Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 6.11.2010



Australian Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

1GREENBUSH Kazari Toyo-Ken, . Kozłowska K., Dedicova K.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

2ALTERNATOR aus Auras, . Szylar P., Biały A.b. dobra/very good, lok. 1
3OVERJOYED BLUE BOY Cidabro, Agnieszka Brończykb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

4CHAOS Diamantina, Maja Strzałkowskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

5QUINKIN Astra Canina, Anna Pol, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

6AURYNN DOC BAR Domikar, Kamila Burekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

7TAJGA Klan Borsuka (FCI), Katarzyna PrzewoĽnab. dobra/very good, lok. 1


Bearded Collie


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

8Amberose LOVE DREAM, Marta Walentynowiczwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

9MY NAME IS Rustler's Moon, Magdalena Cie¶likdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

10BASSIMO z Pierwszej Ligi, Jolanta Cygowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

11CELTIC PRIDE of Smartness, Paweł Dłóciokdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

12Double Scotch BLACK ROSALINDA, . Dłóciok P., Muzslai I.wyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13EDEN Smartness (FCI), Małgorzata Figasdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
14EMPREINTE de Chester, Iwona Kozikdoskonała/excellent, lok. 2
15EVER JOY ROSE z Domu Etny, Dagmara Bołtrukiewiczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

16EVER BEAUTY ROSE z Domu Etny, Dagmara Bołtrukiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
17EVER BLACK ROSE z Domu Etny, Agnieszka Golatowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
18Farmarens JUST JOLLY, Aneta Kosakowskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

19Mayflower's NADINE AT DEA-DRO, Martyna Paciorkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Biały Owczarek Szwajcarski-Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

20IGLOO la Blankpapilio, Ivana Paleckova, Czechywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

21JARI JEWAR of the Heart of Lothian, Anita Kozakiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

22BLOW Fotunatus Poland (FCI), Aneta Surlickadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
23CAJUS of Trebons Berger Blanc, Monika Bergerdoskonała/excellent, lok. 2
24DARIUS SUNDAY Biała Pasja, Barbara Zinkiewicz

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

25Horsebo TWIX, Katarzyna Jaskulskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
26ZINA WHITELADY Dobry Duch, Małgorzata Pabian, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

27ABIGEIL WHITE WOLF Lohrien, Beata Ziemnickab. dobra/very good, lok. 2
28ICE IRA Dzika Banda, Izabela Sawicka, nieobecny
29SO SEXY BLONDIE White Matahar (FCI), Wacław Brancewicz-Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

30CASSYOPEYA Taien, Jowita Witkowskadoskonała/excellent, lok. 1


Border Collie


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

31Alderaan PALO ALTO, Jarosław Bukowieckiwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

32BALTO True Story (FCI), Dorota Deja, nieobecny
33Alderaan LOS LOBOS, Katarzyna Skórskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

34DANCING THE DREAM Border Song, Sylwester Białow±sdoskonała/excellent, lok. 2
35Legendary Stardust PERFECT SURFER, Tim Symes, nieobecny
36RAY OF SUNSHINE Forest Land Chilabo, Hanna Korbaldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
37Alderaan YAZOO, Mateusz Juszczakiewicz, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

38Enonae ARAVIR, Elżbieta Grochansdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
39Triple Trouble MANU CHAO, Piotr Szafraniecdoskonała/excellent, lok. 2
40Never Never Land ULTRA SONIC, Helak K., Łukasik E.doskonała/excellent, lok. 4
41Q'Celtic X-CEED ENERGY, Szymon Warszczyńskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

42Alderaan SGIAN DUBH, . Przeworska I., Czubek P.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

43Never Never Land HIGHLAND STORM, Ewa Łukasikdoskonała/excellent, lok. 2
44MARZIPAN at Real Pearl, Maria ¦liwkadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
45Never Never Land QUANTUM LEAP, Agnieszka Gubadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

46Never Never Land F'MISS MONEYPENNY, Justyna Tarantowicz, nieobecny
47Alderaan LOLLAPALOOZA, . Przeworska I., Czubek P.wyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

48ANUKET Black & White Story, Nina Rojekdoskonała/excellent, lok. 2
49IN BLANCO Big Granda, Mariola Roćko-Żabickadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

50Enonae (FCI) AKASHA, Ewa Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
51AYLA Willem's Choice, Marta Kowalewiczdoskonała/excellent, lok. 4
52BALLANTINES Plush Berry, Dominika Michalska-Siejakdoskonała/excellent, lok. 3
53CIRBY Alchera, Sylwia Lisb. dobra/very good
54EJMI Fesak, Siejak Z., Michalska-Siejak D.b. dobra/very good
55Jessomine SUPRISE DESTINY, . Wiecińska K., Przeworska K.doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

56ABI Andewagar (FCI), Ewa Napierałab. dobra/very good, lok. 3
57Triple Trouble (FCI) MADEMOISELLE MAROUSSIA, Magdalena Ławniczak-Lehmanndoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
58Never Never Land WITCH CRAFT, Ewa Łukasikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

59Triple Trouble (FCI) CRAZY PIRATE LOVE, Ewa Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Bouvier des Flandres-Flandres Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

60A'KAFELEK Nachero Star (FCI), A.S. Fraskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

61ILAROS-TOOS v. d. Vanenblikhoeve, Beata Klawińska, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

62CHUCHO TOPLINE HOT CZUMA Canis Absolutus, Małgorzata Dębowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

63NARYSHIA-DIUNA Nachero, A.S. Fraskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Ceskoslovensky Vlcak-Czeslovakian Wolfdog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

64CELEB Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkoobiecuj±cy/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

65BARD Jantarowa Wataha (FCI), Petr Krejci, Czechy, nieobecny
66Gorthan SMOK SERIAT, Damian Maciejewskib. dobra/very good, lok. 2
67WAŻNIAK Cwany Wilk (FCI), Małgorzata Wojciechowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

68DECLAN Wilk z Polskiego Dworu, Ewa Bednarskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

69ARDAL CONALL Braterstwo Wilczaków, Kamil Stachowiakdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

70CZAMBOR z Vlciho Dubu, Ewa Stelmachowskab. dobra/very good, lok. 2
71ELIGO z Peronówki, Małgorzata Perondoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

72CADETTE Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

73CLAIR DE LUNE Srdcervac, Agnieszka Wójtowicz, nieobecny
74PEYMAKILIR z Peronówki, Małgorzata Perondoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
75WERWA Cwany Wilk, Natalia Borowikb. dobra/very good, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

76AKASA Arqeva, Lucie Markupova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
77BEA Jantarowa Wataha (FCI), Małgorzata Wojciechowskadoskonała/excellent, lok. 1
78DACRE Wilk z Polskiego Dworu, Monika Marcinkowskab. dobra/very good
79DORREN Wilk z Polskiego Dworu, Ewa Bednarskadoskonała/excellent, lok. 2
80PARD z Peronówki, Dorota Motykadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

81ANDARIEL CONALL Braterstwo Wilczaków, Daniel Ziemnickidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
82BALTA Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkodoskonała/excellent, lok. 3
83BARINA Dębowa Sfora, Marcin Lutomskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

84K-LEE VORNAJA z Peronówki, Ewa Zorychtadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

85ADANE Jantarowa Wataha, Elżbieta Wojtkodoskonała/excellent, lok. 3
86CINTRA Wilk z Polskiego Dworu, Ewa Bednarskadoskonała/excellent, lok. 1
87ENFYS Braterstwo Wilczaków, Agnieszka Budzyńska, nieobecny
88JUVART z Peronówki, Małgorzata Perondoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

89JOLLY z Molu Es, Małgorzata Perondoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB


Mudi


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

90DOLGOS Quendi Rivendell, Anna Ćwi±kaładoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek Australijski-Australian Shepherd


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

91Tanmark's CAPPUCHINO ICE CREAM, Klaudia Szymańskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

92Preeminent Line (FCI) DE LUXE, Agnieszka Szwagrzykb. dobra/very good, lok. 2
93EXODUS Gorzowska Panorama, Janina Szostakb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

94Silver Dream Aussies KRAZY KRIZZY, Ivana Janulcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

95Tanmark's DREAMS COME TRUE, Karolina Klimekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
96INDEED CHARMING Altura, Justyna Tarantowicz, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

97ENERGY Gorzowska Panorama, Joanna Zwierzchowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

98EMILLI Gorzowska Panorama, Janina Szostakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
99Saussurea SIXT SENSE, Małgorzata, Kamil Kędziorekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

100Silver Dream AUSSIE'S PICNIC FELA, Stanisław Przybylskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
101CELLO-VIA-RICA Gorzowska Panorama, Marlena Schiller, Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

102Silver Dream Aussies JEANS BLUE, Ivana Janulcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Owczarek Belgijski Groenendael-Chien de Berger Belge/Belgian Shepherd Dog - Groenendael


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

103DA VINCI du Bois du Tot, Meike, Ulli Krug, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
104JABBERWACKY Extraversion (FCI), Róża Woziwodzkadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

105MARE Donum Cordis, Magdalena ¦liwerskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

106LUKA z Rubinkowskiego Pola, Wiesław Gęburadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC


Owczarek Belgijski Laekenois-Chien de Berger Belge/Belgian Shepherd Dog - Laekenois


Psy - Dogs

107HAIKO de la Tyvell, Janna Bezruk, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek Belgijski Malinois-Chien de Berger Belge/Belgian Shepherd Dog - Malinois

108CHUMMY Sa-Kra Beskydy, Pavlina Siskova, Czechyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

109No-How CALL ME POMPON, Marju Raisiola, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

110CHICKY Asturbox, . Duschinski I., Jude A., Niemcyb. dobra/very good, lok. 2
111DASTI Sparks, Alexandrine Depassio, nie do oceny
112DRANA Sudecka Podkówka (FCI), Krzysztof Szajkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca
113No-How VOICE OF HEART, Marju Raisiola, Finlandiab. dobra/very good, lok. 3


Owczarek Belgijski Tervueren-Chien de Berger Belge/Belgian Shepherd Dog - Tervueren


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

114YAMINARS NIKI Nowa Atlanta, Iwona Matuszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

115BOGART du Bois du Tot, Meike, Ulli Krug, Niemcyb. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

116Bastdals KARI, Małgorzata Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

117YAKUZA Dart, Magdalena Kasprzyk, nieobecny


Owczarek Francuski Beauceron-Berger de Beauce (Beauceron)


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

118ARDOR des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

119EPIR LEXO Blackgorge, Marcin Musiałekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

120EGREGIA des Onze Hermines, Małgorzata Bartoszewska-Kujawadoskonała/excellent, lok. 1
121EVITA Kubret (FCI), Monika Michalska-Droń, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

122CAELESTE des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek Francuski Briard-Berger de Brie (Briard)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

123BONO z Łowickiej Farmy, Joanna Ziarnikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
124CHINO Karhu Czarny NiedĽwiadek, Agnieszka Binekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

125EJNAR de la Source de Marsylia, Paweł Koczeradoskonała/excellent, lok. 2
126ERNI de la Source de MarSyliA, Rosana Iwickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

127MISTER DOGGERO Tis, Dagmara Pietrzak-Wróbel, nieobecny
128ROLLS-ROYCE Malowana Izba, Danuta Szymańskadoskonała/excellent, lok. 2
129SEBASTIEN HENGO Złota Elita, Anna Uruskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

130FABER-CASTELL von der Roten Hex', Andrea Ludwig, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

131LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia, Edyta Sulimierskadoskonała/excellent, lok. 2
132LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia, Barbara Czyżakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
133PROVANCE CASSIS Złota Elita, Anna Grz±dziel-Buhldoskonała/excellent, lok. 3
134TEMPESTA NEGRA Duovarius, Sonia Wilczek, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

135EZRA de la Source de MarSyliA, Sylwia WoĽniak-Suchorabdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

136LOU Wa-Da-Pi, Beata Sieradzka, nieobecny


Owczarek Niemiecki-Deutscher Schäferhund / German Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Karl

137FIMO Tombo, Tomasz Boguckidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
138NAZIR ze Skalnego Wzgórza, Paweł Krychdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Karl

139NUMB V-Max, . Budrewicz-Czapska K, Czapski Mb. dobra/very good

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hans Karl

140LARUS Kenola, Janusz Bułkadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Karl

141EMI z Parku PrzyjaĽni, Jan Szmajawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Karl

142AMBER Galicius, . Gliniecki K., Dobrzański K., nieobecny
143CARMEN Swarzędzka Dolina, Leszek Bogusławskib. dobra/very good
144COOKIE Emkaamber, Mirosław Szczypskidoskonała/excellent, lok. 2
145DIANA Tom and Box, Tomasz Wszoładoskonała/excellent, lok. 4
146DORA Alkmar, Krzysztof Lisowskidoskonała/excellent, lok. 1
147FORI Tombo, Cezary Pazdajdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Karl

148SIRDI Wadem Bado, Zbigniew Sosnowskib. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Karl

149DASCHA Tombo, Tomasz Boguckidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
150PENY Satry Samotar, Wioleta Ewa B±czekdoskonała/excellent, lok. 3
151ZAMUNDA Dobrzyków, Wioleta Ewa B±czekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hans Karl

152KETI Kamireł, Radomir Jan Glapa, nieobecny


Owczarek Pikardyjski-Berger de Picardie (Berger Picard)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

153ALPHA LUPI von Vorwitz, Krzysztof Pauldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

154DOMINO des Granges Jolys, Marie Paule Giraud, Francjab. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches

155AURA du Roc de Melusine, Marie Paule Giraud, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek Pirenejski (a poil long)-Berger des Pyrenees a poil long/Pyr. Sheepdog - long-haired

156CUDNA de la Colline aux Marmottes, Magdalena Domańska, nieobecny


Owczarek Podhalański-Polski Owczarek Podhalański / Tatra Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

157KRZEPKI z Modrzewinowej Le¶niczówki, Wojciech Marciniak, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

158GERLACH Białe Szczę¶cie, Katarzyna Banaszak-Zwierzyckawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
159GRONIK Białe Szczę¶cie, Katarzyna Banaszak-Zwierzyckawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

160ELOUAN du Printemps des Olivets, . Konopka M., Bałuka J.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
161JA¦MIN z Jagusi Zagrody, Władysława Zarzyckadoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

162BOB Alpejskie Zauroczenie (FCI), Wojciech Kucnerdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
163CYPRYS Zymbiańsko Duma, Sabina Gabriela Kali¶, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

164PRYMUS Kontekst, Aleksandra Mikołajewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
165TOR z Borowej Str±gi (FCI), Mirosława Lehnertb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

166KROKUS z Zadymy (FCI), Jan Tarasekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

167BIAŁKA Pasja Cepra, Paweł Zwierzchowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
168BULKA Pasja Cepra, Paweł Zwierzchowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
169KOTLINKA z Modrzewinowej Le¶niczówki, Wojciech Marciniak, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

170DZIEWKA Poniatowskie Piaski, Stanisław Guguładoskonała/excellent, lok. 2
171DZILA Alpejskie Zauroczenie (FCI), Wojciech Kucnerdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

172EMILY z Dobieszowic, Jacek Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

173BORÓWKA z Kampinoskiej Kniei, Agnieszka Mroczkowskab. dobra/very good, lok. 2
174JAGNA Mała Dolina, Beata Woł±sb. dobra/very good, lok. 3
175TUNDRA z Borowej Str±gi, Maria ¦luzar-Skowronekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

176BORKA BACA Białe Szczę¶cie, Magda Kostrzewskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
177HRABIANKA Catonium, Katarzyna Szlachcikowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
178ORAWA Nutrena, . Koszembar M., Grabia K.doskonała/excellent, lok. 3


Owczarek Staroangielski Bobtail-Old English Sheepdog (Bobtail)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

179Niedersachsen's-Pride GENTELMAN, Heidi Englich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
180Venivici MARASCHINO, Anna, Beata Schellenberger, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

181BROOKLYN of Ronda Sweet-Dreams, Ute Engel, Niemcy
182U¦MIECHNIĘTY DRAB Kudłaty Tramp, Katarzyna Wittichdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

183KASJOPEA ANDROMEDA Millanion, Anna Zalewskawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

184CREAM N'KISSES de Ronda Sweets-Dreams, Ute Engel, Niemcy
185Niedersachsen's-Pride GIVE'N TAKE, Heidi Englich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Owczarek Szetlandzki-Shetland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

186LEO Wspólny Dom, Arkadiusz Polaszekdoskonała/excellent, lok. 2
187Di'Leila's Sheltie ORKAN FROM BLAZE, Tomasz Zmy¶lonydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

188Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

189BLACK STONE Vesca Montana, . Kustarz S., Najdek A.b. dobra/very good, lok. 4
190Moorwood ORANGE CRAFTSMAN, Jutta Eichhorst, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
191Zesta REAL MCCOY, . Rozwadowska S., Thompson L.doskonała/excellent, lok. 3
192SOLAR ECLIPSE Casidi, Mindaugas Suraucius, Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

193Moorwood AGAINST ALL ODDS, Jutta Eichhorst, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
194GOLDEN PHOENIX Vesca Montana (FCI), . Szulc A., Kowalska A.doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
195Poulsgaards IRONSIDE, Tove Winckler Poulsgaards, Daniadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

196DOVER Vision, Sandra Kustarzdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

197AUDREY Amber Sun (FCI), Alina Drogoszwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

198AFFAIR OF HEART Lohrien, Beata Ziemnickadoskonała/excellent, lok. 3
199CARMEN Woewick (FCI), Katarzyna Gzyldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
200CHRISTINA AGUILERA Diabelskie Rozdroże (FCI), . Janicka M., Maniewska H.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

201Leigh Hi FOREVER IN OUR HEARTS, Iwona Molnar, Daniadobra/good, lok. 2
202RIKKI TIKKI TAVI Casidi, . Szulc A., Kowalska A.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

203DAPHNE Magiczny Ogród, Katarzyna Paprzycka, nieobecny
204INDIANA z Puli Szczę¶cia, Małgorzata Janickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

205Poulsgaards JUST A SECOND, Tove Winckler Poulsgaards, Daniab. dobra/very good, lok. 2
206Art Filisiti PERSIA, Małgorzata Kucnerowiczdoskonała/excellent, lok. 1


Owczarek Szkocki Długowłosy-Collie Rough


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

207HERO OF MY DREAM Agawil (FCI), Sebastian Gembiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
208URKO Zbiczuj, Kamila Jagodzińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

209Kiiramanna ALWAYS ON MY MIND, Merja Uimonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
210Scottica's HARNA'S SURDYKOWSKA, Bożena Surdykowskadobra/good
211UROK Zbiczuj, Klaudiusz Kijakb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

212READY TO GO African Gold, Jitka Rezlerova, Czechyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

213FOREVER PARADISE Fantazija, Gunita Baltina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
214HANDSOME BOY Ko-To-Ra (FCI), Renata Kozielskab. dobra/very good, lok. 3
215ROMEO Ko-To-Ra, Lucyna Zboralskadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

216DEUCHESS SORAYA Ducatti, Hanna Nowakwyb. obiecuj±cy/very promising
217JULISCHKA Ko-To-Ra, Beata Szumilewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
218VANESSA Zbiczuj, Lidia Nowakobiecuj±cy/promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

219Scottica's INDIAN LOVE OF MY LIVE, Bożena Surdykowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
220UNMASKED LOVE African Gold, Jitka Rezlerova, Czechyb. dobra/very good, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

221AFRICAN GOLD Niarra, Jitka Rezlerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
222Kiiramanna SIMPLY THE BEST, Merja Uimonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
223USTI Zbiczuj, Zbigniew Czubajdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

224ASK AN ANSWER from River Agara, Tereza Matouskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
225DARK SHADOW from the Stirling Castee, Christiane Merten, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
226GINGER Zbiczuj, Klaudiusz Kijak, nieobecny
227HAIDI BLUE Ko-To-Ra, Beata Szumilewiczdoskonała/excellent, lok. 4
228Wild Heads JAZZY JADE, Christiane Wildekopf, Niemcy, nieobecny
229TOSCA Zbiczuj, Małgorzata Taterczyńskadoskonała/excellent
230TWIST AND SHOUT Vangedlis, Ewa Peretjatkowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

231MAY QUEEN FLOWERS, N. Kuchanskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1


Owczarek Szkocki Krótkowłosy-Collie Smooth


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

232CARAMELLA Flying Ear, Rafał Ogrodowczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

233ZINNIA AGAIN Fantazija, Paweł Bonieckidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Polski Owczarek Nizinny-Polish Lowland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

234FIAKIER Prolog Poland (FCI), Beata Klawińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

235ZAGAJ z Wielgowa, . Żerebecki J., Bodnar I.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

236CYMES Kontekst, Zbigniew Zadrogadoskonała/excellent, lok. 3
237JASMINE Trzy Jot (FCI), Helena Siwiakdoskonała/excellent, lok. 4
238NAJMILEJSZY AMA CANEM Milo, Wiesława Kaczmarekb. dobra/very good
239Ponadto TAMARYSZ, Celina Zaporowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
240ZBYSZKO Via Rivendall (FCI), Mariola Mazurdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

241SMOK Fervidus, Maciej Miczek, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

242Ponadto KRUSZON, . Bruns B., Stamp W., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
243NYGUS GAZDA z Banciarni, Eva Spruch, Niemcy, nieobecny
244ZORAN PON vom Urstromtal, Heidi Stensel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

245ALASZ z Gangu Długich, Tomasz Wiatroszakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
246BUKIET Ponadto, Celina Zaporowskadoskonała/excellent, lok. 3
247IMPULS z Norblińskiej Doliny, Iwona Wojciechowskadoskonała/excellent, lok. 4
248Sasquehanna MALINNIK PONADTO, . Bruns B., Stamp W., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
249RETMAN AMA CANEM via Rivendall, Maria Szczygiełdoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

250FORGA Prolog Poland (FCI), Grzegorz Robakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
251FORTA Prolog Poland, Joanna Klaczyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

252JAGNA via Rivendall, Małgorzata Wiatroszakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

253Ponadto (FCI) TRELA MORELA, Anna Dominiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

254BEZA Dziechcinek, Hanna Rajewska-Frankiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
255MORWA z Gangu Długich (FCI), Patrzykont B., Larska M.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

256ENIGMA BACÓWA z Banciarni (FCI), Róża, Adam Palim±kadoskonała/excellent, lok. 3
257MACIEJKA RIVENDALL z Norblińskij Doliny, Małgorzata Wiatroszak, nieobecny
258MOJRA z Gangu Długich, Iwona Wojdyładoskonała/excellent, lok. 2
259WERBENA z Hogwartu, Tomasz Wielichdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

260IZBA z Gangu Długich, Beata Klawińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
261SŁONECZNY BLASK Ama Canem (FCI), Maria Szczygiełdoskonała/excellent, lok. 2


Pumi


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

262Gyorgyudvari Cudar KANASZ, Agnieszka Bartnikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

263Veresi Akacos EJFEL, Agnieszka Bartnikwyb. obiecuj±cy/very promising


Saarlooswolfhond-Saarloos Wolfdog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

264BE HAPPY WOLF z Molu Es, Elżbieta Wojtkodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

265DANUR Sun Gifu, Kinga Placekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches

266BABY SPEEDY Miraja, Elżbieta Wojtkodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Schipperke


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

267ISAAC Taien, Janna Bezruk, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

268GOTARD van het Kumtichshof, Iwona Paszyńska-Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
269TALAWANDA N WHISPERS RENEGADE, Janna Bezruk, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon

270KAFEJKA Magna, Małgorzata, Kamil Kędziorekdoskonała/excellent, lok. 2
271Ab Nunc SOCRATEA, Iwona Paszyńska-Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Welsh Corgi Cardigan


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

272BAZYL Dummles, Jadwiga Gołębiewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

273CASIO z Ticheho Udoli, Roman Vitek, Czechyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

274COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho, Hanna Głowackadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

275FEST KASJA z Otylki, Joanna Pieczkadoskonała/excellent, lok. 3
276JA¦NIE PANI JAGIELLONKA Gaucho, Izabela, Dariusz Głowaccydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
277Kerman PATTER CONTROVERSIA, Dorota PaĽdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

278Blondie's BACK IN BUISNESS, Isa Duschinski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrew H. Brace

279GLAMOUR GIRL Controversia, Jarosław Gojdz, nieobecny


Welsh Corgi Pembroke


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

280Corgon Blue DZIABˇG KUSY, Alina Bielskadoskonała/excellent, lok. 2
281ZOLTAR Kusy Regalia, Jolanda Voigt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

282CORCIN DROP of Gold, Karin Tonhauser, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
283Dzhemini MONTE-KRISTO, E. Voloshina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

284Dell Benq (FCI) MUSIC OF MY SOUL GAUCHO, Zbigniew Przybyszwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

285BUNIA Tobibears, Agata Wysockadoskonała/excellent, lok. 2
286LOVELY LITTLE LOLITTA Gaucho, Isa Duschinski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

287GILIAN Liski Osowskie, Alina Bielskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

288ESPECIALLY FOR ME vom Prinzendamm, Karin Tonhauser, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

289KANTYCZKA Lisiura, . Redlicka A., Mejer A.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB