3780 | RAWELL Gorzowska Panorama, Dariusz Kowalski | obiecujący/promising |
3781 | MONTEVERDI Pustynny Wiatr, Jolanta Bobów | doskonała/excellent, lok. 1 |
3782 | BELLOE IMPOSSIBILE dei Raggi di Luna, Grażyna Karnafel | b. dobra/very good |
3783 | BIJOUR Gdyńskie Skrzaty (FCI), Małgorzata Kosińska | b. dobra/very good |
3784 | BOLERO Gdyńskie Skrzaty (FCI), Justyna Nadolska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3785 | FULVIO Pustynny Wiatr, Hanna Walczykiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3786 | LIONEL Feritte Bugsy, Jolanta Irzycka-Gulik | doskonała/excellent, lok. 3 |
3787 | VICTOR All'Italica, Grażyna Pindera | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3788 | ALL'ITALICA Chluba Carewny, Hanna Walczykiewicz | b. dobra/very good |
3789 | HEKSA Niby Nic, Grażyna Trzepacz | b. dobra/very good |
3790 | ZINGARA All'Italica, Anna Ceranek-Dadas | b. dobra/very good |
3791 | ZUZIA All'italica, Grażyna Pindera | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3792 | GALATHEA v. der Wittenane, . Scholz T., Goecker B., Niemcy | b. dobra/very good |
3793 | Vindhauses SIMONETTA, Elżbieta Knioła | b. dobra/very good |
3794 | KARMEN Gorzowska Panorama, Grzegorz Przybylski | lok. 1, doskonała/excellent, Res.CACIB, CWC |
3795 | ROSMARIA Italica, Grażyna Pindera | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3796 | DELTA F.A.R. HAWKEYE from Fart Stable, . Szydłowski M., van Rijn L. | obiecujący/promising |
3797 | ARAFAT Akacjana (FCI), Monika Milewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
3798 | ATAMAN Akacjana, Dagmara Łączyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3799 | Padparadscha's CATCH ME IF YOY CAN, Astrid Wildckopf, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
3800 | Moving AIN`T NOBODY BETTER, Barbara Gabriel | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3801 | BALY PRIDE from Fart Stable, . Szydłowski M., van Rijn L. | , nieobecny |
3802 | Aviva FAHRENHEIT, Danuta i Marek Józefiak | , nieobecny |
3803 | Calamus TRUE FIGHTER, . Kośmider-Tomczak H., Kurłowicz | nie do oceny/cannot be judged |
3804 | du Mont Chacra-Raju FARASAIDH, Manuel Greilich, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3805 | DELTA F.A.R. HURRICANE from Fart Stable, . Szydłowski M., van Rijn L. | wyb. obiecujący/very promising |
3806 | VIXEN, Aleksandra Piera | obiecujący/promising |
3807 | ARVENA Agapis ¬ródło Miłości (FCI), Mariola Jaworska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
3808 | AURENA Agapis ¬ródło Miłości (FCI), Anna Andrzejewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3809 | BITCH IS Uraganas, Arvydas Pauliukas, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3810 | HADIYYAH von Katwiga, Peter, Ingeborg Fussel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3811 | INDISTINGUISHABLE IDEA Varius Avis, Eliza Adamowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3812 | Agha Djari's UN-BREAK MY HEART, Jani Hakkinene, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3813 | CHEBIR de Nulle Part Akleurs, Lidia Skorupińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3814 | Tombouktou's UREGH, Mirosław Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3815 | Tigidit INENI, Petra Stammberger, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3816 | FATEH IBN ABU Sheik El Arab, Patricia Lauer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3817 | OPHELIO Schuru-esch-Schams, . Milczarek-WoĽna M.,Błaszkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3818 | DJAHRA AL DIN Sheik El Arab, Patricia Lauer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3819 | PAMIRA Schuru-Esch-Schams, Marcin Błaszkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3820 | BOY ROBIN'S SON Beneficium (FCI), Katarzyna Janecka | b. dobra/very good, lok. 2 |
3821 | Randeras HUMBERTO, Sevinc Petrowitz, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3822 | BUENOS DIAS BONITA Beneficium (FCI), Katarzyna Janecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3823 | Beneficium ENIGMA, Małgorzata Chojnacka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3824 | Abolla DOLON, Justyna A. Kościołowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
3825 | ALA-ARCHA Tulpar, Katarzyna Sobkowiak | obiecujący/promising, lok. 1 |
3826 | Azis DAYEMAN, Joanna Engvik, Norwegia | , nieobecny |
3827 | SUDAN-SAYID Sannatis, Roman Kubiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3828 | SAMIR Sannatis, Roman Kubiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3829 | ELOBONY d'Alfabia, I. Claesen, Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3830 | Badavie INTERNAL FLAME, Kristian Viken, Norwegia | , nieobecny |
3831 | GHISA el Kolub, Diana Andrysiak | nie do oceny/cannot be judged |
3832 | Simhearth ROSSANA, Karol Ulański | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3833 | BUNNAHABHAIN Mazrae' Gangall, Laura Wąsowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3834 | FERIELE d'Alfabia, Bernardette Makinay, Belgia | , nieobecny |
3835 | El-A'dini KYBELE, Joanna Engvik, Norwegia | , nieobecny |
3836 | Al-Dabaran YATTIMA, Nyby Solveig, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3837 | ASMAN Kalong, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscy | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
3838 | ICTUS Arcturus, Dagmara Łączyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3839 | INNOCENTY Arcturus, Joanna Puchacz | , nieobecny |
3840 | IUSTUS Arcturus, Wojciech Henschke | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3841 | INCITATUS Arcturus, Artur Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3842 | OPAL Sopocka Aura, Zbigniew KoĽlakiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
3843 | SZLACHCIC z Wielgowa, Janusz Żerebecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
3844 | UŁAN Full Speed, Marek Kaczorowski | b. dobra/very good |
3845 | GERWAZY Arcturus, Tomasz Stasiukiewicz | b. dobra/very good, lok. 1 |
3846 | WELWET Wodne Oczko, Marek Kaczorowski | , nieobecny |
3847 | GWIDON Arcturus, Nadia Humska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3848 | URAL Resurgam, Artur Siery | doskonała/excellent, lok. 1 |
3849 | BRAWURKA Xantusia, . Stasiukiewicz T., Soldanova I. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
3850 | KIARA Atrybut, Dagmara Łączyńska | obiecujący/promising, lok. 2 |
3851 | ANTREJKA, Artur Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
3852 | SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa, Janusz Żerebecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
3853 | URZEKAJˇCA URODA Full Speed, Teresa Legieta | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3854 | HAŃCZA Arcturus, Marek Kaczorowski | b. dobra/very good |
3855 | HORYNIA Arcturus, Tomasz Stasiukiewicz | b. dobra/very good |
3856 | LORA Full Speed, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscy | doskonała/excellent, lok. 2 |
3857 | NERISA Łowiecka Dusza, Zbigniew KoĽlakiewicz | , nieobecny |
3858 | UZURPACJA Full Speed, Dagmara Łączyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3859 | LEGENDA Habenda, Aurelia Cieślicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3860 | CLASSIC EMPIRE DREAM from Fart Stable, Iwetta Cybulska | b. dobra/very good, lok. 1 |
3861 | ARLEQUIN Negrus, Urszula Smoczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3862 | Rusich BASKAK, Agata Juszczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
3863 | DAR z Jurajskich Biskupic, Agata Juszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3864 | ORLOV Korgal (FCI), Magdalena Poznowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
3865 | D'ARLEKIN DREAM Silent Enigma, Marta Krapova, Czechy | , nieobecny |
3866 | ŁUT SZCZʦCIA Władca Traw, Bogumiła Komorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3867 | Carskoe Zolotce VIKING GUSTAVS, Sabina Woelk, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3868 | DOBRA z Jurajskich Biskupic, Agata Juszczyk | , nieobecny |
3869 | DUSZKA z Jurajskich Biskupic, Piotr Łabiński | b. dobra/very good |
3870 | LUNNAJA RADUGA Legenda Rossii, E. Balakireva, Rosja | , nieobecny |
3871 | SORAYA THAMLIN Negrus, Barbara Wujczyk | b. dobra/very good, lok. 1 |
3872 | EAU DE TOILETTE Silent Enigma, Marta Krapova, Czechy | , nieobecny |
3873 | FAWORYTA FRANCUZA Polot, Agata Juszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3874 | AMARISSA Irsias, . Chłopocki P., Tylsova D | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
3875 | Thajra's BEKE, Jutta Mismahl, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3876 | Epic FUNDAMENTAL, I. Korshunova | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3877 | PHLEBAS THE PHOENICIAN Ypsylon, Sława Jędrzyńska-Chudzińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3878 | Imladris MOONSHINE MELODY, . Zajkowski A., Pietruchowska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3879 | ALEXANDER Bandadory, Leszek Tomaszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3880 | BUBNOVY TUZ s Tavaizy, Joanna Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3881 | MY FIRST DANCE Aristokratos, Ewa Wojtek | , nieobecny |
3882 | MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon, Małgorzata Downarowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3883 | HAGA Pagawa, Joanna Wichary | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
3884 | CLIO z Rawskiego Tataru, Agata Mijakowska-Klarecka | b. dobra/very good |
3885 | ETNA Wiatry Pustyni, Małgorzata Samulczyk-Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3886 | Jesterland HANNAH, Joanna Lutrosińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3887 | HARMONY Jesterland, Aneta Łazarewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
3888 | Jesterland IRIS O'THE KINS, Bożena Kollat | b. dobra/very good |
3889 | JEDYNA TAKA Vincit Omnia, Maria Banasiak | b. dobra/very good |
3890 | MAYUMI Minori ad Majus (FCI), Izabela Werner | doskonała/excellent, lok. 3 |
3891 | GOLDEN LEMONS Jesterland, Aneta Łazarewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3892 | MY FIRST LADY Aristokratos, Joanna Lutrosińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
3893 | PERDI Pagawa, Joanna Wichary | doskonała/excellent, lok. 2 |
3894 | Meradith ALL MY LOVING, Teresa Nakonieczna | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3895 | ADMANUS ADVISOR Circle Street Clique, Bożena Wajnert | obiecujący/promising |
3896 | LIME LIGHT Celtic Alanda, Karol Skowronek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3897 | ULISSES Monaran, Magdalena Jaskulska | , nieobecny |
3898 | LOGAN Celtic Alanda, Magdalena Górecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3899 | ARMSTRONG Moonvillage, Magdalena Jaskulska | , nieobecny |
3900 | Cu-Cruithin BREEZE WARRIOR, Witold M. Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 2 |
3901 | EMERSON VIGO Festina, Agnieszka Zembroń-Łacny | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3902 | Tsarskaya Aprihot ERMOLAY OZORNOY GULYAKA, M. Nikityuk, Rosja | , nieobecny |
3903 | ALKEMIA APPLIED Circle Street Clique, Bożena Wajnert | obiecujący/promising |
3904 | LADY GREY Celtic Alanda, Paweł Gulcz | doskonała/excellent, lok. 2 |
3905 | LAURA Celtic Alanda, Karol Skowronek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3906 | MAŁA Celtic Alanda, Anna Kursicka | doskonała/excellent, lok. 3 |
3907 | ULGA Monaran, Magdalena Jaskulska | , nieobecny |
3908 | UNCJA Monaran, Magdalena Jaskulska | , nieobecny |
3909 | LAILA Celtic Alanda, Klaudia Ranik | , nieobecny |
3910 | MARTYNIKA Celtic Alanda, Karol Skowronek | doskonała/excellent, lok. 2 |
3911 | MASSALA SAGITTARIUS Celtic Alanda, Agnieszka Smuszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
3912 | RICERCARE Sagittarius, Par, Aurelia Hermodsson | b. dobra/very good |
3913 | Cu-Cruithin CALTRA, . Kędziorek M,K., Kmiecik W.M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
3914 | Pitlochry's DESSERT FLOWER, M. Nikityuk, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
3915 | GEISHA Festina, Hanna WoĽna-Gil | doskonała/excellent, lok. 2 |
3916 | SUNGARI Sagittarius, Magdalena Jaskulska | , nieobecny |
3917 | Wolfhouse OCTAVIA, Witold M. Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1 |