3072 | DIPSY du Domaine de Chanteloup, K., D. Szymańscy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
3073 | Py's KESSEL, Fabienne Laveyssiere | doskonała/excellent, lok. 1 |
3074 | LIONEL FERITTE Bugsy, Jolanta Irzycka-Gulik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3075 | BELLOE IMPOSSIBILE dei Raggi di Luna, Grażyna Karnafel | , nieobecny |
3076 | VICTOR All'Italica, Grażyna Pindera | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3077 | JAGA Niby Nic, Grażyna Trzepacz | b. dobra/very good, lok. 2 |
3078 | SAWA Gdyńskie Skrzaty, Hanna Walczykiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3079 | KAL HO NAA HO Varius Avis (FCI), Katarzyna Krych | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3080 | KAUN BANEGA CROREPATI Varius Avis (FCI), Justyna Gębka | , nieobecny |
3081 | Vivat Sanraiz FUTURE IS YOU, Elena Matveeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3082 | Gold'n Copper YOU GOT ME ROCKING, Tuula Lindfors, Finlandia | , nieobecny |
3083 | Vivat Sanraiz GRAND PRIX FOR GOLDEN MERI, Elena Matveeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3084 | Calamus TWISTER PRINCE, Iwona Kurłowicz | , nieobecny |
3085 | KABHI KUSHI KABHIE GHAM Varius Avis (FCI(, Justyna Gębka | , nieobecny |
3086 | RAJA Akacjana, Dominika Grzybowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3087 | Sunward BUTTERFLY, Christina Mehwald | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3088 | ARVENA Agapis Żródło Miłosci, Mariola Jaworska | , nieobecny |
3089 | Calamus UNIQUE ANGEL, Iwona Kurłowicz | , nieobecny |
3090 | NATALIE WOOD Gandamak, Joanna Głogowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3091 | Tombouktou's X'AZULAI, Renata Chwałczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
3092 | CHEBIR de Nulle Part Akleurs, Lidia Skorupińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3093 | Tombouktou's WASHEELAT, Maria Szynaka-Tomaszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3094 | BOY ROBIN'S SON Beneficium (FCI), Katarzyna Janecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3095 | BUENOS DIAS BONITA Beneficium (FCI), Katarzyna Janecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3096 | ALENYA GOLEA EL GRAN Matador, Christina Mehwald | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3097 | Cerunnos EXTASY, Katarzyna Janecka | doskonała/excellent, lok. 1 |
3098 | CHALCHAS el Kolub, Diana Andrysiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3099 | LATISHA Sannatis, Natalia Paszkiewicz | , nieobecny |
3100 | GHISA el Kolub, Diana Andrysiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3101 | Simhearth ROSSANA, Karol Ulański | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3102 | KUSY Arcturus, Irena Ogrodowczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3103 | ICTUS Arcturus, Dagmara Łączyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3104 | IUSTUS Arcturus, Wojciech Henschke | , nieobecny |
3105 | GWIDON Arcturus, Tomasz Stasiukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3106 | ALEJKA Kalong, Edyta Korona | , nieobecny |
3107 | BRAWURKA Xantusia, Tomasz Stasiukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
3108 | KIARA Atrybut, Dagmara Łączyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3109 | ANTREJKA, Artur Litwa | b. dobra/very good, lok. 2 |
3110 | SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa, Janusz Żerebecki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3111 | GUDELKA Arcturus, Blanka Horbatowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3112 | RODION LEXOWICZ RASKOLNIKOW Contra Lege, Monika Jarczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3113 | ROZCHODNIK z Jurajskich Biskupic, Piotr Łabiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
3114 | MAGUCJI MIKOŁAJ Magnus Borzoj, Joanna Zielonka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3115 | BAGRETZ Ca'Frosco, Bogumiła Komorowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3116 | SYRIUSZ Władca Traw, Weronika Golińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3117 | Rusich BASKAK, Agata Juszczyk | doskonała/excellent |
3118 | ORLOV Korgal (FCI), Magdalena Poznowicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
3119 | Solovyev LICHNY PODAROK DLJA CONTRA LEGE, Andrzej Zembowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3120 | SAMBOR Martinville, Danuta Freiherr | doskonała/excellent, lok. 3 |
3121 | WLAD Av Fjascho, Kazimierz Rychlik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3122 | ŁUT SZCZʦCIA Władca Traw, Bogumiła Komorowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
3123 | NAOMI CAMBEL Magnus Borzoj, Monika Jarczyńska | wyb. obiecujący/very promising |
3124 | Bilans GOD'S BREATH, Tomasz Kuszyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
3125 | ROZPRAWA LEXOWNA Contra Lege, Andrzej Zembowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3126 | RÓŻA z Jurajskich Biskupic, Agata Juszczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
3127 | GLAZUR SUDARIA Kupidonas, Joanna Zielonka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3128 | ARIKA Ungaro (FCI), Wiesław Gębura | doskonała/excellent, lok. 4 |
3129 | CASABLANCA Stepowy Goniec, Kazimierz Rychlik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3130 | CAZANNA z Kruszelnickiego Dworu, Anna Babińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
3131 | SONATA Władca Traw, Bogumiła Komorowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3132 | ALLIANCE de Mur'Etnaya, Kazimierz Rychlik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3133 | BIJANA-AMFISA Horodyszcze (FCI), Monika Jarczyńska | , nieobecny |
3134 | Rusich FINIFTIJ, Irina Korshunova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
3135 | Solovyev LAVRA DLJA CONTRA LEGE, Andrzej Zembowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3136 | AMARISSA Irsias, Piotr Chłopocki | doskonała/excellent, lok. 1 |
3137 | ANGIE Festina, Hanna WoĽna-Gil | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
3138 | TARA, Danuta Sobczak-Domańska | b. dobra/very good, lok. 1 |
3139 | Epic HONOURABLE, Agata Juszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3140 | RHIANNON Fionn Clann, Agata Juszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
3141 | MOONSHINE PRELUDE Imladris, Marzena Pietruchowska | , nieobecny |
3142 | Mistweave MOONSHINE, Marzena Pietruchowska | , nieobecny |
3143 | FROSTY BIRTHDAY Born to Love, Waldemar Senyszyn | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3144 | KOCHAM CIĘ Vincit Omnia, Joanna Wasilewska | b. dobra/very good, lok. 2 |
3145 | NUT IN THE NIGHT Minori ad Majus, Urszula Kontny | , nieobecny |
3146 | PAINTED FIRE Aristokratos, Katarzyna Kieszkowska | b. dobra/very good, lok. 3 |
3147 | ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija, . Kuszyk T., Wojdyła R. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3148 | IDĘ Z TOBˇ Vincit Omnia, Maria Banasiak | doskonała/excellent, lok. 1 |
3149 | BUBNOVY TUZ s Tavaizy, Joanna Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3150 | AL MAHALLA Nut-Szu-Geb, Magdalena Marszałek | obiecujący/promising, lok. 3 |
3151 | Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS, Anna Skowrońska-Kocięta | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
3152 | Meradith DELIGHFUL WITH BEAUTY, Agnieszka Nakonieczna | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
3153 | BELLE EPOQUE Idealist, . Kuszyk T., Wojdyła R. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3154 | INTO THE HEART Slim Extreme, Adam Kejrys | doskonała/excellent, lok. 4 |
3155 | NUT IN THE DARK Minori to Majus, Małgorzata Pucek | b. dobra/very good |
3156 | NUT IN THE SHELL Minori ad Majus, . Czapka M., Gondek M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
3157 | PASSIONATA Władca Traw, Krzysztof Osmański | , nieobecny |
3158 | TIRAMISU Filisart, Izabella Symanowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
3159 | UNTIL THE END OF THE WORLD Ypsylon, Lidia Krakowska | b. dobra/very good |
3160 | Cariad KARADHRAS N SILVER MIST, . Skowrońska-Kocięta A, Kocięcki | doskonała/excellent, lok. 2 |
3161 | Pozhar v Kremle TSARITSA VOSTOKA, Joanna Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3162 | Windmeister's DANCING DREAMGIRL, Martin Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
3163 | Jesterland HANNAH, Joanna Lutrosińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3164 | Jesterland IRIS O'THE KINS, Bożena Kollat | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3165 | VEXAVIA Władca Traw, Izabela Wierkiewicz | b. dobra/very good, lok. 4 |
3166 | YRIA Władca Traw, Monika Piliszko | b. dobra/very good |
3167 | MY FIRST LADY Aristokratos, Joanna Lutrosińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3168 | Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA, Agnieszka Nakonieczna | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3169 | ATHOS from Breaghva, Mirosław Biedziak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3170 | ORFEUSZ Celtic Alanda, Paweł Pająk | , nieobecny |
3171 | LOGAN Celtic Alanda, Magdalena Górecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3172 | EMERSON VIGO Festina, Agnieszka Zembroń-Łacny | , nieobecny |
3173 | OLIMPIA Celtic Alanda, Karol Skowronek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3174 | ARCHIE from Breaghva, Małgorzata Sadecka | doskonała/excellent, lok. 1 |
3175 | AMANN from Breaghva, Małgorzata Sadecka | b. dobra/very good, lok. 3 |
3176 | ARIA ARDUINNA Circle Street Clique, Dorota Puch | , nieobecny |
3177 | Kellyhide's CLEMENTINE, Alexandrine Depassio | b. dobra/very good, lok. 1 |
3178 | LADY GREY Celtic Alanda, Paweł Gulcz | b. dobra/very good, lok. 2 |
3179 | UTAH Monaran, Paweł Pająk | , nieobecny |
3180 | GEISHA Festina, Hanna WoĽna-Gil | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3181 | GINGER Celtic Alanda, Alexandrine Depassio | b. dobra/very good, lok. 2 |