Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 6.11.2010



Alpejski Gończy Krótkonożny-Alpenländische Dachsbracke / Alpine Dachsbracke


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1604AROS Duma Venatora (FCI), Hubert Stępieńwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1605BEN znad Kamieńskiego Zalewu, Zenon Wojtynadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1606ALMA Duma Venatora (FCI), Hubert Stępieńwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1


Basset Artezyjsko-Normandzki-Basset Artesien Normand


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1607FANION de la Petite Dordogne, Małgorzata Roszakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1608BRIEG des Domaines du Roi Marc'h, Małgorzata Roszakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Basset Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1609NEEHEEOEEWOOTIS Basseciarnia (FCI), Marta Szwajcakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1610CUDDLY CODY van Grunsven, . Pietkiewicz-KamińskaE,Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1611PYZDRA ze Stajennych Progów, Katarzyna Bayerdoskonała/excellent, lok. 2
1612TYTUS z Brzezińskich Nizin, . Lachowicz-Biskupska,Cymerlingdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1613CYRIL Bohemia Gorgony, Miroslava Sramkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1614GLADIATOR ze Stajennych Progów, Katarzyna Buksadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1615TOSCA ORLENA Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1616FIGA Klan Sycylijczyków, Jarosław Wójcikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1617CATHERINE Bohemia Gorgony, Jana Capova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1618REDIS Uvalsky Bobr, Katarzyna Buksa, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1619GEJSZA ze Stajennych Progów, Katarzyna Buksadoskonała/excellent, lok. 1


Beagle


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1620BE THE FIRST Królewska Zgraja (FCI), Agnieszka Trittobiecuj±cy/promising, lok. 1
1621LEVIS z Mosińskiego Rancza (FCI), Wojciech Tomaszewskiobiecuj±cy/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1622ASTON MARTIN Spotty Friend, I. Sergeeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
1623GOOFY La Lu Ruquezas, Zachariasz DuĽmiczdoskonała/excellent, lok. 3
1624Absolutely Spotless JOCKER, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1625XANDO Xandrina (FCI), Jadwiga Szulc, nieobecny
1626XANTHI Xandrina, Sabine Eberwein, Niemcy, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1627Starbuck Torbay EASY STREET, Katarzyna Sapierzyńskadoskonała/excellent, lok. 3
1628SWEET SILENCE from Heath Paradise, Kirsten Bubbers, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1629Kara Urus TOMORROWS FLIRT, Olga Shilova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1630FAGO Berkelejka, Izabela Schulmanndoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1631GOLD FINGER Catulus, Łukasiewicz B., Dziekońska D.doskonała/excellent, lok. 2
1632HOT SNOOPY DOG Królewska Zgraja, . Sapierzyńska K., Opalach L.b. dobra/very good, lok. 4
1633PIKSEL Adekatos Poland (FCI), Arletta, Marek Chrapkiewiczb. dobra/very good, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1634Dar Shah DOMINO, S. Semina, Rosjab. dobra/very good, lok. 3
1635Dufosee FLYNN, Gunta Vlasenko, nieobecny
1636SAN ANTONIO Diamentowa Zagroda (FCI), Mariola Kosiorekdoskonała/excellent, lok. 2
1637Absolutely Spotless ZENIT, . Konieczny R., Smolska K.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1638HOT CAFFE MACCHIATO Xandrina, Sabine Eberwein, Niemcy, nieobecny
1639Absolutely Spotless SZACH, Tomasz Budkowski, nieobecny
1640Szephegyi Szimat WOODS, Magdalena Szwałekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1641KEY TO LOVE Simpatica PS (FCI), Magdalena Olechwyb. obiecuj±cy/very promising
1642MESSI Mad Crew, Łukasz Habiera, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1643BRILLIANT BANSHEE of Hunting Diamonds, Sabine Eberwein, Niemcy, nieobecny
1644Alotorius HEAL THE WORLD, Małgorzata Moskaładoskonała/excellent, lok. 3
1645Cevaytis (FCI) HELLO KITTY, Izabela Schulmannb. dobra/very good
1646JAMAICA SUN Simpatica PS (FCI), Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 2
1647OHAJO Hulczyńska Zgraja, Maciej Malikb. dobra/very good, lok. 4
1648SALSA Herbu Zawyj, Roman Wojtyczkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1649UMA THURMAN Xandrina (FCI), Jadwiga Szulc, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1650ATTRACTIVE AS NELA Eteo (FCI), Jan, Ewelina Janowiakdoskonała/excellent, lok. 2
1651AURELIA MAIORA Per Eleganter, Petra, Roman Vytejcek, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1652DOLLY z Tucholskiego Boru, Arletta, Marek Chrapkiewiczdobra/good
1653HESTIA Magnus, Katarzyna Marcińczykb. dobra/very good
1654LIKE AN ANGEL Xandrina, Ewa Gachewiczdoskonała/excellent, lok. 4
1655SHADOW CREEK Magnus, Roman Wojtyczkadoskonała/excellent, lok. 3
1656UNITED SUN z Tucholskiego Boru (FCI), Natalia Galikowskab. dobra/very good
1657URODA Magnus, Mariola Kosiorekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1658YARIS vom Backumer Tal, Nicole Lindley, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1659ANTONÓWKA Kelew Barod (FCI), . Maciaszyk M., Białkiewicz K.b. dobra/very good, lok. 2
1660LIKE A DREAM Xandrina, Sabine Eberwein, Niemcy, nieobecny
1661Kara Urus NIAGARA UNDO PEARL VEIL, Olga Shilova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

1662AMELIA Pomarszczony Czar, . Szulc J., Walczak J., nieobecny
1663Absolutely Spotless DAFNE, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1664AVALON od Hadiho Potoka, Martina Klivarova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1665CIRO Dubovy Hrunok, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1666AROSA od Hadiho Potoka, Martina Klivarova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1667BIJANA of Puttelkower Courtyard, Roland, Martina Grywnow, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1668DARCY, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1669FELIX Petrovicky Vitr, Zuzana Hejtikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1670JETTO v. Hugel, Ina Viete, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1671MR. PRESIDENT vom Forst Eichenhorst, Beate Genster, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1672ZITO von Wilhelmsthal, Natascha Hartwich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1673Lacrima Christi CHOCO MOUSSE, Anna Kozber, nieobecny
1674Alderisland CHOCOLATE COUNT, Piret Korge, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1675Aiphadirato HISTORY MAKER, T. Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1676JACCY von der Koselmuhle, Frank, Silke Werner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1677Precious Luv BROWN DOLLAR, Jana Schulz-Voss, NIemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1678MARA-MIA von Arabian's Stud, Janette Milling, Niemcy, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1679KOH-I-NOR'S LIGHT Raul, Zuzana Hejtikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1680CINNAMON SWIRL von Ascabah, T. Nikolaeva, Rosja, nieobecny
1681UMBRA ALMA-WOZ Biało-Czarni, Marek, Sylwia WoĽniakowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Gończy Berneński-Berner Laufhund / Bernese Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1682ATHENA Nyyrikki, Anita Gomułkadoskonała/excellent, lok. 1


Gończy Polski-Polish Hunting Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1683FAGOT Gończa Rado¶ć (FCI), Radosław Kujawiakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1684EL HALEM Seth, Zbigniew Listwon, nieobecny
1685LACH Le¶ne Nienasycenie, . Szczurek G., Reiwer-Szczurek Mdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1686CASTOR od Wiarusa (FCI), Stanisław Przybylskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC
1687CYNGIEL Kłusuj±ca Sfora, . Stępniak A., Kosiński J.doskonała/excellent, lok. 2
1688Sirius WABIDAMEK, Alicja, Andrzej Jendrasiakdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1689CWAŁ Olfactus, . Łuczak A., Dyło J.doskonała/excellent, lok. 2
1690OBÓJ na Otoku, Sylwester Borowiecki, nieobecny
1691OPÓJ ze Studenckiej Biedy, . WoĽniewicz J., Wesołowski P.doskonała/excellent, lok. 3
1692REZON ¦piewna Zgraja, Marek Kałkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1693NERO, Małgorzata Litwińczuk-Hodundoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1694ASTA z Lipowego Kojca, Iwona Góralska, nieobecny
1695FURIA Gończa Rado¶ć (FCI), Agnieszka Plewińskawyb. obiecuj±cy/very promising
1696STRUGA Melodyjny Gon, Beata Wrzesińska, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1697AWANGARDA, Aleksandra WoĽnica, nieobecny
1698BAKA Notecka Ostoja, Antoni Czaplewskib. dobra/very good
1699DEKA Smogorzewska Zagroda, Ewelina Czwojdrakdoskonała/excellent, lok. 3
1700NORA Rumcajsowe Obej¶cie, Beata Wejksznia, nieobecny
1701Sirius PRZYTULIA, Alicja, Andrzej Jendrasiakdoskonała/excellent, lok. 4
1702SZLACHCIANKA El-Halem, Beata Wrzesińska, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1703ZADRA z Beskidzkiego Matecznika, Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1704ALTÓWKA Zgrane Muzykanty (FCI), Aleksandra WoĽnicadoskonała/excellent, lok. 1
1705WERWA ¦wiecka Tradycja (FCI), Sławomir Sikorskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1706BASKILA Ampedus, . Konarska K., Konarski M., nieobecny
1707CARMEN od Wiarusa (FCI), Józef Michalskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1708AMBRA Leszczynowy Gaj (FCI), Donat Pierożyński, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1709SZABLA Kłusuj±ca Sfora (FCI), Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Słowacki-Slovensky Kopov / Slovakian Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1710HEKSA Venator Magnus (FCI), Krzysztof Staniszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1711ANDY z Cerneho Husta, Marcin Nawrotdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1712KORSA Kozacka Perła (FCI), Krzysztof Staniszewskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1713KORA Kozacka Perła (FCI), Piotr Rakoczydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1714TIGA z Kotłowej Górki, Bogdan Załęskib. dobra/very good, lok. 2


Gończy Szwajcarski-Schwyzer Laufhund / Schwyz Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1715ELLA Haniccina Zahradka, Mariusz, Wioletta Antoszczukdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Mały Gończy Gaskoński-Petit bleu de Gascogne / Small Blue Gascony Hound


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1716INGA Le Bleu Cardinalis (FCI), Waldemar Włodarczyk, nieobecny


Ogar Polski-Polish Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1717WIERNY Ogarusy (FCI), Małgorzata Musiałowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1718DEMON Bobrowisko (FCI), Maciej Medyckidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1719JABOL z Ja¶minowej Ulicy, Marta Kurzajewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1720LE¦NY z Ja¶minowej Ulicy, Rafał Kłagiszb. dobra/very good, lok. 2
1721SMYK Poszły w Las, Mariusz, Aneta Angrikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1722ŁOZA z Ja¶minowej Ulicy, Anna Walentynowiczdoskonała/excellent, lok. 2
1723SZAJKA Tropinos, Anna Szajewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1724WIERNA Ogarusy (FCI), Jacek Gulińskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1725CZARA Nowogary (FCI), Hanna Paruchdoskonała/excellent, lok. 3
1726FUGA Dobra Złaja (FCI), Joanna Juszkiawiczus-Badindoskonała/excellent, lok. 4
1727MAGIA Ogarzy Gon (FCI), Agnieszka Maciakdoskonała/excellent, lok. 2
1728MIŁA MELODIA Olfactus, Anna, Jerzy Dyłodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

1729LU¦NIA z Gończaków, Sławomir Kwiatkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB


Petit Basset Griffon Vendeen


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1730VAINQUER du Greffier du Roi, Marzena Stenceldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1731ALIBI z Nowej Chaty (FCI), Aleksandra Twardowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1732GORAN z Chybowego Gniazda, Małgorzata Zujewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1733FREDERICO z Chybowego Gniazda, Małgorzata Zujewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1734SAGA EUNICE Rudis, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1735GARANTIE GRIFFE Rewelacja z Galicji, . Wa¶kowiak A., M., Turecka K.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży


Poitevin


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1736ECUREUIL du Bois Cerisier, Lidia van Rijn, Francja, nieobecny

Suki - Bitches

1737EGLANTINE du Bois Cerisier, Lidia van Rijn, Francja, nieobecny


Porcelaine


Psy - Dogs

1738CHRUDOS Roborovski, Svatava Berankova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1739MAIA, Svatava Berankova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


Posokowiec Bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/ Bavarian Mountain Scenthound


Psy - Dogs

1740GALANT Sfora Nemroda (FCI), Iwona Kopaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1741LUPUS Sfora Nemroda (FCI), Zdzisław Prosianowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1742AMATOR z Brzezińskiej Kniei, Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1743IWO z Akacjowej Doliny, Martyna Modrzyńskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1744CHIEVO Sfora Nemroda, Marek Sarnowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1745BORA Szamocińska Psiarnia, Sławomir Kubińskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1746BRANDY Greendreams, Katarzyna Spoczyńska-Król, nieobecny
1747BRANWEN Airgalla (FCI), Katarzyna Kotulińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1748ARISA ze Strzeleckiego Gaju (FCI), Witold Kramerb. dobra/very good, lok. 3
1749BEZA z Doliny Łodyni, Ewa Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1750IRA Czarnonosa Czereda, Jarosław Deczyńskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1751BABKA CYTRYNOWA Hazba, Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 2
1752DYBA z Sabałowej Zagrody, Jarosław Wójcikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1753HAŃCZA Ulika, Krzysztof Marciniakdoskonała/excellent, lok. 3


Posokowiec Hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1754EROS z Javornicke Louky, Roman Walichdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches

1755Heiteri LOLA, Janusz Klimczakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1756BONO Monwiere, Andrzej, Małgorzata Szymaniak, nieobecny
1757Tina Trading ERMAK, Irina Kubishkina, Rosja, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1758DINI Africke Slunce, Robert Vukelic, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1759VENO APANU Folwark Zwierzęcy, Janusz Wyro¶lak, nie do oceny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1760BAAKO AMANI Jeny's Zakimi, Dominika Hojdova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1761BROWAR Harpuzja, Dorota Koniecznadoskonała/excellent, lok. 4
1762EARL York Fan (FCI), Joanna Deręgowskadoskonała/excellent, lok. 3
1763Tina Trading SHARL, . Gorohovskiy V., Marynovskaya E, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1764AKOSUA BANTU Jeny's Zakimi, Petra Rakosnikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
1765MAKAO NGUMO NAMDI, Ju. Myakotkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1766MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy, Joanna Borowiecdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1767BUGANDA NALLA Monwiere, Monika Rembowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1768Tina Trading CHERRY STONE, . Sheina A., Maryanovskaya E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1769IMAYA Leo Ginger, Agata Konderadoskonała/excellent, lok. 3
1770RASTA Niewierskie Ł±ki, Barbara RzeĽnikdoskonała/excellent, lok. 2
1771VANILIA APANU Folwark Zwierzęcy, . Fr±ckowska A, Fr±ckowski P., nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1772Dibaya AKILAH'S AISHA, Sarah Polk, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1773ALIGEL SANSHAY, A. Smolenskiy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1774HAGA z Werw±, Zbigniew Bekalarskidoskonała/excellent, lok. 3
1775HERA z Werw±, Lucyna Mroczekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Musiał

1776ASSIMA z Ujezda nad Lesy, Martina Svejdova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1777BENA Guernica, Monika Rembowskadoskonała/excellent, lok. 3
1778MARA SAGUNA Monwiere, Jakub Stanekdoskonała/excellent, lok. 2