1861 | TANOSHII-HARUMI Mała Yakuza, Karolina Kardasz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
1862 | URESHII Mała Yakuza, Monika Besz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1863 | ATARI-GO TSUGI Namitori, Adriana Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1864 | HANABACHI Halne Wzgórze (FCI), Waldemar i Agnieszka Wisniewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1865 | MEIJIN Duma Samuraja, Marzena Mikuła | b. dobra/very good, lok. 3 |
1866 | SEKAITEKI Halne Wzgórze (FCI), Kaja Pleban | doskonała/excellent, lok. 1 |
1867 | NIKOBAYASHI Roal, Marzena Mikuła | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
1868 | AKUMA Akairo, Paweł Lis | doskonała/excellent, lok. 3 |
1869 | B'MITSUKUNI GO dela Vallee des Dragons Sacres, Tomasz Plaza | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1870 | TENSHI Halne Wzgórze, Sylwia Gabrys | , nieobecny |
1871 | YORITOMO Matagiinu PL, Jan Pazgan | doskonała/excellent, lok. 2 |
1872 | KAMEYO Mori No Kodomo, Tomasz Cwynar | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
1873 | KEIKO delle Bianche Vallate, Jan Pazgan | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1874 | UKIUKI OKAMI Mała Yakuza, Martyna Michalska-Sposób | wyb. obiecujący/very promising, lok. 3 |
1875 | HAGANISSHOU Halne Wzgórze, Zuzanna Chade | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1876 | KIRIGIRISU Halne Wzgórza, Urszula Ryszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1877 | MIWAKU Duma Samurajów, Marzena Mikuła | doskonała/excellent, lok. 3 |
1878 | WAKIKO Roal, Tomasz Plaza | , nieobecny |
1879 | YOSHIKO z Grodzkiego Zakątka, Joanna Góralczyk | , nieobecny |
1880 | AKASHIAGO Sensakura (FCI), Hanna Kaczmarek | b. dobra/very good |
1881 | AOI KIMIKO Halne Wzgórze (FCI), Anna Żubka-Psiarska | , nieobecny |
1882 | ASSARI GO Namitori, Jan Pazgan | doskonała/excellent, lok. 2 |
1883 | AZAYAKA Halne Wzgórze (FCI), Adam Haratym | doskonała/excellent, lok. 3 |
1884 | NEKO Co Ty na To, Olga Wendrowicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1885 | REIKO Roal, Tomasz Plaza | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1886 | SEYKO Yamabushi, Paweł Michalik | b. dobra/very good |
1887 | SUKI delle Bianche Vallate, Jan Pazgan | , nieobecny |
1888 | ESKIMOTYMO POLONIA Keddef Lee, Wojciech Dębczyński | dobra/good, lok. 4 |
1889 | KEIKO Halne Wzgórze, Adam Haratym | doskonała/excellent, lok. 2 |
1890 | KOKAINA Halne Wzgórze (FCI), Waldemar i Agnieszka Wisniewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1891 | OTSURE Roal, Urszula Ryszewska | , nieobecny |
1892 | REN'AI Royal, Ewa M. Bilińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1893 | DONA Omono-Gawa, Paweł Lis | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1894 | MOCHIRO ASHIGARU Gaudeamus Camo, Marcin Wilczek | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1895 | LORIEN Buntaro (FCI), Waldemar Macha | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1896 | OBI WAN KENOBI Buckshot, Mirosław, Barbara Spyra | doskonała/excellent |
1897 | OLD SHATTERHAND Buckshot (FCI), Elżbieta Rybacka | doskonała/excellent |
1898 | SANDRO SILVER Amakita, Lucyna Gąsiorek | doskonała/excellent |
1899 | Corblyme GUVNA, Jolanta Grabińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1900 | Finigan AK-TAN CUFENDER, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1901 | Maroteam BOSTON AT BUCKSHOT, Mirosław, Barbara Spyra | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1902 | Big Benz KODIAK AT AUSSERHALB`S, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1903 | Jazgar (FCI) BAKARI, Ewa Wolf | b. dobra/very good, lok. 3 |
1904 | LUCY LIU AT Buckshot CR, Mirosław, Barbara Spyra | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1905 | SWEET LADY Amakita, Jolanta Grabińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1906 | Algarin's FINIGAN FIZIA, Blanka Borowiec-Szczepańska | , nieobecny |
1907 | Finigan SIL-KOD BAIARA, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1908 | KENO KING Huk Amarok (FCI), Barbara Nowak | , nieobecny |
1909 | BALTO Srebrny Kieł, Magdalena Łęgowik-Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1910 | HANNIBAL THE CONQUEROR of Polarny Wicher, Agata Kaim-Łokociejewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1911 | LORD OF THE RINGS Appalachian, Ewa Janicka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1912 | CALGARY SNOW Huk Amarok, Paweł Barszowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1913 | DREAM OF ARCTIC WOLF Huk Amarok, Halina WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1914 | NO BODY CATCH ME ze ¦nieżnej Doliny, Rafał Widuliński | doskonała/excellent, lok. 1 |
1915 | AMAGUK z Radockiej Góry, Marta Topór | doskonała/excellent, lok. 4 |
1916 | Aluk's ANTARCTIC EXPLORER, Izabela Nawrocka, Wielka Brytania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1917 | ARCTIC Ząbrowska Dolina, Aneta Muszyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1918 | Storm Kloud FERGUS SAUSIMAYOK, Joanna Wisniewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1919 | HAGRID of Kriplyana, Magdalena Łapińska-Gębal | doskonała/excellent |
1920 | KATMAI EIGHT WONDER Appalachian, Małgorzata Maria WoĽniak | , nieobecny |
1921 | ELBROS z ¦nieżnej Doliny, Agata Kaim-Łokociejewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1922 | HUDSON Sausimayok, Tomasz Mantas | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
1923 | IRON z ¦nieżnej Doliny, Ewa Niemczyk | , nieobecny |
1924 | JANUARY SNOW Appalachian, Ewa Tyrpak | , nieobecny |
1925 | NIKON Travelling Malamutes (FCI), Agnieszka Kobus | doskonała/excellent, lok. 3 |
1926 | ESKYMO KING Navarama CS, Tadeusz Górecki | , nieobecny |
1927 | WHITE FANG z ¦nieżnej Doliny, Ewa Niemczyk | doskonała/excellent, lok. 1 |
1928 | BASHA Srebrny Kieł, Krystyna Wielgus | doskonała/excellent, lok. 2 |
1929 | HIGH SPEED RUNNER Polarny Wicher, Patrycja Osiadacz | doskonała/excellent |
1930 | HOT AND SPICY Polarny Wicher /FCI/, Włodzimierz WoĽniczka | doskonała/excellent, lok. 4 |
1931 | MAYA Malamute Sanctuary, Stefan Sroczyński | doskonała/excellent, lok. 3 |
1932 | NAKISKA GIRL of Navarama Mal, Rafał Widuliński | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1933 | TALISMAN LADY FOR Wilcze Uroczysko, . Cylwik M., Czajkowski A. | , nieobecny |
1934 | ECRU z Radockiej Góry, Marta Topór | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1935 | INDIA z ¦nieżnej Doliny, Agata Kaim-Łokociejewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1936 | Chayo SNOWFLAKE OF MONIKOONA, Izabela Nawrocka, Wielka Brytania | , nieobecny |
1937 | RAINSTORM Huk Amarok, Halina WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1938 | STARLIGHT SUTRA Sausimayok, Joanna Wisniewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1939 | DESTRUKCJA Sausimayok, Joanna Wisniewska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1940 | DOMINO DANCING PRINCE Loango, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1941 | BUMBALA BAHATI Loango, Andrzej Kramarow | , nieobecny |
1942 | Nirse KIBIBI, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 2 |
1943 | Bulldobas MISSING LINK, Alicja Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1944 | Yulara NOONGAH, Andrzej Kramarow | , nieobecny |
1945 | ACHAKA Donbasenji, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1946 | AKRITTOK Aquillon Tocarian (FCI), Honorata Domińska | , nieobecny |
1947 | AUMARAQ Aquillon Tocarian, Barbara Gradowska | , nieobecny |
1948 | AKUA Teddy Bear, Violetta, Jacek Grzelczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1949 | Woodland-Xishan BLACK DIAMOND, . Gerisch H., Lakowski C., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1950 | DAIMO-JANG z Reptowskiego Lasu, Grażyna Zarazińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1951 | LANZUI LIAM Mei-Lan (FCI), Katarzyna WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1952 | ZHEN ZHU BLACK Jarkas, Artur Jagoda | doskonała/excellent, lok. 1 |
1953 | Tin Pan Alley EASY ROLLING AT CHA-MINGU, Elżbieta Mirecka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1954 | KENZO SUNRISE WINER Cunami, Sławomir Patyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1955 | AIVENGO, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
1956 | DELPHINUS Arokis, Dariusz, Mirosława Wolniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1957 | HOGAN-ENCHOU z Reptowskiego Lasu, Renata Kopczyńska | , nieobecny |
1958 | AQUANI Aquillon Tocarian (FCI), Honorata Domińska | , nieobecny |
1959 | C.ECSTASY Cud Chin (FCI), Anna Wasilewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1960 | JAMIE LEE SMOOTH Virta Valo (FCI), Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1961 | KANEBO SMOOTH PRINCESS Cunami, Grzegorz Wolski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1962 | AGA Rudy Oski (FCI), Anna Hrycak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
1963 | AN-LEE Le-Ma-Ho, Marek Guziński | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1964 | DOLLY Mały Kacper, Barbara Gradowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1965 | GIOCONDA Tomimopa, Ludwina Machała | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1966 | JAMINA vom Lauen Quell, Gabriela Herm, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1967 | INDY Pikimusta, Martyna Binek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1968 | BEST Krajeńska Kraina, Lech Frączek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1969 | Bjoernehusets KAARI, . Thor P.R., Strupińska E. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1970 | XOLOTL z Gangu Łysych, Joanna Gruca | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1971 | AFIR Margarejro, Krzysztof Kozłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1972 | ARABIAN JASMIN El Negma, Izabela Borkowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1973 | Arctic Challenge ANAKIN WINKY, Szymon Sobański | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1974 | Sonata Arctica (FCI) XARGH DEXTERSON, Katarzyna Dziuba-Miązek | , nieobecny |
1975 | GOLDEN RUSH OF ANGEL Virta Valo (FCI), Marlena Datkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1976 | MAURIZIO Guapass, Helena Prima | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1977 | ERIS z Reptowskiego Lasu, Anita Wymysłowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1978 | Sonata Arctica (FCI) THORVIG OF AZZIS, Katarzyna Dziuba-Miązek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1979 | Sonata Arctica (FCI) XAVIA O'DEXTER, Katarzyna Dziuba-Miązek | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1980 | GLOW ARCTIC STAR Youshi and Us, Iwona Lenarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
1981 | Sonata Arctica (FCI) VALKIRIA O'UMAK, Katarzyna Dziuba-Miązek | , nieobecny |
1982 | CHAYENNE HONEY the Glow of the Snowy Star, Dawid Zmyslony | , nieobecny |
1983 | DAY DREAM BULLA Chatanga, Anna Jaskiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1984 | ARGUS KAI Ulubieńcy Kasi, Donata Żak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1985 | Kormeese KUPIO, Charles Lewis-Crooks | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1986 | QUEST Roal, Eliza Czapiewska | , nieobecny |
1987 | CHIKASHII Brikasta, Waldemar Wielgomas | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
1988 | ABRA KAI Ulubieńcy Kasi, Donata Żak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1989 | WAKAMAYA Dyas Poland (FCI), Violetta Krzywicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1990 | LEXUS Eskimoski Domek, Mariusz Cebula | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1991 | BALTO the Future is Ours, Mariusz Cebula | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1992 | MUCH BETTER of Wolf Point, Augustin Ionescu, Rumunia | , nieobecny |
1993 | Snowmist's ONTARIO TREASURE, Katarzyna Czarkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
1994 | Husqvarna BEST BEAUTY, Jolanta Ziaja-Kardyka | doskonała/excellent, lok. 3 |
1995 | DON'T BE LONG Eskimoski Domek, Jarosław Kemus | doskonała/excellent, lok. 4 |
1996 | LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr, Hanna ¦wiercz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1997 | LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr, Agnieszka Bergmann |
1998 | LORD NIKE'S z Pierwszej Ręki, Mirosław Radomski | doskonała/excellent |
1999 | DEXTER z Dębickiej Kępy, Maja Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 3 |
2000 | Ebonyshadow n Shapali's DRAGON, Jolanta Ziaja-Kardyka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2001 | Winterfrost's PEGASO, Ewa Górska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2002 | PEARL OF ICE Galladria-Novitaris (FCI), Agata Włodarska | , nieobecny |
2003 | SABRINA Gidelskie Sanie, Agata Wawrzynkowska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
2004 | Lancelot's WINTER MELODY, Ewa Górska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2005 | IBIZA Nektar Północy, Piotr Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 3 |
2006 | INES Nektar Północy, Tadeusz Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2007 | KISS OF LIFE of Wolf Point, Ewelina Ładzińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2008 | ALEX z Kociej Mafii (FCI), Małgorzata Krzemińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2009 | DESTINY FOR ESKIMO RIVER Galladria Novitaris, Urszula Ryszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2010 | Winter Melody DOUBLE TROUBLE, Ewa Górska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2011 | OHARA D.B. Arctic, Tadeusz Kaczmarek | doskonała/excellent |
2012 | ZEJA Eskimoski Domek, Joanna Drat-Gzubicka | doskonała/excellent, lok. 4 |
2013 | ARANKA Zew Wolnosci, Agata Kros | doskonała/excellent, lok. 2 |
2014 | CHANNA Moro-No-Kimi, Monika Melinger | doskonała/excellent, lok. 4 |
2015 | DAFFY z Dębickiej Kępy, Maja Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 3 |
2016 | ESUNA Chugach, Jarosław Kemus | b. dobra/very good |
2017 | Ebonyshadow's Husqvarna ISIS, Jolanta Ziaja-Kardyka | , nieobecny |
2018 | LOVELACE ADA Północny Wiatr, Hanna ¦wiercz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2019 | OKSANA Srebro Północy, Kamil Kozioł | , nieobecny |
2020 | SECRET STAR of Wolf Point, Agata Włodarska | , nieobecny |
2021 | JAGIENKA z Coyoacan (FCI), Katarzyna Czarkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2022 | Husqvarna WINTER LOVE, Jolanta Ziaja-Kardyka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2023 | Winterfrost's ANGEL OF GLORY, Jose Luis Gomez, Hiszpania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
2024 | MALAYKA Krisanda, Katarzyna Ozorowska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2025 | Kunhegyesi Bleki FLORA-MANO, Krzysztof Fijałkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2026 | FOX Mumuru, Ryszard Budzisz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2027 | WAIKIKI Żywe Srebro, Barbara Baron | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2028 | BRUTUS SUPER BOYS Kaszubska Stolica, Ludwika Tiszer | doskonała/excellent, lok. 3 |
2029 | POCIESZNY PRYNCYPAŁ Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 2 |
2030 | CHOCOLATE CHOCO Nevdeck Celebration, Aneta Chrystoph | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2031 | DESPERADO Weinlinie, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2032 | DOLORES SWEET LIFE Złote Gwiazdy Szkocji, Teresa Obst | doskonała/excellent, lok. 2 |
2033 | MERCI Leo Libra (FCI), Monika, Liwiusz Berger | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2034 | MELODY Sarmacja (FCI), Anita Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2035 | DRZEMLIK Zbyszkowisko (FCI), Małgorzata, Zbigniew Rojewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2036 | BOLERO DLA COLLARIUM Zbyszkowisko (FCI), Marek Jaros | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2037 | EAGLEEYEBOLEK del Monte Dragnone, Carolina Imparato | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
2038 | ANGELA Dream Dog, Mariola Krasicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2039 | BAJKOWA Zbyszkowisko (FCI), Małgorzata, Zbigniew Rojewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2040 | AYA Wolf's Family, Małgorzata, Zbigniew Rojewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2041 | FIGA Logones, Małgorzata, Zbigniew Rojewscy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2042 | THE ARROWROOT Plants, Dorota Tokarska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2043 | CATANA Thaikru, Aneta Kubica | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |