1847 | GARET z Psiarni Wojskiego, Kinga Jacek Kulpińscy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1848 | BŁYSK z Psiarni Wojskiego, Kinga Jacek Kulpińscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1849 | FANION de la Petite Dordogne, Małgorzata Roszak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1850 | BRIEG des Domaines du Roi Marc'h, Małgorzata Roszak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1851 | NEEHEEOEEWOOTIS Basseciarnia (FCI), Marta Szwajcak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1852 | SCHERZO Galopuj±ca Fufla (FCI), Magdalena Olejniczak-Salewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1853 | CUDDLY CODY van Grunsven, . Pietkiewicz-KamińskaE,Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1854 | CYRIL Bohemia Gorgony, Miroslava Sramkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1855 | ORKISZ z Gangu Długich (FCI), Dorota G±siorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1856 | GLADIATOR ze Stajennych Progów, Katarzyna Buksa | doskonała/excellent, lok. 1 |
1857 | FIGA Klan Sycylijczyków, Jarosław Wójcik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1858 | SHIMMY Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1859 | MARGO PIAF z Kojca Ja-Ry-Cha, Tomasz Zieliński | doskonała/excellent, lok. 2 |
1860 | PYZA ze Stajennych Progów (FCI), Katarzyna Buksa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1861 | CATHERINE Bohemia Gorgony, Jana Capova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1862 | REDIS Uvalsky Bobr, Katarzyna Buksa | , nieobecny |
1863 | GEJSZA ze Stajennych Progów, Katarzyna Buksa | doskonała/excellent, lok. 1 |
1864 | BE THE FIRST Królewska Zgraja (FCI), Agnieszka Tritt | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1865 | ASTON MARTIN Spotty Friend, I. Sergeeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1866 | Starbuck Torbay EASY STREET, Katarzyna Sapierzyńska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1867 | GOOFY La Lu Ruquezas, Zachariasz DuĽmicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1868 | Absolutely Spotless JOCKER, Tomasz Budkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1869 | XANDO Xandrina (FCI), Jadwiga Szulc | , nieobecny |
1870 | XANTHI Xandrina, Sabine Eberwein, Niemcy | , nieobecny |
1871 | SWEET SILENCE from Heath Paradise, Kirsten Bubbers, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1872 | Kara Urus TOMORROWS FLIRT, Olga Shilova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1873 | FAGO Berkelejka, Izabela Schulmann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1874 | GOLD FINGER Catulus, Łukasiewicz B., Dziekońska D. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1875 | HOT SNOOPY DOG Królewska Zgraja, . Sapierzyńska K., Opalach L. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1876 | TYTAN Adanturia, Agata Szczygieł | doskonała/excellent, lok. 3 |
1877 | Dar Shah DOMINO, S. Semina, Rosja | b. dobra/very good, lok. 2 |
1878 | Dufosee FLYNN, Gunta Vlasenko | , nieobecny |
1879 | SAN ANTONIO Diamentowa Zagroda (FCI), Mariola Kosiorek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1880 | CALVIN Mantis, Tatiana Letackova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1881 | HOT CAFFE MACCHIATO Xandrina, Sabine Eberwein, Niemcy | , nieobecny |
1882 | Absolutely Spotless SZACH, Tomasz Budkowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1883 | Szephegyi Szimat WOODS, Magdalena Szwałek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1884 | Absolutely Spotless ZENIT, . Konieczny R., Smolska K. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1885 | KEY TO LOVE Simpatica PS (FCI), Magdalena Olech | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1886 | MESSI Mad Crew, Łukasz Habiera | , nieobecny |
1887 | BRILLIANT BANSHEE of Hunting Diamonds, Sabine Eberwein, Niemcy | , nieobecny |
1888 | GOLDIE La Lu Ruquezas, Zachariasz DuĽmicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1889 | Alotorius HEAL THE WORLD, Małgorzata Moskała | doskonała/excellent, lok. 3 |
1890 | Cevaytis (FCI) HELLO KITTY, Izabela Schulmann | doskonała/excellent, lok. 4 |
1891 | JAMAICA SUN Simpatica PS (FCI), Magdalena Olech | doskonała/excellent |
1892 | OHAJO Hulczyńska Zgraja, . Malik M., Skomiał M. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1893 | ROMA z Mosińskiego Rancza (FCI), Agata Szczygieł | doskonała/excellent |
1894 | UMA THURMAN Xandrina (FCI), Jadwiga Szulc | , nieobecny |
1895 | AURELIA MAIORA Per Eleganter, Petra, Roman Vytejcek, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1896 | Absolutely Spotless GABI, Małgorzata Koszacka-Owsiany | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1897 | HESTIA Magnus, Katarzyna Marcińczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1898 | ŁATKA u Hanki, Jacek Olszewski | , nieobecny |
1899 | URODA Magnus, Mariola Kosiorek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1900 | YARIS vom Backumer Tal, Nicole Lindley, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1901 | HAVANA Mad Crew (FCI), Łukasz Habiera | , nieobecny |
1902 | LIKE A DREAM Xandrina, Sabine Eberwein, Niemcy | , nieobecny |
1903 | Kara Urus NIAGARA UNDO PEARL VEIL, Olga Shilova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1904 | AMELIA Pomarszczony Czar, . Szulc J., Walczak J. | , nieobecny |
1905 | Absolutely Spotless DAFNE, Tomasz Budkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1906 | AVALON od Hadiho Potoka, Martina Klivarova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1907 | AROSA od Hadiho Potoka, Martina Klivarova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1908 | FELIX Petrovicky Vitr, Zuzana Hejtikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1909 | Aiphadirato HISTORY MAKER, T. Nikolaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1910 | JETTO v. Hugel, Ina Viete, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1911 | MR. PRESIDENT vom Forst Eichenhorst, Beate Genster, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1912 | ZITO von Wilhelmsthal, Natascha Hartwich, Niemcy | , nieobecny |
1913 | BAYBARO von der Ora Maritima, Jeannine Brehme, Niemcy | , nieobecny |
1914 | Lacrima Christi CHOCO MOUSSE, Anna Kozber | , nieobecny |
1915 | Alderisland CHOCOLATE COUNT, Piret Korge, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1916 | JACCY von der Koselmuhle, Frank, Silke Werner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1917 | MARA-MIA von Arabian's Stud, Janette Milling, Niemcy | , nieobecny |
1918 | KOH-I-NOR'S LIGHT Raul, Zuzana Hejtikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1 |
1919 | CINNAMON SWIRL von Ascabah, T. Nikolaeva, Rosja | , nieobecny |
1920 | UMBRA ALMA-WOZ Biało-Czarni, Marek, Sylwia WoĽniakowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1921 | ATHENA Nyyrikki, Anita Gomułka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1922 | FAGOT Gończa Rado¶ć (FCI), Radosław Kujawiak | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
1923 | MAGNUM Le¶ne Nienasycenie, Adam Kloc | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1924 | LACH Le¶ne Nienasycenie, . Szczurek G., Reiwer-Szczurek M | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1925 | ARES po Zbóju, Mirosław Żołnowski | doskonała/excellent |
1926 | ATAK Zgrane Muzykanty, Krzysztof Dziurewicz | b. dobra/very good |
1927 | CASTOR od Wiarusa (FCI), Stanisław Przybylski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1928 | CYNGIEL Kłusuj±ca Sfora, . Stępniak A., Kosiński J. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1929 | MAGUS ze Studenckiej Biedy, Tomasz Ratajczak | doskonała/excellent |
1930 | Sirius WABIDAMEK, Alicja, Andrzej Jendrasiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC |
1931 | ZULUS Herbu Tur, Waldemar Zawadzki | doskonała/excellent, lok. 4 |
1932 | ALF Smogorzewska Zagroda, Dariusz Gorgoliński | doskonała/excellent, lok. 3 |
1933 | CWAŁ Olfactus, . Łuczak A., Dyło J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1934 | OBÓJ na Otoku, Sylwester Borowiecki | , nieobecny |
1935 | REZON ¦piewna Zgraja, Marek Kałka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1936 | BRYLANT Kłusuj±ca Sfora (FCI), . Cieplak A., Garbacz P. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1937 | DUNAJ z Huculskiej Ł±ki, Piotr Wesołowski | , nieobecny |
1938 | NERO, Małgorzata Litwińczuk-Hodun | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1939 | SMREK z Beskidzkiego Matecznika, Andrzej Kamyszek | doskonała/excellent, lok. 3 |
1940 | ASTA z Lipowego Kojca, Iwona Góralska | , nieobecny |
1941 | FURIA Gończa Rado¶ć (FCI), Agnieszka Plewińska | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
1942 | STRUGA Melodyjny Gon, Beata Wrzesińska, Niemcy | obiecuj±cy/promising, lok. 3 |
1943 | ZARA ze Strzeleckiego Gaju (FCI), Adam Kloc | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1944 | ANNUS MAGNUS Petrus et Lupus, Robert Szumowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
1945 | AWANGARDA, Aleksandra WoĽnica | , nieobecny |
1946 | DEKA Smogorzewska Zagroda, Ewelina Czwojdrak | b. dobra/very good |
1947 | ETIAM Kłusuj±ca Sfora (FCI), . Cieplak A., Garbacz P. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1948 | NORA Rumcajsowe Obej¶cie, Beata Wejksznia | , nieobecny |
1949 | Sirius PRZYTULIA, Alicja, Andrzej Jendrasiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1950 | SZLACHCIANKA El-Halem, Beata Wrzesińska, Niemcy | b. dobra/very good |
1951 | ZADRA z Beskidzkiego Matecznika, Andrzej Kamyszek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1952 | ALTÓWKA Zgrane Muzykanty (FCI), Aleksandra WoĽnica | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1953 | RAWA, Artur Kudłosz | , bez oceny |
1954 | ARIA Le¶ny Amok (FCI), . Bryzgalska A., Szczepaniak M. | b. dobra/very good, lok. 1 |
1955 | CARMEN od Wiarusa (FCI), Józef Michalski | , nieobecny |
1956 | GABI Herbu Węszynos, Robert Zgoda | , nieobecny |
1957 | RABA, Artur Kudłosz | , bez oceny |
1958 | AMBRA Leszczynowy Gaj (FCI), Donat Pierożyński | , nieobecny |
1959 | IGA Rumcajsowe Obej¶cie, Andrzej Kamyszek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1960 | KUSZA ze Słonecznej D±browy, Jarosław WoĽniewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1961 | SZABLA Kłusuj±ca Sfora (FCI), Grzegorz Weron | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1962 | UNA Hulaj Dusza, Maria Pajzderska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1963 | FAUNA z Ostowej Ostoji, Anna, Janusz Jedlińscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1964 | GUINNESS Venator Magnus (FCI), Kazimierz, Michał Koryzma | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1965 | ARKA z Judavinklu, Kazimierz, Michał Koryzma | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1966 | HEKSA Venator Magnus (FCI), Krzysztof Staniszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1967 | ANDY z Cerneho Husta, Marcin Nawrot | doskonała/excellent, lok. 2 |
1968 | KORSA Kozacka Perła (FCI), Krzysztof Staniszewski | doskonała/excellent, lok. 1 |
1969 | KORA Kozacka Perła (FCI), Piotr Rakoczy | b. dobra/very good, lok. 1 |
1970 | ELBA z Kojca My¶liwego, Grzegorz Marek | doskonała/excellent, lok. 1 |
1971 | ELLA Haniccina Zahradka, Mariusz, Wioletta Antoszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1972 | CHARMING Danda Bohemia, Janusz Zacharewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1973 | HUGO Le Bleu Cardinalis, Marta Zglenicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1974 | CALVADOS Ogary z Liliowych Ł±k, Elwira Iżycka | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1975 | ŁAPS z Ja¶minowej Ulicy, Marek Swatowski | doskonała/excellent, lok. 1 |
1976 | DEMON Bobrowisko (FCI), Maciej Medycki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1977 | JABOL z Ja¶minowej Ulicy, Marta Kurzajewska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1978 | SMYK Poszły w Las, Mariusz, Aneta Angrik | doskonała/excellent, lok. 1 |
1979 | BALT z Bobrownickiej Posesji (FCI), Zbigniew Cichosz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1980 | ECHO Olfactus, Mariusz Paweł Bielawski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1981 | ACANKA z Gończaków, Małgorzata Wasilewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1982 | ŁOZA z Ja¶minowej Ulicy, Anna Walentynowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1983 | SZAJKA Tropinos, Anna Szajewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1984 | UPLOTKA Poszły w Las, Roman Czerwiński | b. dobra/very good, lok. 4 |
1985 | FUGA Dobra Złaja (FCI), Joanna Juszkiawiczus-Badin | , nieobecny |
1986 | MIŁA MELODIA Olfactus, Anna, Jerzy Dyło | doskonała/excellent, lok. 1 |
1987 | CZAJKA Nowogary (FCI), Danuta Makowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1988 | CIĘTA z Beskidzkich Wysp, Artur Kudłosz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1989 | LU¦NIA z Gończaków, Sławomir Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1990 | ROBIN MARCUS Rudis, . Czerwik S., Kuleszczyk M. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1991 | VAINQUER du Greffier du Roi, Marzena Stencel | doskonała/excellent, lok. 2 |
1992 | ALIBI z Nowej Chaty (FCI), Aleksandra Twardowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1993 | SAGA EUNICE Rudis, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1994 | HERMONIA Podkołdernik Jadowity, Dorota Gorgolewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1995 | JAGA EUNICE Mon Petit Rebell, Eunika, Marek Patuszek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1996 | FLER Podkołdernik Jadowity, Dorota Gorgolewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1997 | ECUREUIL du Bois Cerisier, Lidia van Rijn, Francja | , nieobecny |
1998 | EGLANTINE du Bois Cerisier, Lidia van Rijn, Francja | , nieobecny |
1999 | CHRUDOS Roborovski, Svatava Berankova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2000 | MAIA, Svatava Berankova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2001 | GALANT Sfora Nemroda (FCI), Iwona Kopania | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2002 | KARIINU Silva Cervinus (FCI), Anna Kołosowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2003 | LUPUS Sfora Nemroda (FCI), Zdzisław Prosianowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2004 | AMATOR z Brzezińskiej Kniei, Mikołaj Włocławski | doskonała/excellent, lok. 2 |
2005 | IWO z Akacjowej Doliny, Martyna Modrzyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2006 | CHIEVO Sfora Nemroda, Marek Sarnowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2007 | ASAN z Akacjowej Doliny, Tomasz Popowski | doskonała/excellent, lok. 1 |
2008 | BORA Szamocińska Psiarnia, Sławomir Kubiński | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2009 | BRANDY Greendreams, Katarzyna Spoczyńska-Król | , nieobecny |
2010 | BABKA CYTRYNOWA Hazba, Mikołaj Włocławski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2011 | HAŃCZA Ulika, Krzysztof Marciniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2012 | LE¦NA LADY CIRI z Jeleniego Zdroju, Katarzyna Kotulińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2013 | EROS z Javornicke Louky, Roman Walich | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2014 | Tina Trading ERMAK, Irina Kubishkina, Rosja | , nieobecny |
2015 | DINI Africke Slunce, Robert Vukelic, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2016 | BAAKO AMANI Jeny's Zakimi, Dominika Hojdova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2017 | BALLANTINES Harpuzja, Marta ¦widerska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2018 | BASCO Harpuzja, Magdalena Rurek | b. dobra/very good |
2019 | BROWAR Harpuzja, Dorota Konieczna | b. dobra/very good |
2020 | DAKARI Dymaczewska Kraina (FCI), Hanna Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2021 | EARL York Fan (FCI), Joanna Deręgowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2022 | AKOSUA BANTU Jeny's Zakimi, Petra Rakosnikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2023 | ENZI ERBI Safari-Kadamba, Małgorzata Kubik | , nieobecny |
2024 | MAKAO NGUMO NAMDI, Ju. Myakotkina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2025 | Tina Trading SHARL, . Gorohovskiy V., Marynovskaya E, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2026 | MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy, Joanna Borowiec | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
2027 | ASMIN znad Dróżna (FCI), Marta Budny-Krzyżak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2028 | BUGANDA NALLA Monwiere, Monika Rembowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2029 | Tina Trading CHERRY STONE, . Sheina A., Maryanovskaya E., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2030 | EZIMA Dymaczewska Kraina (FCI), Edyta, Hanna Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2031 | IMAYA Leo Ginger, Agata Kondera | b. dobra/very good, lok. 3 |
2032 | Dibaya AKILAH'S AISHA, Sarah Polk, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
2033 | ALIGEL SANSHAY, A. Smolenskiy, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2034 | HAGA z Werw±, Zbigniew Bekalarski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2035 | HERA z Werw±, Lucyna Mroczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
2036 | BENA Guernica, Monika Rembowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
2037 | MARA SAGUNA Monwiere, Jakub Stanek | doskonała/excellent, lok. 2 |