Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 8.11.2009



Clumber Spaniel


Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2386Chervood's SNOW PARTY, . Płaczek G., Tram P.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2387AMFIRITE AGAPE z Rajslu, . Kwiecińska E., Jackowska M.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2388DAMANTHA DALIA z Rajslu, Roman Slechta, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB


Cocker Spaniel Amerykański-American Cocker Spaniel


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2389JACK A DANDY Catonium, . Krzemińska A., Żuk J.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2390JUMPING JACK FLASH Catonium, Dominika Kamińska, nieobecny
2391JUST JAZZ Catonium, Waldemar Prusakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2392Very Vigie DISCO DREAM, Maria-Eva Koverman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2393BASTER Jarstaw, Janina Stawrowskadobra/good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2394Truly Yuors ROYAL PASSION, Maria-Eva Koverman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2395BRILLANT Green Place Poland (FCI), Katarzyna Tkaczykb. dobra/very good
2396Moonlight Show KLASSIC STYLE, Ludmila Mun, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2397KEIZI Jarstaw, Janina Stawrowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2398CASSIOPEIA Dziecko Lesnej Wygi, Barbara Klonowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC


Cocker Spaniel Angielski-English Cocker Spaniel


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2399AMAZING PEPINO Molto Bene, Anna, Arkadiusz Gruzawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2400ADLER Uczniowski Kaprys, Piotr Karasiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
2401Bleper's BROOKLYN BOY, Tatiana Kasjandoskonała/excellent, lok. 2
2402Bleper's CASANOVA, Zdzisław Kozakdoskonała/excellent, lok. 5
2403FALCO od Dumnej Księżniczki, Joanna Bartkowiakb. dobra/very good
2404FENIX Renmil's Dream (FCI), Adelina Tymczakb. dobra/very good
2405Claramand IN ACTION, . Niklasiewicz R., Thomas E.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2406NEVER SAY NEVER Złota Grota, Bartosz Oniszczukdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2407CASSANOVA Royal Antidotum (FCI), Ewa Bukowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2408IGOR Szczęsliwa Trzynastka, Jolanta Sylwia Langedoskonała/excellent, lok. 3
2409NORRIS Lsniąca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2410BEST TAN EVER Renmil's Dream (FCI), Justyna Steczkowskab. dobra/very good
2411Count on Me GIO SAMMY, Kristina J. Hellesoe, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2412HIP HOP Izomer (FCI), Barbara Soborowskadoskonała/excellent, lok. 2
2413HOGWART ¦wistakowe Pole, Sylwia Kołodziejczykdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2414Bleper's PRIME MINISTER, Tatiana Kasjandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2415IRON Sant Tulip, Eugenia Fenglerdoskonała/excellent, lok. 3
2416KIMERYS HAPPY MY BOY Capra, Ryszard Zięciakdoskonała/excellent, lok. 2
2417Allert's WOODCOCK, Kristina J. Hellesoe, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2418MEL Lanckoroński Akcent, Piotr Karasiewiczdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2419Cockerright's A FLOWER OF LOVE, Kristina J. Hellesoe, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
2420AMPUŁKA z Polany Kłapouchego, Aleksandra Tołopiłodoskonała/excellent, lok. 3
2421Bleper's BOND GIRL, Tatiana Kasjandoskonała/excellent
2422BU BELLA Liebeskind (FCI), Elżbieta Pejkab. dobra/very good
2423DOLCEVITA Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2424FINKA Renmil's Dream (FCI), . Niklasiewicz R., Seidel M.doskonała/excellent, lok. 4
2425RANI ROSA Renmil, Donata Szyszko-Pietrzykb. dobra/very good
2426X-CANTILENE Złota Grota (FCI), Ewa Pawluczykb. dobra/very good
2427X-SERENADE Złota Grota (FCI), Elżbieta Kuryłłob. dobra/very good

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2428ABIGAIL Semiland, Renata Wronieckadoskonała/excellent, lok. 2
2429AFRA Rimmel, Sławomir Wacławekb. dobra/very good
2430CARRMEN Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2431NOCOLETTE Lsniąca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscydoskonała/excellent, lok. 4
2432U ARE THE ONE Renmil, . Niklasiewicz R., Seidel M.b. dobra/very good
2433VERSE OF POEM Ricci Club (FCI), Elżbieta Pejkadoskonała/excellent, lok. 3
2434WILD ORCHID Złota Grota (FCI), Aleksandra WoĽniak, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2435GEORGETTA Hanga (FCI), Maria Jackowskadoskonała/excellent, lok. 4
2436HARENDA Galida (FCI), Grzegorz Dobrowolskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2437NELI Hetiw, Alicja Sokołowskadobra/good
2438OTYLIA Renmil, Sławomir Wacławekdoskonała/excellent, lok. 2
2439SANTANAS SUMMER LADY IN SABLE Sambalu, Ludmiła Parynowdoskonała/excellent, lok. 3
2440Allert's ZSA ZSA GABOR, Kristina J. Hellesoe, Dania, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2441Bleper's VIEN-WINE, Tatiana Kasjandoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2442EZA Hezjoda, . Koperski Z., Sędzicka A.doskonała/excellent, lok. 2
2443GRETA Galida (FCI), Grzegorz Dobrowolskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2444LOVELY LEILA Hetiw, Alicja Sokołowskab. dobra/very good
2445NANA Hetiw, Danuta Figieldoskonała/excellent, lok. 4
2446RACIAL GIRL Wrzeciono Czasu, . Ratuszna D., Ciszewski M.doskonała/excellent, lok. 3
2447WHITNEY Mundus Canis, Beata Starosz-Rzeszotarskadoskonała/excellent

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2448BAZYLIA Cockeret, Renata Waczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
2449FANTAZJA Galida (FCI), Grzegorz Dobrowolskidoskonała/excellent, lok. 1
2450PAMELLA Herbu Chorągwie, Arleta Kmitadoskonała/excellent, lok. 3


Curly Coated Retriever


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2451Magriss GO CRAZY, Elżbieta Ziomek, nieobecny


Flat Coated Retriever


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2452DANCES WITCH WOLVES Moloseum (FCI), Dorota Cebrat, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2453SUNNY BLUES Dark Team, Michał Dziewiątkowskib. dobra/very good, lok. 1

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2454Almanza HET PA GROTEN, Ewelina Deszert-Kłosowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2455QUICK ITALIAN Diamentowa Zagroda, Beata Chlebowskadoskonała/excellent, lok. 3
2456Compendio (FCI) SUNBURST, Agnieszka Demańczukdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2457Milakres LIDER, Krzysztof Staniszewskib. dobra/very good, lok. 2
2458PAMELET Helleńska Osada, Krzysztof Łakomyb. dobra/very good, lok. 3
2459SKIPPER Bathleby (FCI), Agnieszka Połencka-Bednarekb. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2460Compendio ATHBOY, Marek Maciaszek, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2461Compendio (FCI) ARVILLE, Monika Pawlak-Szymczak, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2462DHARMA Optimus Canis, Daniel Sysiakdoskonała/excellent, lok. 3
2463KISS OF NIGHT Bonny Dux, Alena Dragounova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2464Starworkers ONE STEP AHEAD, Urszula Sardoskonała/excellent, lok. 2

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2465Compendio SAMBA PRINCESS OF THE SUN, Irena Jurkowska, nieobecny
2466ZULIA z Wrzosów z Lesnej Polany, Agnieszka Piernik, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2467Explicit HAVE YOU MET MISS JONES, Ewa Dziewiątkowskab. dobra/very good, lok. 2
2468POINTA Helleńska Osada, Magdalena Błaszczykdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2469ADVENCE COAL od Habrovickeho Rybnika, Alena Dragounova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2470Sniffens STAR PRINCESS, Anna Dziekanowska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2471Compendio ALTAVISTA, Izabela Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 2
2472ANDROMEDA Diamentowa Zagroda, Katarzyna Bartczak-¦wicadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2473Compendio ARUBA, Urszula Sarb. dobra/very good, lok. 3


Golden Retriever


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2474CZARDASZ Sen Wiktorii, Adam Ziołekwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2475FLY ANGEL Sfora znad Jeziora, Maria Draganwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2476AD REM Kaprys Rejenta, Katarzyna Przybylskab. dobra/very good
2477ANGEL OF HARMONY Baltic Golden Star, . Sagun A., Tuliszewski M.doskonała/excellent, lok. 3
2478BUBU Rozmachany Ogon (FCI), Jarosław Kopiecdoskonała/excellent, lok. 2
2479LALU¦ Adekatos Poland, Tomasz Sławik, nieobecny
2480Xanthous SECRET KEEPER, Roman Galanekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2481CHESTER Golden Jasmine (FCI), Patrycja Klementowska-Witkowskab. dobra/very good
2482DANTE z Zagłębia, Renata Pasekdoskonała/excellent, lok. 2
2483GALAXY BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Piotr Nowacki, nieobecny
2484Glitters HILBILLY, . Żyłka S., Kozłowska J.doskonała/excellent, lok. 3
2485KIRO Owocowe Wzgórze, Wojciech Piotrb. dobra/very good
2486ROY Gwiazda Dawida, . Wolański W., Wojcińska A.b. dobra/very good
2487URAL Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2488AZYR Kremowa Gromada, Piotr Iwatb. dobra/very good
2489Summeramba COUNTDOWN, Magdalena Kanieckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2490DAKAR z Morwowej Krainy, Anna Jankowskadoskonała/excellent, lok. 2
2491EMIR Dżamajka, Marlena Kupnowickab. dobra/very good
2492EWENEMENT Sen Wiktorii, Aleksandra Ziołekdobra/good
2493FABI Słodka Harmonia, Monika Sowala, nieobecny
2494HOGAN Smocza Dolina, Sławomir Kowalskib. dobra/very good
2495NAPOLEON WORK of Art Napoleon Gold de Lux, Tomasz Bałachowskib. dobra/very good
2496RONIN Smocza Dolina, Sławomir Kowalskib. dobra/very good
2497URAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Tomasz Jan Bunikowskidoskonała/excellent, lok. 3
2498UROK BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Justyna Nelkedoskonała/excellent, lok. 4

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2499Stonedale LOOK NO FURTHER, . Eysymontt D., Pastusiak K.doskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2500ANY MUSIC WIND OF CHANGE VERDI Białe Złoto, Paulina Wilczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
2501ASSAM PORTO You are So Beautiful, . Pawłowska D., Mróz J.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2502CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada, . Sławik T., Szymczyńska J., nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2503SHOGUN Pasada, Fabian Gryndadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2504CORDEA Sen Wiktorii, Janusz Tylecwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2505FLORA Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboładyskwalifikująca/disqualified
2506FRIDA Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboławyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2507ARISTA ze Złotego Ogrodu (FCI), Maria Szczepańskab. dobra/very good
2508Souvenir BEST OF THE BEST, Kamila Żmijewskadoskonała/excellent, lok. 2
2509CANNABI Złoto z Wyspy, Renata Pasek, nieobecny
2510EXTRA PRIMA Danako, Agnieszka Jaroszdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2511KROPKA Adekatos Poland, Tomasz Sławikdoskonała/excellent, lok. 3
2512NILA Bon Voyage, Michał Bielanisb. dobra/very good
2513ROZI od Astrid, Marzenna Szopab. dobra/very good
2514SANTANA Smocza Dolina, Renata Golczakb. dobra/very good
2515YOUR HIGHNESS Oligarchia, Mateusz Michalskidoskonała/excellent, lok. 4
2516YOUR MAJESTY Oligarchia, Andrzej Stępiński, nieobecny

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2517BAGINA Vanilla Sky, Anna Czapulakdoskonała/excellent, lok. 4
2518BLONDI Staszel, Sebastian Franczakdoskonała/excellent, lok. 3
2519EASTERN GENTLE LOVE Bohemia Angel, Izabela Goryl, nieobecny
2520KLEOPATRA Z DZIADA PRADZIADA Adekatos Poland (FCI), . Szymczyńska J., Stawik T.doskonała/excellent, lok. 2
2521MIA Złoto znad Drwęcy (FCI), Beata Kwasniewska-Kalinowskab. dobra/very good
2522Catch the Wind SEVEN, Jutta Wolf, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2523ANULA Ducatinel (FCI), Małgorzata Bebejewskab. dobra/very good
2524CARLA Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboładoskonała/excellent, lok. 3
2525CHELSEA z Zagłębia, Monika Lisdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2526DORA Pomarańczowa Alternatywa, Justyna Motuk, nieobecny
2527DYSKRECJA Złoto z Wyspy, Luiza Nilssonb. dobra/very good
2528EKLER Beczka ¦miechu, Tomasz Bałachowskib. dobra/very good
2529Vanilla Sky GINA, Katarzyna Ulejczykb. dobra/very good
2530KATHLEEN JULIETTE Staszel, Aleksandra Tołopiłodoskonała/excellent, lok. 2
2531LUNA z Kasinej Sfory, Beata Ratajczakb. dobra/very good
2532Jeydee Goldenpack MARTY, Marek Szymczykb. dobra/very good
2533PRETTY WOMEN Adekatos, Tomasz Sławik, nieobecny
2534SECRET SHERIE from Village Gate, Ewa KuĽnickab. dobra/very good
2535Catch the Wind SUNSHINE, Marco Ahnert, Niemcyb. dobra/very good
2536WIERA Graffiti, Wiesława Wrońskab. dobra/very good

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2537ELEMENT BRENDA Misantos, Lucie Kondelkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Magdalena ¦więtoń

2538ARWEN Famous Gold, Irena Zarubova, Czechyb. dobra/very good
2539Catch the Wind ROXANNE, Jutta Wolf, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
2540VINTAGE Oligarchia, Andrzej Stępińskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC


Hiszpański Pies Dowodny-Perro de agua espanol / Spanisch Waterdog


Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2541LEONLUNAF de Ubrique, Dorota Jakubiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2542YEMA, Dorota Jakubiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB


Irlandzki Spaniel Dowodny-Irish Water Spaniel


Psy - Dogs

2543Malanis CASS BY KORMEESE, Charles Lewis-Crooksdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2544WATER LILY OF MISTY WATERS BY Kormeese, Charles Lewis-Crooksdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC


Kooikerhondje-Small Dutch Waterfowl Dog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2545AMAZING ASTRA ACDC Achteraf, Maria Farwick-Hahues, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB


Labrador Retriever


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2546ASTOR Diamonds Class (FCI), Bartosz Stelmachwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2547LENNOX Sarracenia, Krzysztof Kucharskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2548NELSON-MAX z Sosnowego Kręgu, Mirosław Więckowiakwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
2549Southern STAR FLY ME TO THE MOON, Nadya Andreeva, Niemcy, nieobecny
2550TORRES Jurajskie Uroczysko, Marcin Janusekwyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2551AGAMEMNON Tequilaland, Marlena Kiljańskadoskonała/excellent, lok. 4
2552BONO Niewierskie Łąki, Wojciech Kaliszanb. dobra/very good
2553Loresho BRONZE BLUSH, Anna, Arkadiusz Gruzadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2554FART Black Fire, Małgorzata Wojciechowskadoskonała/excellent
2555NOMEN OMEN Diamantecane, . Kulling J., Barczyk K., nieobecny
2556OLAF z Dębowego Gaju, Weronika Sadowskadoskonała/excellent, lok. 3
2557Dolbia SUMMER LOVE, Irmina Dudkowiakdoskonała/excellent, lok. 2
2558ZIGGY Zebra, Karolina Kurczewskab. dobra/very good

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2559A PIECE OF CAKE Molto Bene (FCI), Anna Pondeldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2560BARRI Psiarnia Philippa, Emiliusz Jenczykdoskonała/excellent
2561DAROS Imbierowa Sława, Tadeusz Frąckowiakdoskonała/excellent, lok. 4
2562DOUBLE TROUBLE of Sweet Eyes, Małgorzata Osuchdoskonała/excellent, lok. 2
2563EZOP od Buńki, Iwona Bolekdoskonała/excellent
2564INTERCONTINENTAL Górska Fantazja, . Wieczerzak V., Radomska B.doskonała/excellent
2565Libra D'Or WIST AND TWIST, Tatiana Michalczukdoskonała/excellent, lok. 3
2566XUNWU Herbu Zadora (FCI), Katarzyna Matysiakdoskonała/excellent

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2567AHEAD NERO Herbu Jakubosia, Izabela Tomczykdoskonała/excellent
2568BARON Niewierskie Łąki, Piotr Sypień, nieobecny
2569BILLY THE BRAVE Essention of Live, Petr Prazan, Czechy, nieobecny
2570D'LUGER Daszuta's, Krzysztof Daszuta, nieobecny
2571INDI z Bandy Grandy, Rafał Dudzińskidoskonała/excellent, lok. 4
2572KING Ja-Sta-Czech, Justyna Bielickab. dobra/very good
2573Oulsmi KOCIOKWIK JUST ME, Małgorzata Osuchdoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2574LORD Józefinka, Marek Mateladoskonała/excellent
2575NORDIC TRAVELLER Sable Blues, Maria Jolanta Kikadoskonała/excellent, lok. 3
2576Dolbia PADDINGTON BEAR, . Marszałek D., Dudkowiak I., nieobecny
2577PLUTO Kociokwik, Katarzyna Sokalska, nieobecny
2578Al-grom QUINCY, Marzena, Mirosław Zawislakdoskonała/excellent
2579VAGO CON LAGO Virgo Vestalis (FCI), Tomasz Imbiorowskidoskonała/excellent
2580WATSON Górska Fantazja, . Golanowska-Górecka M,Radomskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2581ARGO Bohemian Jewel, Denisa Secova, Czechy, nieobecny
2582FART Perfekt Partner, Piotr Wudarczykdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2583Carromer's HURRICANE JOE, Petr Prazan, Czechy, nieobecny
2584Dolbia MANOLO BLAHNIK, Edyta Fosciakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Shamil Abrakimov

2585FIORD Sarracenia, Jarosław Żukdoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2586Tullochmohr OH SO THRILLING, Anna, Arkadiusz Gruzadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Bogusława Szydlowicz-Polańczyk

2587AIN'T GOT NO MONEY I Can Fly, Magdalena Mareckawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
2588DUMKA Czarna Demeter, Dorota Szymkowiakobiecujący/promising
2589U LA LA Kociokwik, Małgorzata Osuchwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2590VENETIAN EYES Kociokwik, Konrad Czubielobiecujący/promising
2591WHISKY Kociokwik, Agnieszka Gałdyńskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
2592WITCH Kociokwik, Małgorzata Puszkarekwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2593YANKEE Zebra, Marta Kienobiecujący/promising
2594ZYTA Kociokwik, Anna Siadulwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Szydlowicz-Polańczyk

2595BAIDEN Złoto Bolesławca (FCI), Dorota Łuczak-Dydowicz, nieobecny
2596BRENDA z Grabowskiego Grodu, Teresa Tomalkiewiczb. dobra/very good
2597CZESTER z Grabowskiego Grodu, Teresa Tomalkiewiczdoskonała/excellent
2598HERA Vademecum, Katarzyna Ożgab. dobra/very good
2599LORIA Kalaran, Bogdan Wojdadoskonała/excellent
2600MAGGI z Galewic, Justyna Hyla, nieobecny
2601MEA IDUNA Perfekt Partner, Matylda Golanowska-Góreckadoskonała/excellent, lok. 4
2602SAWANNA Bellus, Irena Semmlerdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2603Dolbia SMOOTH OPERATOR, Irmina Dudkowiak, nieobecny
2604Dolbia SMOOTH SILK, Michał Tuliszewskidoskonała/excellent, lok. 2
2605WENIE MALMESBURY Sable Blues, Anna Krzemińskadoskonała/excellent, lok. 3
2606Beechcroft WINTER GEM, Irmina Dudkowiakb. dobra/very good
2607XENA Kojec Ochojec, Artur Kaliński, nieobecny

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Szydlowicz-Polańczyk

2608ALMA Kasamboss, Andrzej Maksymiukdoskonała/excellent, lok. 4
2609Al-grom BIANCA, Marzena, Mirosław Zawislakdoskonała/excellent, lok. 2
2610ENJOY Cotoneaster, Stefan Sroczyńskidoskonała/excellent, lok. 3
2611FORSYCJA Cotoneaster, Eliza Górska-Hawranb. dobra/very good
2612GALA Cotoneaster, Arkadiusz Pohldoskonała/excellent
2613LARA Niewierskie Łąki, Bogumił Puławskidoskonała/excellent
2614NON'STOP Kociokwik, Katarzyna Bartylakdoskonała/excellent
2615ONE NIGHT Kociokwik, Emiliusz Jenczykdoskonała/excellent
2616ORINOSUKE Szczenięce Marzenia, Anita Adamczykdoskonała/excellent
2617SARINA NEVA z Borowskich Stawów (FCI), Joanna Harasdoskonała/excellent
2618YUM-YUM Majestic Chameleon (FCI), Anna Krzemińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bogusława Szydlowicz-Polańczyk

2619CHERRY Kociokwik, Krzysztof Wisniewskidoskonała/excellent
2620COLA Happy Hunter, Jan Janowiakb. dobra/very good
2621CZARNA DAMA z Wilczej Skarpy, Maria Jolanta Kikab. dobra/very good
2622ENIGMA DE PLATE Chmielnik, Małgorzata Żebrzowskab. dobra/very good
2623GINA Róg Wojskiego, Michał Zającb. dobra/very good
2624GLORIA OKA z Borowskich Stawów, Marek Matelab. dobra/very good
2625HAJDA z Piekła, Jarosław Hildebrandtb. dobra/very good
2626KARINA Kraina Retriwerów, Anna Durbajło, nieobecny
2627LEMONADE Kociokwik, Sebastian Starkdoskonała/excellent, lok. 3
2628LITTLE DREAM Monzas, Beata Lesniakb. dobra/very good
2629LUNA Ekipa od Loli, Grażyna Czarneckadoskonała/excellent
2630MELISA Abbi De Novo, Małgorzata, Wiesław Cegiołkadoskonała/excellent
2631MY FIRST LADY Sylena, . Sargalska A., Olszewski J.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2632NORA Uncja z Krainy Narwi, Paweł Rakowski, nieobecny
2633Dolbia PRIDE AND JOY, Daria Marszałek, nieobecny
2634PUNIA Kostrzynecka Ostoja, Dorota Bisienkiewiczb. dobra/very good
2635Dolbia PURE KISS, Irmina Dudkowiakdoskonała/excellent, lok. 4
2636SARA Helska Przygoda, Urszula Płaczek, nieobecny
2637SOWA Herbu Kruk, Mariusz Sobieskib. dobra/very good
2638TEREZA Platynowa Zorza, Roman Mikosb. dobra/very good
2639Al-grom TREASURE, Marzena, Mirosław Zawislakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2640WENUS Magna, Edyta Ratajczakb. dobra/very good

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Bogusława Szydlowicz-Polańczyk

2641CALAMITY JANE od Himalajskeho Cedru, Teresa Tomalkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2642CARMEN MOON MAGIC Essention of Live, Petr Prazan, Czechy, nieobecny
2643HILARY z Czafikovho Dvora, Denisa Secova, Czechy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Szydlowicz-Polańczyk

2644HUNA Sarracenia, Jarosław Żukdoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2645SUN IN YOUR EYES Power of Dream, Jolanta Liniowskadoskonała/excellent, lok. 2


Lagotto Romagnolo-Romagna Water Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2646Angelus Mei BILIFO, Dorota Sikorawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2647LADY DIANA Chantrel, Ewa Górczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Nova Scotia Duck Tolling Retriever


Psy - Dogs

2648KAY Niewierskie Łąki, Piotr Czerwińskib. dobra/very good

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2649ACADIAN MAMBO Capella vis Comica, Stanisław Kiełbb. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2650ACADIAN ARIA Capella Vis Comoca, Sylwia Michalskab. dobra/very good
2651VERY CLEVER GIRL Virgo Vestalis (FCI), Daniel Grzeskowiakdobra/good
2652WENA Niewierskie Łąki, Maja van den Bergdoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Uwe H.Fischer

2653ILKA od Brendy z Serbinowa, Klaudia Małujdoskonała/excellent, lok. 1, CWC


Płochacz Niemiecki-Deutscher Wachtelhund / German Spaniel


Psy - Dogs


Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2654BREK Łomskie Bagno, Sławomir Andrzejewskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2655ODYS z Zaborskich Mokradeł, Władysław Maćkowiakb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2656ANDRUS Agnus, Barbara Piechowiakb. dobra/very good
2657DAN z Grodziskich Borów, Michał Piątyszekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2658ARES Łomskie Bagno, Sławomir Andrzejewskib. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2659ESTA z Grodziskich Borów, Katarzyna Rzepczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie


Portugalski Pies Dowodny-Cao de aqua Portugues / Portuguese Water Dog


Psy - Dogs


Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2660MUFFIN Cadamostos, Joanna Grossetdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB


Springer Spaniel Angielski-English Springer Spaniel


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2661MAN OF THE WORLD Whizzbang, Iwona Staniszewska-Nogadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2662Karo-Vallentins DUMLE, Lise, Poul Kannik, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2663Concatenate`s MAN AT THE TOP, Lise, Poul Kannik, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2664Trollängens BLUES MAN, Agnieszka Banaszak-Kulkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2665SPARTAKAS Bingo Tema, Maria Tyszeckadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2666Lordsett GRACE KELLY, Monika Gribkowyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2667NOVEMBER WIND Three Ponds Valley, Mateusz Michalskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa posrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2668Winterwater Creek's DANCING QUEEN, Agnieszka Banaszak-Kulkadoskonała/excellent, lok. 2
2669Karo-Vallentins DINA, Kamma Vallentin, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
2670RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu (FCI), Katarzyna Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2671Ziroc Slot's DANIELLA, Kamma Vallentin, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2672CHARM US NOW Tamaan PL, Monika Gribkodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC


Springer Spaniel Walijski-Welsh Springer Spaniel


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2673Hammalgardens TOP COLLECTION, Renata Pietruszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2674TARES z Dębowej Równiny, Jagoda Samseldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2675ANOTHER DREAM Adea, Natalia Stefańska, bez oceny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

2676TIGRESS HOPES Adea, . Szymonicz A., Pietruszewska R., nieobecny
2677TIGRESS' MAGIC Adea (FCI), Robert Wosdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB