Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 7.11.2010



Barbet-French Water Dog


Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2172ABAYA z Barbeciarskiej Chaty, Lucyna Maculewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2173ARIA z Górki Podduchownej (FCI), Sławomir Górczyńskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chesapeake Bay Retriever


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2174Sedgrass EMERALDA PALMES, Radosław Dogońskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Clumber Spaniel


Psy - Dogs

2175VENTATIS SPLENDOR Kaprys Rejenta, Marcin Janiszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2176VIS COMICA Kaprys Rejenta, Iwona Usydusdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2177AMFIRITE AGAPE z Rajslu, . Kwiecińska E., Jackowska M.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Cocker Spaniel Amerykański-American Cocker Spaniel


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2178SONNY Jarstaw, Janina Stawrowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2179Aesku GOD OF ICE, Barbara Klonowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2180Very Vigie EASTEDEN, Maria-Eva Koverman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
2181Marvellous FASHION PERFORMER, Lone Wandel, Dania, nieobecny
2182JUST JAZZ Catonium, Waldemar Prusakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2183ROYAL RASTY Golden Yankee, Jakub Kratky, Czechy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2184Alamara's GOLD CARD, Lone Wandel, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
2185K-Line's LOVE MAGIC, Kristine Zavadska, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
2186Moonlight Show MAGIC MOMENT, O. Klimova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2187BETTY BOOP Bohemia Black Diamond, Simona Kratka, Czechy, nieobecny
2188HERE AND THERE Golden Feelings, Joanna Wietrzykowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2189Truly Yours BLACK QUEEN, Maria-Eva Koverman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
2190JAMBALAYA Catonium, Katarzyna Szlachcikowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2191Piontbreak KISSES DON'T LIE, Lone Wandel, Daniadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2192FUN LISSELOTTE z Ćachnovskeho Ranće, Jana Nunvarova, Czechy, nieobecny
2193RHODESIA Golden Yankee, Piotr Pacholskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Cocker Spaniel Angielski-English Cocker Spaniel


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2194Bleper's SPY OF LOVE, Zdzisław Kozakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2195ARGO Solnikowa Dolina, Renata Kajzerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2196Dan-L's BLACK MONEY, Helle Dan Palsson, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
2197Merry Cocktails EMBLEM, Irmina Loziadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2198Sorcery's GLORIOUS WARRIOR, Dorota Ratusznadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2199Cockergold ALLWAYS ON MY MIND, Anna Maliszewska, nieobecny
2200Bleper's BROOKLYN BOY, Tatiana Kasjandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2201Bleper's CASANOVA, Zdzisław Kozakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2202ABSOLUT POWER Molto Bene, Katarzyna Piechockadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2203SANTANAS SOUL SACRIFICE Sambalu, Adam Barcikowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2204Dan-L`s CHARLES AUSTIN, Helle Dan Palsson, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2205FILIPP Hanga, Maria Jackowskadoskonała/excellent, lok. 3
2206NORRIS L¶ni±ca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2207BLACK BACCARA Tarakim, Eugenia Fenglerdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2208BLACK PRINCESS Rosagos (FCI), Adelina Tymczakdoskonała/excellent, lok. 2
2209Bleper's (FCI) FLAME OF PASSION, Katarzyna Szyffer, nieobecny
2210GINGER Renmil's Dream (FCI), Patrycja Pałaszdoskonała/excellent, lok. 3
2211OMEGA Wrzeciono Czasu, Magdalena Tymciów-Kosiarskadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2212Black Lord's INFINITY, Helle Dan Palsson, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2213X-CANTILENE Złota Grota (FCI), Ewa Pawluczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2214SANTANAS SUMMER LADY IN SABLE Sambalu, Ludmiła Parynowdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2215Stardrew THIS SIDE OF PARADISE, Anne-Lise Dyhl, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2216NICOLETTE L¶ni±ca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Curly Coated Retriever


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2217Magriss LOOK TWICE, Jabłoński M., Jonsson M.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2218Saxonholme EOA, Katarzyna Lauzerdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Flat Coated Retriever


Psy - Dogs

2219CAMELOT BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Marek Duszyńskidoskonała/excellent, lok. 3
2220Compendio (FCI) NEPHRITE NIGHT, Piotr Nowackidoskonała/excellent, lok. 4
2221Compendio (FCI) NEVILLE COM, Anna Niebojewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2222SWEET FUR BALL z Grodu Hrabiego Malmesbury, Katarzyna Benkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2223Whizzbang's MURPY'S LAW, Artur Wilczyńskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2224Swallowsflight DANCER-YINTI, Monika Mężyńska-Jakóbczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2225GO FOR GOLD Black Brianta, Robert Kempkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2226Compendio (FCI) ARVILLE, Monika Pawlak-Szymczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2227Heirofia's HOT CHILLI, . Gunstad K., Normann L., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2228Almanza LET'S DANCE, Eric Fehrs, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
2229MY TREND OF BLUE Comics, Wilska M., Dziekanowska A., nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2230Polka Poland (FCI) AVO ARWENA, Żanna Jabłońskidoskonała/excellent, lok. 3
2231BORA Dark Team, Joanna My¶liwiec, nieobecny
2232CHRISTMAS LIGHT Black Brianta, Robert Kempkadoskonała/excellent, lok. 2
2233EVENING STAR Moloseum (FCI), Ewa Trzopdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2234NETTA NETT Compendio (FCI), Robert Wo¶, nieobecny
2235Compendio (FCI) NORMA NORLETT, Anna Dziekanowskadoskonała/excellent, lok. 4
2236OTO NASTKA Polka Poland (FCI), Klaudyna Kudeladoskonała/excellent
2237Celebri's SEA STAR, Ewa Romanczuk-Bednarek, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2238Erix BEAT THE OTHER GIRLS, Eric Fehrs, Niemcydoskonała/excellent
2239DESERT ROSE Moloseum, Natalia Kotarskadoskonała/excellent
2240Bonny Dux KISS OF NIGHT, Alena Dragounova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
2241Gawika PRIME CREW NANTAIS, Michał Kaletadoskonała/excellent
2242Agniola SANTA MONICA BUTTERFLY, Robert,Katarzyna Kempkadoskonała/excellent, lok. 3
2243Agniola SPECIALLY FOR GROSSLAB, Katarzyna Benkadoskonała/excellent, lok. 4
2244Agniola SUMMER LOVE, Eugenia Fenglerdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2245Bedraggler's CHOCOLATE BIRDIE, Eric Fehrs, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1
2246Compendio SUNFLOWER POLLEN, Barbara Lauzerdoskonała/excellent, lok. 2
2247VERA Virgo Vestalis, Łukasz Skro¶b. dobra/very good, lok. 4
2248VOLTA Virgo Vestalis, Łukasz Skro¶doskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2249ADVANCE COAL od Hebrovickeho Rybnika, Alena Dragounova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2250Amazing Grace CLEOPATRA, Eric Fehrs, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
2251Miss Mallorys ONE MOMENT IN TIME, Anna, Tomek Dziekanowscydoskonała/excellent, lok. 3
2252POINTA Helleńska Osada, Magdalena Błaszczykdoskonała/excellent, lok. 4
2253Heirofia's WEST SIDE STORY, Nina Skjelbred, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2254Sniffens STAR PRINCESS, Anna Dziekanowskadoskonała/excellent, lok. 1


Golden Retriever


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2255BISZKOPT Wrzosowa Zgraja, Jacek Ciżewskib. dobra/very good, lok. 4
2256DANI Shymatan, Magdalena Rusakb. dobra/very good
2257DIESEL SECOND Madsoul, Andrzej Żywieńdoskonała/excellent, lok. 3
2258Ramchaine MADALLION, Damian Krzemieńdoskonała/excellent, lok. 2


Labrador Retriever

2259NORTON Herbu Zadora, Małgorzata Mizgierdoskonała/excellent


Golden Retriever

2260Dewmist SCALLYWAG, Brygida Napierała-Toboładoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2261SOUVENIR Strangers in the Night, Natalia Ignaciuk-Pakmur, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2262ADDISON of the Hellacious Acres, Judyta Prokeszdoskonała/excellent, lok. 2
2263AKTAVIAN Zolotaya Khortitsa, Mihail Vorobyov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
2264CHARLIE Złotolandia, Alicja Furgałab. dobra/very good
2265CZARDASZ Sen Wiktorii, Adam Ziołek, nieobecny
2266Cheer's EVERGATE GARDEN, Gintare Valuntaite Matvejeva, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2267SEVERIANO Dewmist, Luiza Nilssondoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2268AXEL Vivagoldi (FCI), Kamila Korbutowicz-Ochniodoskonała/excellent, lok. 2
2269BRANDO Guernica, Ewelina Brzostowska, nieobecny
2270DOLOMIT Gold Park, Maria Janosikb. dobra/very good, lok. 3
2271DUNCAN du Bois de la Rayere, Ewa Szeligowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2272FABIO z Wyspy Bejmy, Anna Wasilewskab. dobra/very good, lok. 4

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2273I'M YOUR MAN Alter Idem, Anna Kozłowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2274MORIS TRAVELLER Fiddle-De-Dee's, Radka Bursikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2275AL CAPONE BY Sakura, . Strepetkaite D., Rybakovas I., Litwadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2276AMIGO MUNDY la Freska, Gintare Valuntaite Matvejeva, Litwadoskonała/excellent
2277CARLO Daisy Club (FCI), Robert,Katarzyna Kempkadoskonała/excellent, lok. 4
2278Summeramba COUNTDOWN, Magdalena Kanieckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2279TOASTMASTER v.d. Beerse Hoeve, Robert Nowak, nieobecny
2280TODES iz Sokolinogo Gnezda, Mihail Vorobyov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
2281Giddygold UNION JACK, . Bursikova R., Nielsen J., Czechydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2282XENA of the Hellacious Acres, . Kraska A., Van Malen H.B., Holandiawyb. obiecuj±cy/very promising
2283ZOSKA Gordius Poland (FCI), Monika Malitka, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2284CHILI z Garlicy Duchownej, Beata Stalmachb. dobra/very good
2285FLYING HEART Famous Gold, Radka Stencelova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2286Prima GLINTONIA, Joanna Szczepańska-Korpetta, nieobecny
2287KAMA Adekatos Poland, Anna Rzepecka, nieobecny
2288KATE MOSS Artemis Gold, Ewa Szeligowskadoskonała/excellent
2289Joyous LEGALLY BLONDE, . Blacharska B., Eichmann J.doskonała/excellent, lok. 3
2290STUNNING SURPRISE Złota Nadzieja (FCI), Michalus M., Długa K.doskonała/excellent, lok. 2
2291TILINCA Ministry of Sound, Klaudia Ranikdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2292AMSTERDAM'S DELIGHT Anarchia Box (FCI), Luiza Nilsson, nieobecny
2293ARIANNA iz Doliny Solnca, E. Moshkovskaya, Rosjab. dobra/very good
2294ASHLEY Wrzosowa Zgraja (FCI), Iwona Wojcińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2295AT FIRST APPEARANCE Anarchia Box (FCI), . ¦rodecki A., Kaniecka M.doskonała/excellent, lok. 4
2296CITRONELLA MADE Prima Santolina, . Strepetkaite D, Zacharevskiene, Litwadoskonała/excellent, lok. 2
2297MADLEN MORATENSIS Bla-Mer-Cze (FCI), Magdalena, Ewelina Stanaszek, nieobecny
2298Milbu NADINA, Natalija Kobzare, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2299ASTRA KIARA od Emilki (FCI), Małgorzata Olszakdoskonała/excellent, lok. 2
2300FANNY z Wyspy Bejmy, Anna Wasilewskadoskonała/excellent, lok. 3
2301FLORENCJA Adekatos Poland, Anna Rzepecka, nieobecny
2302TASTE OF CHICAGO v.d. Beerse Hoeve, Robert Nowakdoskonała/excellent, lok. 4
2303VENA Sen Wiktorii, Krystyna Kruszyńska, nieobecny
2304YOUR HIGHNESS Oligarchia, Mateusz Michalskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2305CAMILLE du Bois de la Rayere, . Rezchikova V, Tolstosheeva S., Rosja, nieobecny
2306ELEMENT BRENDA Misantos, Lucie Kondelkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2307EVENING MELODY Bohemia Angel, Lenka Sochrova, Czechy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2308Cabrol Amicor (FCI) BONITA DE KALVARIE, Artur Wilczyńskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2309CHELSEA z Zagłębia, Monika Lisdoskonała/excellent, lok. 2
2310ELEVEN'S DIBI BY Prima Santolina, . Strepetkaite D, Dudeniene V., Litwadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

2311RUBY TUESDAY Oligarchia, Daiva Strepetkaite, Litwa, nieobecny


Hiszpański Pies Dowodny-Perro de agua espanol / Spanisch Waterdog


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2312CANIS MARINUS EFFI Bona Espero (FCI), Magdalena Koleckadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Irlandzki Spaniel Dowodny-Irish Water Spaniel

2313CHANNEL z Rohateckych Luk, Hanna Wojciechowska-Cioćdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Labrador Retriever


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2314VICTOR Sarracenia (FCI), Agata Jakubowskawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2315Dolbia BE BOY, Sebastian Starkdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2316HERMES Sitkowski Bór, Marek Waszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
2317JUST IN TIME Al-Grom, Rajmund Balcerzykdoskonała/excellent
2318KARMEL Alfa Matrix (FCI), Iwona Jasińskadoskonała/excellent
2319Simandem SILVERSMITH AT ROCHEBY, Wojciech Heriandoskonała/excellent, lok. 3
2320SNOW GAMES OVER ROCHEBY, . Czajor S., Dowgiałło M.doskonała/excellent, lok. 4
2321Annual's TEXAS RANGER, . Czajor S., Dowgiałło M., nieobecny
2322WHITE MAGIC Herbu Zadora (FCI), Piotr Wichlaczdoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2323AL PACINO z Borowskich Stawów, Przemysław Mielcarskib. dobra/very good
2324ASTOR Diamonds Class, Bartosz Stelmachb. dobra/very good
2325BONO Niewierskie Ł±ki, Wojciech Kaliszanb. dobra/very good
2326HEBAN Emerald Garden, Marta Wicek-Gorerdoskonała/excellent
2327MIDAS Sarracenia (FCI), Renata Łopatkadoskonała/excellent, lok. 3
2328REBEL Gorzowska Panorama (FCI), Robert Jakubowskidoskonała/excellent
2329UNCLE JACK Kociokwik, Małgorzata, Przemysław Osuchdoskonała/excellent, lok. 2
2330Dolbia WILL TO PLEASE, Irmina Dudkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2331AHEAD NERO Herbu Jakubosia, Izabela Tomczykdoskonała/excellent
2332Loresho BRONZE BLUSH, Anna, Arkadiusz Gruzadoskonała/excellent, lok. 3
2333DKNY Sitkowski Bór, Marek Waszkiewiczdoskonała/excellent
2334DOUBLE TROUBLE of Sweet Eyes, Małgorzata, Przemysław Osuchdoskonała/excellent
2335GRANDIN Herbu Zadora (FCI), Monika Dowgiałłodoskonała/excellent
2336OLAF z Dębowego Gaju, Weronika Sadowskadoskonała/excellent
2337Dolbia PADDINGTON BEAR, . Marszałek D., Dudkowiak I.doskonała/excellent, lok. 4
2338SOMETHING SPECIAL HySpire Mainland, . Czajor S., Dowgiałło M.doskonała/excellent, lok. 2
2339Dolbia SUMMER LOVE, Irmina Dudkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2340BILLY THE BRAVE Essention of Live, Petr Prazan, Czechy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2341A PIECE OF CAKE Molto Bene (FCI), Anna Pondeldoskonała/excellent, lok. 4
2342Arlon HySpire BOHEMIAN INK, . Czajor S., Dowgiałło M.doskonała/excellent, lok. 2
2343Banner's EPOCH JASPER, Marek Waszkiewiczdoskonała/excellent
2344FART Perfekt Partner (FCI), Piotr Wudarczyk, nieobecny
2345Carromer's HURRICANE JOE, Petr Prazan, Czechy, nieobecny
2346KEBRI DEHAR Herbu Zadora (FCI), Monika Dowgiałło, nieobecny
2347Tullochmohr OH SO THRILLING, Anna, Arkadiusz Gruzadoskonała/excellent, lok. 3
2348RICHARDS Rejentówka, Tomasz Jakóbicki, nieobecny
2349Liberty Creek SOUND OF SILENCE, . Dowgiałło M., Czajor S.doskonała/excellent
2350Guideline's TRADE GOTHIC, E. Vasillieva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Bruno Facq

2351ROBBIE IMRE z Krywaldowej Koliby, Roman Gildoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2352EDITH z Grabowskiego Grodu, Teresa Tomalkiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising
2353OCTAVIA Bella Mare, Katarzyna D±browskawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2354ADVENTURE Tornarosa (FCI), Stefan Sroczyńskiwyb. obiecuj±cy/very promising
2355AMAZING Tornarosa (FCI), Stefan Sroczyńskiwyb. obiecuj±cy/very promising
2356JE SUIS FINA Sarracenia (FCI), Waldemar Wallaswyb. obiecuj±cy/very promising
2357KARRERA Bella Mare, Katarzyna D±browskawyb. obiecuj±cy/very promising
2358OASIS Sarracenia (FCI), Agata Michalakwyb. obiecuj±cy/very promising
2359SUMMER EVENING Black Dangerous, Monika Kapałka-Rec, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2360Dolbia BE MINE, Irmina Dudkowiakdoskonała/excellent, lok. 4
2361BLACK DANGEROUS Bella Mare, Monika Kapałka-Rec, nieobecny
2362DAIQUIRI Zebra, Joanna Kulab. dobra/very good
2363DONNA REINA Perfekt Partner (FCI), Piotr Rzepkadoskonała/excellent
2364ETRURIA Herbu Zadora, Joanna Kulab. dobra/very good
2365GALVANI Herbu Zadora, Mirosława Nowakb. dobra/very good
2366HOT FIGEIRA HySpire Summerlin, . Czajor S., Dowgiałło M.doskonała/excellent
2367HOUSTON Sitkowski Bór, Marek Waszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2368Rocheby ICE BUDS, . Czajor S., Dowgiałło M.doskonała/excellent, lok. 2
2369JANA Herbu Rawicz (FCI), . Jastrzębska A., Król P.b. dobra/very good
2370KAMIRA Alfa Matrix (FCI), Barbara Krasickadoskonała/excellent
2371PANAMA Gorzowska Panorama, Agnieszka Kachnowiczb. dobra/very good
2372Cedarwood PLAY MOR SKYES T LIMIT, . Tomalkiewicz T., Czaja S.doskonała/excellent
2373VICKY DONNA Kompanija, Andrius Breive, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
2374Dolbia WELL DONE, Daria Marszałekb. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2375Stenveyz O'SHEA, . Vasillieva E., Pavlova E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2376SABENA Herbu Zadora (FCI), Monika Dowgiałłodoskonała/excellent, lok. 3
2377SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI), . Krzemińska-Żuk A., Żuk J.b. dobra/very good
2378U LA LA Kociokwik, Małgorzata, Przemysław Osuchdoskonała/excellent, lok. 2
2379WITCH Kociokwik, Małgorzata Puszkarekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2380ARABIAN MYSTERY Herbu Zadora (FCI), . Czajor S., Dowgiałło M.b. dobra/very good
2381ENJOY Cotoneaster, Stefan Sroczyńskib. dobra/very good
2382JASKA Adekatos Poland, Iwona Heriandoskonała/excellent, lok. 4
2383KAVANNAH Górska Fantazja, Mirosław Szczęsnydoskonała/excellent, lok. 3
2384MAJESTIC CHAMELEON Sarracenia (FCI), . Krzemińska-Żuk A., Żuk J.doskonała/excellent, lok. 2
2385Dolbia SMOOTH OPERATOR, Irmina Dudkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2386Guideline's ROAD MP, E. Vasillieva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2387VITTORI iz Doliny Solntsa, V. Rezchikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2388CARMEN MOON MAGIC Essention of Live, Petr Prazan, Czechy, nieobecny
2389EXACTLY AT MOLTOBENE Rewari, Anna, Arkadiusz Gruzadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2390Midnight Sun SEA STORM, Irmina Dudkowiak, nieobecny


Lagotto Romagnolo-Romagna Water Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2391Angelus Mei COBEL, Tomasz Łężakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2392Angelus Mei BILIFO, Dorota Sikoradoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2393FELLINI del Monte della Dea, Kirsten Panitzsch, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches

2394DEA del Monte della Dea, Kirsten Panitzsch, Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2395LADY DIANA Chantrel, Ewa Górczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Nova Scotia Duck Tolling Retriever


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2396Red Hot Chilli's DESIGN OF NOCHILL, Klaudia Małujwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2397HEYWILLOW of Great Pleasure, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2398THORIN NINOS vd Echtinger Grift, Kirsten, Frank Petzold, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2399Red Hot Chilli's DAYLIGHT OF ZUMI, Klaudia Małujwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2400Tipota Red Fox AMALKA, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

2401IDA pod Jabłoni± (FCI), Paweł Gulcz, nieobecny


Płochacz Niemiecki-Deutscher Wachtelhund / German Spaniel


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2402EDI z Wdeckiego Parku, Maciej Maciejewskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2403CANON My¶liwski Tabor, Jarosław Goliński, nieobecny


Springer Spaniel Angielski-English Springer Spaniel


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2404Lordsett ALWAYS SMILING MAN, Anna Sieczkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2405BUFFALO Kotyledon (FCI), Małgorzata Łokociejewskadoskonała/excellent, lok. 2
2406THE ONLY FRIEND Three Ponds Valley (FCI), Zenobia Weissdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2407Karo-Vallentins DUMLE, Lise, Poul Kannik, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2408Concatenate`s MAN AT THE TOP, Lise, Poul Kannik, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2409NIGHT PRINCE Avendesora, Justyna Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2410Lordsett SEVENTH HEAVEN, Jadwiga Krynickadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2411Sugarstick's BRIGHTEST MOMENT, Iwona Staniszewska-Nogadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2412Linmoor BACK ON TRACK, Katarzyna Ksi±żekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
2413NOVEMBER WIND Three Ponds Valley, Mateusz Michalski, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2414ADORED ALTHEA Rockdale, Jadwiga Krynickadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2415Karo-Vallentins DINA, Kamma Vallentin, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2416Ziroc Slot's DANIELLA, Kamma Vallentin, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Springer Spaniel Walijski-Welsh Springer Spaniel


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

2417TIGRESS' MAGIC Adea (FCI), Robert Wo¶, nieobecny