowalski | b. dobra/very good, lok. 2 |
460 | RINALDO MARCUS APPOLINAR DLA NG Dyskretny Urok Burżuazji, Katarzyna Sosnowska | , nieobecny |
461 | GLORIA Perła Wronczyna (FCI), Marzena D±bska-Wójcik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
462 | OLIMPIA Perła Wronczyna (FCI), Andrzej Sobczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
463 | CZANDORIA Perła Wronczyna (FCI), Waldemar i Agnieszka Wi¶niewscy | doskonała/excellent |
464 | DAHLIA Herbu Elster, Jolanta Sroka | dobra/good |
465 | ELZA znad Stobniczanki, Władysław Kowalski | b. dobra/very good |
466 | HANNAH Amber Dog, Adam Schmidt | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
467 | Metakisbuuls I AM FLY TO THE MOON, . Sosnowska, Kradziecki, Bergman | , nieobecny |
468 | AMELIA-MELANIA z Grodu Dawida (FCI), Dawid, Przemysław Szel±gowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
469 | GRETA Spółka z Krzywego Koła, Adam Schmidt | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
470 | KALIPSO BRAVE HEART Devilish Sacrum, Justyna Lehr, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
471 | PRINCESS Perła Wronczyna (FCI), Marzena D±bska-Wójcik | doskonała/excellent |
472 | Nestor Notabilis YANKEE BOY NESTOR NOTABILIS AT FERDHU, . Wołoczko M.E., Ferguson D. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
473 | Full House LIMITED EDITION, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
474 | AXEL FULL HOUSE Wonderful Dogs (FCI), Bartosz Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
475 | MOLOKO Dolce Perro, Agnieszka ¦lebioda | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
476 | AMY ASHANTI Guinesis Star, Moussa Bangoura, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
477 | ANISSA AMEERAH Guinesis Star, Moussa Bangoura, Czechy | , nieobecny |
478 | Full House TUTTI FRUTTI, . Kamiński B., Bis A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
479 | GOLDEN LADY XENA Molosy spod Baszty (FCI), Dorota Marzycka | doskonała/excellent, lok. 2 |
480 | HARMONY is Dvariskiu, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
481 | TANGO IN THE NIGHT Nestor Notabilis, Magdalena Ewa Wołoczko | , nieobecny |
482 | Bullstock's AMBER OF BARBARIAN, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
483 | MARLON CON AMORE Volturi (FCI), Andrzej Gna¶ | dobra/good |
484 | ORGOGLIOSO VINCITORE Błękitna Przystań (FCI), . Wysocka N., Lobert S. | b. dobra/very good, lok. 1 |
485 | EKSTERMINATOR Del-Orte, Marcin Luciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
486 | MAUOR CON AMORE Volturi, Ewa Wanecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
487 | MODIGLIANI CON AMORE Volturi (FCI), Monika Kalenik-Krajewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
488 | Majoshaza Reme BOSCO, Natalia Wysocka | b. dobra/very good |
489 | MEMPHIS CON AMORE Volturi (FCI), Andrzej Gna¶ | b. dobra/very good |
490 | BLACK BIG BEN Del-Orte M.L. (FCI), . Kamiński B., Luciak M. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
491 | Eaglemount DEE DEE DEJA VU, . Maevali J., Ilumae E., Estonia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
492 | AFRA AZAR z Gildii Nieustraszonych, Ewa Wanecka | b. dobra/very good, lok. 3 |
493 | MINERVA CON AMORE Volturi, Marzena Rogalska | doskonała/excellent, lok. 1 |
494 | OSSESIONE PER LA VITTORIA Błękitna Przystań (FCI), Natalia Wysocka | doskonała/excellent, lok. 2 |
495 | ISADORA z Mazurskiego Edenu, Rafał Strugała | doskonała/excellent, lok. 3 |
496 | MARGOT CON AMORE Volturi (FCI), Monika Kalenik-Krajewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
497 | NATALII SWEET GIRL Błękitna Przystań (FCI), Sylwia Nadolna | doskonała/excellent, lok. 2 |
498 | SWEET DREAM Del-Orte, Marcin Luciak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
499 | FARFALLA Cohors Poland (FCI), Joanna Lerczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
500 | OLIMPIONIC Yublanievyi Tsvit, Czesław Trzos | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
501 | OTO MI¦ Alfa Amal (FCI), Magdalena Podejko | doskonała/excellent, lok. 2 |
502 | URAN VALIKORD Willa Taira (FCI), . Kordowiecka E., Spotan P. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
503 | Kremlevskiy ZUBR, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
504 | LUXOR Magnateria, . Buda K., Mrozińska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
505 | ROSTOW z Norblińskiej Doliny, Ewa Rostkowska | , nieobecny |
506 | TARAS BUL'BA iz Galickih Zemel, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
507 | Kremlevskiy ZHELEZNY FELIX, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
508 | BARBARIS iz Galickih Zemel, L.B., V.A. Timofeevy, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
509 | MIKADOR Astemar (FCI), Anna Marciniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
510 | ASMAN Tygaro-Figaro, Marta Jankowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
511 | DARGAS Drugelis, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
512 | ZLATOSLAV LABRASH s Zolotogo Grada, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
513 | CZARIA Tigaro-Figaro, Czesław Trzos | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
514 | CEŁAJA MOJA LIUBIMAJA non Latrantium, Elżbieta, Malania Zaleska-Ksi±żek | b. dobra/very good |
515 | NASHA RADOST ZVIOZDECHKI DOCH Magnateria, . Grzesik N., Cymbik D. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
516 | Tchorny Medved RUF RATIBOROVNA, Elena Bogaryreva, Rosja | b. dobra/very good |
517 | UVERTURA s Zolotego Grada, Adam Florczuk | b. dobra/very good |
518 | VENDETTA iz Galickih Zemel, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
519 | Kremlevskiy ZEMLYANIKA, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
520 | Kremlevskiy ZLATOSLAVA, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
521 | BIERMIONA non Latrantium, Elżbieta, Malania Zaleska-Ksi±żek | b. dobra/very good, lok. 3 |
522 | KARIERA Lott, Zhanna Kuzmich | dobra/good |
523 | Tchorny Medved PALMIRA PREKRASNAYA, Anna Sontheim, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
524 | Kremlevskiy ZHEMCHUZHINA, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
525 | GLAMOROUS TSARINA iz Angarskoi Jemchujiny, Magdalena Cylc-Sosińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
526 | Malahovskaja PREMIERA, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
527 | Kremlevskiy VENERA, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
528 | ATA Kochana Zagroda, Katarzyna Kin | doskonała/excellent, lok. 1 |
529 | Tira Vento FOXTROTT, Dorota, Katarzyna Plewka | m. obiecuj±cy/n. promising |
530 | AGIO ADELANO of Guardian Dogs, Barbo Schoor, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
531 | TITO Daker Poland (FCI), Danuta Utrata | b. dobra/very good, lok. 1 |
532 | COLIN COHEN de Terra Mirabili, Artur G±ska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
533 | Dura Lex Polonia (FCI) EFFENDI, Piotr F±ferek | doskonała/excellent, lok. 2 |
534 | Izrafel ABE ATENTATOR, N. Melguy, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
535 | Pride of Russia ODIN, Valeria Milerman, Niemcy | , nieobecny |
536 | ALI AMARO de Terra Mirabili (FCI), Radosław Sieciński | , nieobecny |
537 | Tira Vento BALANTINES, Dorota, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 3 |
538 | OSCAR z Padoku (FCI), Wanda Zielak | , nieobecny |
539 | Diamandin SANTANA, . Kauppinen M., Kohonen K., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
540 | Pride of Russia SIDOR, A. Gorbachev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
541 | CYGA Desmodus, Katarzyna Z±bkiewicz | , nieobecny |
542 | Tira Vento FINLANDIA, Dorota, Katarzyna Plewka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
543 | JAGA Adoracja, Joanna Prokop | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
544 | AMICA ANDELUSIA of Guardian Dogs, Agnieszka Radke | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
545 | ARTESSA ACHAJA of Guardian Dogs, Enrico Dreger, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
546 | Pride of Russia BARBAROSSA, A. Gorbachev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
547 | CASSIDY de Terra Mirabili, Joanna, Tomasz Ku¶mierek | doskonała/excellent, lok. 2 |
548 | SZARLOTKA z Nory Susła, Marta Cuber | , nieobecny |
549 | RAYA z Padoku, Radosław Sieciński | , nieobecny |
550 | Pride of Russia SNOW QUEEN, A. Gorbachev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
551 | TAIGA Daker Poland (FCI), Danuta Utrata | doskonała/excellent, lok. 2 |
552 | ARIEL Electra King, Johanna Lassinniemi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
553 | AZJA ATA Aldman, Leszek Zgutka | , nieobecny |
554 | Piligrimas FAERY FEMIDA, Stanisław Fornal | doskonała/excellent, lok. 2 |
555 | JIA Miratio, Jacek Panfil | b. dobra/very good, lok. 4 |
556 | OSHI Grand Daker, Danuta Utrata | doskonała/excellent, lok. 3 |
557 | Sant Kreal HENNESSY, Dorota, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
558 | Tira Vento BECHEROVKA, Dorota, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 3 |
559 | Smart Wood Hills DAYHATSU, Kuldar Salumets, Estonia | doskonała/excellent |
560 | GAMA von Fürstenfeld Poland, Aldona Wasilewska | doskonała/excellent |
561 | GRETA z Padoku, Monika Smaga | doskonała/excellent, lok. 2 |
562 | HEKSA z Padoku, . Kauppinen M., Kohonen K., Finlandia | doskonała/excellent |
563 | Pride of Russia HEXA, Benny Bar, Israel | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
564 | KIMI KIMBERLY Tromelin, Agnieszka Radke | doskonała/excellent, lok. 4 |
565 | BAMBINO Nido de Condores, . Dezor A., Sarna B. | b. dobra/very good, lok. 2 |
566 | CHIKO RIKKI-TIKKI iz Lunnoy Stai, A.O. Dyachenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
567 | BOMBON Nido de Condores, Tatiana Czertkowa | b. dobra/very good, lok. 1 |
568 | CAMORRA Nido de Condores, Kinga Jakubas | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
569 | ATOS Mirdog (FCI), Benon Baryłkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
570 | LEAR de Presa Awangarda, Krystian Puczniewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
571 | LORD LIBERATOR de Presa Awangarda, Wojciech Kosakowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
572 | ULA de Presa Awangarda, Gracjan Przewłocki | , nieobecny |
573 | ATENA Mirdog (FCI), Benon Baryłkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
574 | LARISSA de Presa Awangarda, Mirosław Budziński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
575 | ZULA de Presa Awangarda, Rafał Bałuniak | , nieobecny |
576 | M&MS Arhus, Alicja Mech | doskonała/excellent, lok. 2 |
577 | TONY MONTANA Moloseum, Karolina Miszcak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
578 | ERAGORN Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
579 | EL CORAZON Modry Efekt, . Matulewska S., Wielgosz A. | , nieobecny |
580 | EQORIKANCHA de la Benjamine, Thijs Bennet, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
581 | UROCZA PANNA Moloseum, Katarzyna Wesołowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
582 | DONATELLA Black Blue Moon (FCI), Marcin Tomczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
583 | ESTIMA Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S. | doskonała/excellent, lok. 3 |
584 | KREMÓWKA Arhus, Alicja Mech | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
585 | ATHENA Klan Martyny, Katarzyna Kanas | doskonała/excellent, lok. 2 |
586 | IBI Obrowska Tradycja (FCI), Hanna Faluta | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
587 | ENCHILADA Margarejro (FCI), Łukasz Niewiński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
588 | CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
589 | APANATSCHI the Doors, Zygmunt Łada | wyb. obiecuj±cy/very promising |
590 | FLORENCJA z Hugowej Ferajny, Gabriela Kubalska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
591 | CAESIA DIUS GLORIA Margarejro, . Sroczyńska A., Nowak S. | b. dobra/very good |
592 | XSARA-ISKIERKA z Błekitnych Wydm (FCI), Jadwiga Rogowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
593 | INKA van de Waterwinning, Wendy Dauwe, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
594 | NOLANA s Isaevskogo Podvorya, . Boman J, Toppinen O, Wahlman H, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
595 | ANBAR Koloru Bursztynu, Mariusz Pawlak | , nieobecny |
596 | AMARANT Koloru Bursztynu, Iwona Paprocka | doskonała/excellent, lok. 3 |
597 | FABRICIO Giga La Gothica, Ewa Bednarek | doskonała/excellent, lok. 2 |
598 | HUNOR von Nonius, Magdalena Błażejczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
599 | NIUTON Hera Topdog (FCI), Justyna Flieger | b. dobra/very good, lok. 4 |
600 | ESY-FLORESY Giga La Gothica, Dorota Jankowska-Olszewska | doskonała/excellent |
601 | LOGAN Exqusite Dog, Iwona Paprocka | doskonała/excellent |
602 | AREJAS Nuo Grazuciu, . Mleczak L., Turk D. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
603 | DRAGON z KuĽni Napoleońskiej, Jarosław Czerniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
604 | Crowbay's KING OF WINDS, Kristiina Valtonen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
605 | OHLALA OLILLY Univers, Anna Łochyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
606 | OLEŃKA OLENA Univers, Anna Łochyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
607 | AZURA Koloru Bursztynu, Krzysztof Zagórski | doskonała/excellent, lok. 2 |
608 | LAYLA Flosculi St. Franciscus, Mirosław Nowaczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
609 | AMBER Koloru Bursztynu, Krzysztof Zagórski | doskonała/excellent, lok. 2 |
610 | WANESCA Axedius (FCI), . Mleczak L., Turk D. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
611 | MADAME SHELBY Univers, Anna Łochyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
612 | BIG TUPAC Tołdi (FCI), Agnieszka, Paweł Franczak | , nieobecny |
613 | TYTUS DE ZOO R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
614 | SHERIFF R.J. Osanna (FCI), Przemysław Majerowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
615 | TIMBA R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
616 | TARA R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińska | b. dobra/very good, lok. 1 |
617 | BAZYL Pure Life, Izabela Szczepaniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
618 | FIGO BEE GOOD Vita Rubra, Andrzej Trylski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
619 | FRODO od Gabci, Anja Link, Niemcy | , nieobecny |
620 | DREAMER de Majent, N. N. Kozyuba, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
621 | FC BARCELONA Vita Rubra, Andrzej Trylski | doskonała/excellent, lok. 2 |
622 | MOCCA Wielki Duńczyk, Michał Wręczycki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
623 | FLO JO Vita Rubra, Andrzej Trylski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
624 | Emberez EVITA, . Burnikell N,Swainston,Trylski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
625 | DEBORA from Nest of Stork, Marzena, Katarzyna Gibas | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
626 | DOBRAWA from Nest of Stork, Dorota Bociańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
627 | DARMIA Czandoria, Waldemar i Agnieszka Wi¶niewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca |
628 | APEK Porażynianka, Anna Przybylak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
629 | CELINA Porażynianka, Beata Skibińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca |
630 | BRANDY Wolin Dogs (FCI), Małgorzata Nyc | doskonała/excellent, lok. 1 |
631 | GEMBERRO Rio Grande, Izabela Bednarz | doskonała/excellent, lok. 1 |
632 | ICARO el Siledin, Gabriela Pavlickova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
633 | AMANDA LEAR FOR BIRENGO Sk. Hradek, Gabriela Pavlickova, Czechy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
634 | IVORY Birengo, Katarzyna Le¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
635 | FETICEIRA Rio Grande, Dariusz Kowalski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
636 | GITANA Rio Grande, Kamila P±gowska-Sudoł | b. dobra/very good, lok. 2 |
637 | GARRA NEGRA Rio Grande, Kamila P±gowska-Sudoł | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
638 | JACOBI Gasko Prim, Petr Fikejz, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
639 | EKLER Estilo, Elżbieta Walentynowicz | b. dobra/very good |
640 | ADAM Haf Raf, Vladimira Kralova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
641 | TAJSON Dworski Pies, Teresa Maziarz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
642 | IRON Chatka Zielarki, . Jaworek A., Zduniak R. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
643 | Enormous (FCI) FINALLY MINE, Joanna Marcinkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
644 | AVA Chatka Zielarki, Paweł Kubiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
645 | CHIARA Kralovska Straz, Marian Kozik, Słowacja | doskonała/excellent, lok. 3 |
646 | ENOLA von den Sechs Linden, Janusz Rybkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
647 | BRUSINKA ze Stareho Rejvizu, Stepanka Svobodova, Czechy | b. dobra/very good |
648 | DOTI znad Rzeki Maskawy, Maria Zięba | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
649 | CLAUS von Alkuhn, Christine Storins, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising |
650 | PARYS URSUS Astrolabium (FCI), Dariusz Walczak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
651 | AMADEO vom Sonnenland, Josef Sicklinger, Węgry | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
652 | AYLA vom Sonnenland, Josef Sicklinger, Węgry | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
653 | CAMEL U¶miech Wandala, Irena Gumowska | b. dobra/very good |
654 | CARO Złota Horda, Karolina Jaroszewska | , nieobecny |
655 | DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj (FCI), Katarzyna KaĽmierczak | doskonała/excellent |
656 | URSUS Grande Leonis, Marzena Tomasik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
657 | NAPOLEON CORSE iz Galkina Gnezda, O.A. Zimina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
658 | GALENOS Złota Horda, Ewa Olejniczak | b. dobra/very good, lok. 3 |
659 | JASPER Epigon, Edyta Barchańska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
660 | RAMSES z Kicina (FCI), Alina Kucharska | doskonała/excellent, lok. 2 |
661 | TYSON Grande Leonis, Adam Jaras | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
662 | CALINECZKA U¶miech Wandala, Edyta Barchańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
663 | DRAGOS ENVIS Bertusowy Gaj (FCI), Katarzyna KaĽmierczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
664 | Fairytroll's X-MAS ELF ZOUPHY, Izabella Księżopolska-Czuber | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
665 | POLLY Nadmorska Przygoda, Marzena Tomasik | b. dobra/very good, lok. 1 |
666 | OTELLO FAME Mastineum, Wioletta Kowalska | , nieobecny |
667 | Korosdombi ARON, Janusz Opoczka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
668 | EDIUS MASTINEUM Duma Giny, Artur Ciężak | doskonała/excellent, lok. 2 |
669 | Mastiffhill CASPER HAPPY BRONCO, . Sztandera R., Opoczka J. | , nieobecny |
670 | INGO VEL NEGRO Mastineum (FCI), Adam Fisz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
671 | BRENDA Korosdombi, . Sztandera R., Opoczka J. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
672 | HESTA Fountaine Mastineum, . Sztandera R., Opoczka J. | b. dobra/very good, lok. 2 |
673 | ZETA z Zamku Walkirii (FCI), Beata Pieruta | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
674 | BRENDA MASTINEUM Boros Bajnok, Janusz Opoczka | doskonała/excellent, lok. 1 |
675 | ELDORADO Lu Dareva, Monika Modrzejewska | nie do oceny/cannot be judged |
676 | RAYA OSCURA Mastibe, Iva Jarova, Czechy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
677 | QWENDY Mastibe, Iva Jarova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
678 | ASTINA Esem (FCI), Olena Maslova | , nieobecny |
679 | ERNI Rancho Joli, Jolanta ¦widurska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
680 | DA GAMA Amber i Spółka, Jacek Kruszona | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
681 | DRAGON Rancho Joli, Jolanta ¦widurska | , nieobecny |
682 | ITHANI, Sonja Smidova, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
683 | BARCELONA Dominium Tory, Przemysław Zaremba | b. dobra/very good, lok. 1 |
684 | ABRA Dominium Tory, Marek Gaca | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
685 | DIRON Wezuwiusz, Michał Siepka | , nieobecny |
686 | Seng Khri HSIN, Elżbieta Ku¶ | , nieobecny |
687 | Netravati IYAN ISHTAR, Anna Piętka | doskonała/excellent, lok. 2 |
688 | Chenporeva KAM-BU KETU TYBETAN, Beata Bieszka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
689 | TABU KAILASH Tybetan Dream, Elżbieta Mach | doskonała/excellent, lok. 3 |
690 | TSHAPO DOM Tybetan Dream (FCI), . Paprzycka K., Bieszka B. | b. dobra/very good, lok. 4 |
691 | DARREL Barnali (FCI), Maria Mendlewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
692 | JETSAN ICEWINDDALE Chenporewa Jojo, Iwona Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
693 | Ayyangadoo JOKKER, Miranda Straub | b. dobra/very good, lok. 3 |
694 | CHIVA Kodżan, Anna Piętka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
695 | Drakyi HARITI SHANGRILA, . Nowak I., Eichhorn W. | doskonała/excellent, lok. 4 |
696 | TASHI BOSHAY Tybetan Dream, Elżbieta Ku¶ | doskonała/excellent, lok. 3 |
697 | TENZIN KIPU Tybetan Dream (FCI), Beata Bieszka | doskonała/excellent, lok. 2 |
698 | TORMA NAGU Tybetan Dream (FCI), Suzann Lloyd, Wielka Brytania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
699 | BANSARI Dewi Mahakala, Katarzyna Sapierzyńska-Kurek | dobra/good |
700 | GYANDA Hao-Xing (FCI), Beata Bieszka | doskonała/excellent, lok. 1 |
701 | FOREST GAMP WITH Arrige Aures, Halina Walczak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
702 | Kenamu BRAVO MASTER, Maja Pawłowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
703 | PLATON z Ogrodów Ateny, Danuta, Wojciech Rozwadowscy | , nieobecny |
704 | CHOREFTIS Cato Sunion, Agnieszka Romasz-Zdanowicz | doskonała/excellent |
705 | CZAN z Lednickiego Zakola, Rafał Kowalski | doskonała/excellent, lok. 2 |
706 | ERAZMUS Każko Słupski, Kinga Kubicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
707 | Ohoi's JOYRIDE WITH JONATHAN, Teresa Zaremba | doskonała/excellent, lok. 3 |
708 | King of Helluland MICHELANGELO, Zbigniew Swakoń | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
709 | CANADIAN GANGSTER Askado, Karol Łusiaczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
710 | MOMO Załoga Nelsona, Roman Szczepański | doskonała/excellent, lok. 2 |
711 | ARCZI ¦wiat Afery, Arkadiusz Pytel | , nieobecny |
712 | BARJOS KaĽko Słupski, Dariusz Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
713 | BELISSIMO vom Versetal, Elfi Vrosch-Leuchtenberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
714 | KORFU z Ogrodów Ateny, Maciej Jakowczuk | , nieobecny |
715 | NEMO z K±pieliska Marzeny, Ryszard Dokrzewski | doskonała/excellent, lok. 3 |
716 | TERROR z Krainy Tyci, Magdalena ¦migla-Żywocka | doskonała/excellent, lok. 4 |
717 | ZAMOS z Lednickiego Zakola, Artur Głaczyński | b. dobra/very good |
718 | BLACK PRETENDER KaĽko Słupski, Piotr Pasek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
719 | Ursinus Velutus FUEGO IN SOUL, Elfi Vrosch-Leuchtenberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
720 | LA PAZ DUET Wichrowe Ł±ki, Janusz, Renata Kulej | , nieobecny |
721 | LUXUSOWY MODEL Viva Zabajka, Katarzyna Wasiak | , nieobecny |
722 | CRANBERY JOSH'S GIRL Black Koralle, Alfred Hollesch, Czechy | wyb. obiecuj±cy/very promising |
723 | FLOWER GIRL WITH Arrige Aures, Kazimierz Jankowski | wyb. obiecuj±cy/very promising |
724 | FRANCIS GIRL WITH Arrige Aures, Dorota Pazurek | wyb. obiecuj±cy/very promising |
725 | RAFIA z Ogrodów Ateny, Danuta, Wojciech Rozwadowscy | , nieobecny |
726 | ASHLI Gród Molosów, Arkadiusz Pytel | , nieobecny |
727 | CATI z Lednickiego Zakola, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
728 | CHELSEA Br±zowe Słońce (FCI), Urszula Mroczkowska-Maćkowiak | b. dobra/very good |
729 | CORIA z Lednickiego Zakola, Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
730 | EFRA Każko Słupski, Ewa Gastoł | doskonała/excellent, lok. 2 |
731 | FIRST LADY z Osiedla Le¶nego, Dariusz Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
732 | OKSANA NiedĽwiedzie K±pielisko (FCI), Maria Gajdzińska | b. dobra/very good |
733 | COCO CHANEL KaĽko Słupski, Roman Szczepański | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
734 | MADAME BUTTERFLY Załoga Nelsona, Małgorzata Jędruszek | doskonała/excellent, lok. 2 |
735 | Norkros MISS MARY POPPINS, Elżbieta, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 3 |
736 | BAYRA KaĽko Słupski, Agnieszka Romasz-Zdanowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
737 | DABECJA Moje Słoneczko, Tadeusz, Robert Kołodziej | doskonała/excellent |
738 | DIUNA z Helmowego Jaru (FCI), Maciej Łukarski | b. dobra/very good |
739 | Morena's DO IT LIKE A SHOWGIRL, Gianna,Peter,Sabine Niemann, Niemcy | , nieobecny |
740 | JOIN ME JADIS for Shadow's Eternity, Gianna,Peter,Sabine Niemann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
741 | Ursinus Velutus JUST DO IT DEL OSO'S, Elfi Vrosch-Leuchtenberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
742 | Norkros (FCI) LEIA AMIDALA, Marcin Słomka | b. dobra/very good |
743 | MAJORKA DUET Wichrowe Ł±ki, Malwina Puzdrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
744 | ASHANTI Arrige Aures, Jolanta Marcinowska | , nieobecny |
745 | BLUE ANGEL IN MY HEART vom Versetal, Kornelia Pieper, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
746 | BUNNY KaĽko Słupski, Jacek Reszel | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
747 | DELPHINE z Ogrodów Ateny, Danuta, Wojciech Rozwadowscy | , nieobecny |
748 | Norkros (FCI) GYPSY WEDDING, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 3 |
749 | Norkros BLUE ODYSSEY, Elżbieta, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 2 |
750 | EMPRESS MELODY Królowej Mórz, Małgorzata Grabka | doskonała/excellent, lok. 1 |
751 | MICTIAN-MAISUR Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
752 | DEMON Nubes, Joanna Tuczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
753 | FELIX Księżyc Pamiru, Wioletta Drenikowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
754 | FON BARON Księżyc Pamiru, Anna Rowińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
755 | BRAVURA Imperial Eriador, Kinga Fabisiak | , nieobecny |
756 | FORKA Erudit, Edita Slukova, Czechy | , nieobecny |
757 | MORMO-MAISUR Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
758 | JELENA Rajton-Bost (FCI), Małgorzata Szymańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
759 | Bairak Azskas TAMILA, Kinga Fabisiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
760 | GASHA z Wałbrzyskich Gór, Sławomir Wachowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
761 | YARI INKA Hunza, Małgorzata Bożyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
762 | THOR Jurandówka Aza (FCI), . Samulczyk-Ostrowska, Ostrowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
763 | JOSZKO King Jasmin (FCI), Michał Musiał | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
764 | KARAGEZ z Wardynia, Tatiana Duchiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
765 | OMAR, Małgorzata Samulczyk-Ostrowska | , nieobecny |
766 | RAMAR HAN Songo, Igor, Zbigniew Płatek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
767 | Mia Caoko Mia DZHAFAR, Tetyana Bodnarchuk, Ukraina | dobra/good |
768 | Jamazja FIEDIA, Artur Durkowski | b. dobra/very good, lok. 2 |
769 | HAGIR Alfadoor, Katarzyna Podczaska-Izdebska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
770 | TAJGA Jurandówka Aza (FCI), . Samulczyk-Ostrowska, Ostrowski | , nieobecny |
771 | TAMIRA Jurandówka Aza (FCI), . Samulczyk-Ostrowska, Ostrowski | , nieobecny |
772 | Jamazja HAGA RUBY, Magdalena Natalia Żentała | doskonała/excellent, lok. 2 |
773 | JES ALANYA Stancocker, Paweł Stypa | b. dobra/very good, lok. 3 |
774 | SHANIA, Małgorzata Samulczyk-Ostrowska | , nieobecny |
775 | ZARYA Granted Dreams (FCI), Ewa Kossakowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
776 | ELGA Stancocker, Sławomir Wachowiak | b. dobra/very good |
777 | GALA Sidi Al Bakkar, Mariola Rudzińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
778 | RUMBA Zogcza, Roman, Marta Stępień | doskonała/excellent, lok. 2 |
779 | SAMARA King Jasmin, Aleksandra Piotrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
780 | ZEBRA Kara-Kum, Jerzy Z±bek | doskonała/excellent, lok. 3 |
781 | BASZA Mosińska Zagroda Azjatów, Elżbieta Kara¶kiewicz | b. dobra/very good, lok. 1 |
782 | KIR-ZA Długojowska Polana, Katarzyna Podczaska-Izdebska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
783 | Liubavo DAYLIGHT, Małgorzata Ludwiczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
784 | Gemmae Ratlerrimus GORDON GIN, Anna Barbarewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
785 | CENTURY FOX, Anna Barbarewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
786 | Gemmae Ratlerrimus GINGER GLORIA, Anna Barbarewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
787 | HOLLY Piscovec, Stepanka Svobodova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
788 | Astalante ZHELANNAYA ZHOZI, Svetlana Arhipova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
789 | Malenkiy Kapitan YAGODKA, E. Akhmerova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
790 | ICAR z Zielonego Zofiowa, Mieczysław Reroń | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
791 | Patou Nordique FREJ, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
792 | DISNEY II Farma Stekot, Barbora Duspinova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1 |
793 | AFRODITE, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
794 | ADO Civis Totius Mundi, Roksana Szymańska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
795 | DINGO ze Żbikowa, Hanna Wyród | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
796 | CHESTER Angaros, Rafał Wesołowski | , nieobecny |
797 | GINO Rottweiler Toruń (FCI), Justyna Chyżewska | , nieobecny |
798 | INGO Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
799 | CORBIS s Berevna Turis, Beate, Klaus Overheu, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
800 | IKO Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent |
801 | SATO Dor-Gladiator, Mirka Mulawa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
802 | TIGER Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 3 |
803 | URO Catani, Małgorzata Karczewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
804 | EMAR Ciapunia Na, Elżbieta Adamek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
805 | REX Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
806 | AMOS Imo Pectore, Hanna Wyród | , nieobecny |
807 | JOKER Canegro, Adrian Grzesik | doskonała/excellent, lok. 2 |
808 | ULIX von der Blockhutte, Adam Haase | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
809 | WAILER Nice and Lovely (FCI), Aleksandra Topolska | b. dobra/very good, lok. 3 |
810 | SELENA Marstal, Julia Duda | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
811 | CARMEN od Toma z Gór, Anna Grzesik-Czerenda | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
812 | ARWENA Lewirot (FCI), Marta Wolczyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
813 | ELECTRA Imo Pectore, Hanna Wyród | doskonała/excellent, lok. 2 |
814 | ETNA Catani, Agnieszka Jednoróg | , nieobecny |
815 | INES Munga Stam, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
816 | SANTA VAL'KIRIYA s Otradnogo Dvora, A. Chibikova, Rosja | , nieobecny |
817 | HERA Darel, Rafał Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
818 | OMA Cordis, Jarosław Małecki | b. dobra/very good, lok. 2 |
819 | TIKA Flash Rouse, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
820 | RENI Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
821 | FIFI Ton-Ka Dog, Katarzyna Fikus | doskonała/excellent, lok. 1 |
822 | RED MOON Mea-Li (FCI), Agnieszka Zbroszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
823 | CHOWDER RED BOY z Orinkowego Domu, Katarzyna Andruszewska | b. dobra/very good, lok. 1 |
824 | NINO ROTUS Bonomiella, Beata Maj-D±bal | b. dobra/very good, lok. 2 |
825 | BRAVE BACCARA Sugar Dog, . Chudowicz B., Sawicka M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
826 | LADY VALENTINE Baaroszero, Katarzyna Andruszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
827 | QUEEN s Jantarnogo Morya, N. Semenova, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
828 | KOKA od Niuni Zołzuni, Beata Chudowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
829 | Yet Orcus (FCI) QUICKSTEP OF THE RING, Anna Ogonowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
830 | OLIVER Mały Dworek (FCI), Katarzyna Gajewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
831 | MISTER HOT SHOT Les Amis du Channel, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
832 | Gently Born YAGODKA MOYA, Anna Vlasova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
833 | Yet Orcus (FCI) GABRIELA UNIQUE IN WHITE, Anna Ogonowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
834 | ANEMON Malinowy Ogród, Arkadiusz Zieliński | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
835 | HIPPIS HULTAY Nadpilickie Bestyjki, Barbara, Marek Boryczka | doskonała/excellent, lok. 2 |
836 | SCRAPPY DOO Jazzy Dogs, Magdalena Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
837 | Whisper of Wind (FCI) ABYE'S DREAM, Elżbieta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 3 |
838 | Sasquehanna (FCI) LOTOS, Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
839 | SMILED LORD OF THE RINGS Blue Bricassart (FCI), Larysa Karpińska-Jettka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
840 | Chelines ANGEL CASTIEL, Karolina Lutomska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
841 | Wild Rush's KNIGHTS OF THE ROUND TABLE, Dariusz Malmon | , nieobecny |
842 | Sasquehanna (FCI) GORDON, Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1 |
843 | LUCIOLA NEXT Nasza Sfora (FCI), Małgorzata Pierzchlewicz-Ahmed | , nieobecny |
844 | AMELKA Vakari (FCI), Tadeusz Pawlaczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
845 | PRETTY WOMAN Grasant (FCI), Zygmunt Szyndler | doskonała/excellent, lok. 2 |
846 | PRISCILLA PRESLEY Grasant (FCI), Dorota Tenus | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
847 | Eternal Gambler I BELIEVE IN MIRACLES, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 2 |
848 | STAR FOR THE LADY Blue Bricassart, Larysa Karpińska-Jettka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
849 | Absolut Expert GOOD MORNING, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
850 | QUEEN del Valle de Samano, Sławomir Szymański | , nieobecny |
851 | CAMEL z Klanu Prajzedanca, Elwira Dudzik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
852 | Savali GONZA HEROIN, Oksana Saily, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
853 | BAJER Klan Prajzendanca, . Nowicki R., Zubkiewicz M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
854 | CESAR Dyas Poland (FCI), Joanna Kwa¶niewska | b. dobra/very good, lok. 4 |
855 | Gently Born EDDY MATION, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
856 | SQUAD STEREO Wawelskie Wzgórza (FCI), Barbara, Marek Boryczka | doskonała/excellent, lok. 2 |
857 | AM I DIABLE Hajko-Nerita (FCI), Andrzej Błaszczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
858 | MORFEUSZ Hermes, Dariusz Słyszewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
859 | Savali OPIUM, Olga Khmelevska, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
860 | GINGER Ollivanderr, Katarzyna Zdunek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
861 | COMING SOON Ka-Vanga, Marta ¦widerska | doskonała/excellent, lok. 2 |
862 | RAJSHA Hermes, Jorg Krug, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
863 | Savali BOOM BOOM BOOM, Jorg Krug, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
864 | HAPPY DOLL Hamada, Agnieszka Grabałowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
865 | CLEOPATRA Dyas Poland (FCI), . D±brzalska B., Grabałowski A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
866 | SAMOSIEJKA Corigentia, Beata Mierzejewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
867 | Savali HUSH, HUSH, HUSH, Oksana Saily, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
868 | KINDLY GIRL Hermes, Wiktoria ¦więtek | doskonała/excellent, lok. 3 |
869 | SANDRA BULLOCK Grasant (FCI), Renata, Adam Brzózka | doskonała/excellent, lok. 2 |
870 | AMADO AGAPITO Pamartira, Robert Stala | , nieobecny |
871 | Gran Caribe TEODORO, Pia Nissen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
872 | Savali ZEPPELIN, Katarzyna Tuszyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
873 | XMAS TINSEL IN RIVENDELL Wisher, Maria Olesińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
874 | DAR WALENTEGO Piwowar, . WoĽniak N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
875 | DON PEDRO Deficyt, Robert Sendecki | doskonała/excellent, lok. 2 |
876 | GLAMOUR VISION Piwowar, . WoĽniak N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
877 | INTI INKA Nefer Tari, Justyna Zaran | doskonała/excellent, lok. 1 |
878 | ANABELL Flower of the North, Agnieszka Dombek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
879 | MS MONROE Contabilitate, . Antkowiak L., Matławska B. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
880 | PERSONA Mały Dworek (FCI), Katarzyna Gajewska | , nieobecny |
881 | ZŁOTA MOJA Etruria Polonia (FCI), Adrianna Buks-Ziółkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
882 | Sailer's EVERY SALT-SALT, Ewa Tracz | , nieobecny |
883 | RITA Win-Lin, Aleksandra, Andrzej Łapa | doskonała/excellent, lok. 2 |
884 | ROMANTICA LIVIA Vichy Rose (FCI), Mirosława Gozik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
885 | NENYA of Dolina Rivendell (FCI), . Antkowiak L., Matławska B. | , nieobecny |
886 | NAPOLEON Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
887 | NORTHON Nergal, Krzysztof Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
888 | WASKEZ z Tartaku, Ireneusz Przybyła | , nieobecny |
889 | ART OF NOIRE Med-Dog's, Jacek Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
890 | Histyle's PLAYBOY, Karolina Lutomska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
891 | Gently Born SHAKESPEARE, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
892 | Savali SHINE, Lesya Sudarskaya, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 4 |
893 | AGAT Wyższa Sfora, Monika Szczygieł | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
894 | Szczurołap z Dalekiej REMUS, Krzysztof Pawłowski | , nieobecny |
895 | ERNESTYNA Asterniger, Krzysztof Buczak | doskonała/excellent, lok. 1 |
896 | MARIA PIA Supra Cetera, Marta Guberow | doskonała/excellent, lok. 2 |
897 | NIRWANA Nergal, . Gromadzik M., Magdziarek A. | doskonała/excellent, lok. 3 |
898 | IMPRESSION Dyas Poland (FCI), Piotr Stencel | doskonała/excellent, lok. 3 |
899 | Absolut Expert SUSHI, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
900 | SYMPHONY OF LOVE Pasala, Jacek Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
901 | ZAFIRA Jamag-Ol, Aleksandra, Janusz Magdziarek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
902 | Histyle's ROCK STAR, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1 |
903 | BEAUTIFUL MIND Med-Dog's, Jacek Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
904 | JUAN Flavago, Beata Wiertlewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
905 | Cherni Strazhnik TIMLY FIND, Małgorzata Łoboda | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
906 | DON DIEGO Flavago, Joanna Aumueller | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
907 | NAOMI BLACK Gagatek, Iwona Dzieżyc | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
908 | BACARDI Posledni Skaut, Joanna Bakun | , nieobecny |
909 | HOLLY Magnum Cordis Elitesse, Joanna Bakun | , nieobecny |
910 | Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibaba | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
911 | BELLE EPOQUE Spirit of Silver Lake, . Nowińska A., Kreismann E. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
912 | J-NELSON od Sku.Piewskiego, Anna Anus | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
913 | ATOS znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewski | , nieobecny |
914 | YOGI na Skraju Ruczaju, Tadeusz Stoczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
915 | BONA znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewski | , nieobecny |
916 | MIDORI Ninja-San, . Burtkiewicz M., Swenson M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
917 | MISHIMA Ninja-San, Anna Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
918 | WALHALIA od Janusów, Joanna Gierszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
919 | DAMYIO Birengo, . Burtkiewicz M., Swenson M. | , nieobecny |
920 | MEISHI Ninja-San, Anna Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
921 | RAWANA z Horowych Bagien, . Sawicz A., Wi¶niewska J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
922 | USAMI od Janusów, Maja Ozimkowicz-Kowalska | doskonała/excellent, lok. 3 |
923 | DŻANA z Le¶nego Potoku, Tadeusz Stoczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2523 | SHERIDAN Terra Viva, Joanna Przybylska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |