2735 | ALOIS z Bohuminskie Mokriny, Janusz Maliszewski | , nieobecny |
2736 | AYCHA des Brumiers de Rigou, Anna Maliszewska | , nieobecny |
2737 | DUKAT Epaton, Urszula Polykarpou | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2738 | CANDY de Tremouard, Dariusz Posiada | b. dobra/very good, lok. 1 |
2739 | Scolopax Amico (FCI) BOCK, Agnieszka Kania | b. dobra/very good, lok. 2 |
2740 | KALIF z Halikarnasu, Marta Olszewska-Siwa | b. dobra/very good, lok. 3 |
2741 | KORAL z Halikarnasu, Małgorzata Gałan | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2742 | HOLLI BOB Makaroff, A. Egorova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2743 | Kinnike RALPH LAUREN, . Torola M., Verho T., Bandes E., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2744 | FILA Brzezowianka, Anita Doroba | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2745 | Scolopax Amico (FCI) BORA, Marcin Ratajczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2746 | CYGA Relief, Marcin Ratajczak | doskonała/excellent, lok. 1 |
2747 | NEWTON Elater Polonica, Joanna Sot | doskonała/excellent, lok. 2 |
2748 | Silvanus PAPAGALLO, Sylwia Znak-Wankiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
2749 | QUITE A STAR Venatrisett, Marta Wysocka-Mincewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2750 | LLEYTON of Meadow's Brook, Agnieszka Skórzewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2751 | IMIR ILION Elater, Agnieszka Skórzewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2752 | R-LLEYTON JR Magenta, Sylwia Znak-Wankiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
2753 | NADINE Elater Polonica, Aleksandra, Ewa Najsarek | b. dobra/very good, lok. 4 |
2754 | NATURAL BEAUTY Elater Polonica (FCI), Agnieszka Skórzewska | b. dobra/very good, lok. 3 |
2755 | Silvanus PENELOPE, Aleksandra, Ewa Najsarek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2756 | SZANTA Syndykat Wielokropków, Marta Wysocka-Mincewicz | b. dobra/very good, lok. 2 |
2757 | TICHUANA Magenta in Blue, Agata Pawlak | , nieobecny |
2758 | INEZ KENOBI Elater, Agnieszka Skórzewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2759 | ISZTAR IMLADRIS Elater, Sylwia Znak-Wankiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2760 | KEEP THE FAITH Diervilla (FCI), Birgit Messer, Niemcy | , nieobecny |
2761 | Garden Star's OCTOBER RAIN, Hanna Cichoń | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2762 | SAHIB Ankalima, Sylwia ¦lefarska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2763 | Blever's (FCI) AMATO RAGAZZO, Katarzyna Turowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2764 | ARGO Rysi Wykrot (FCI), Żwierełło A,Pelczar-Kozłowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2765 | ARTIS Rysi Wykrot, Małgorzata Wańkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2766 | ALEX Legnickiego Parku, Izabella Krzyśków | , nieobecny |
2767 | AMERICAN BOY z Arislandu, Jadwiga Konkiel | , nieobecny |
2768 | ARVAGH Grandshire, Joanna Gerung | , nieobecny |
2769 | PALISANDER Róde Ziółko, Ewa Sądej | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2770 | BETWEEN HEAVEN AND HELL Zambi, Aleksandra Janik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2771 | GATSBY GREAT VISUS Irlandy z Bajkowego, Jerzy Gizło | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2772 | AMERICAN DOLLAR z Arislandu, Jadwiga Konkiel | , nieobecny |
2773 | LOLA RUN Diervilla (FCI), Bogusław Chałupa | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2774 | Meldor-Sett (FCI) CELTIC MOONLIGHT, Aleksander Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 3 |
2775 | ENGLISH SUMMER RAIN z Arislandu, Agnieszka Balcerzak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2776 | PLAYA Forever Friend Shilton, Dagmara Nowakowska | , nieobecny |
2777 | SATI Ankalima (FCI), Katarzyna Chudzicka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2778 | SELEN Ankalima, Sylwia ¦lefarska | b. dobra/very good, lok. 4 |
2779 | Blever's (FCI) ANIMA SORELLA, Karolina Siatkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2780 | AVANTI Rysi Wykrot (FCI), Marta Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2781 | BORA Legnickiego Parku, Katazyna Kotapska | b. dobra/very good, lok. 4 |
2782 | GAJA UNO z Orańskiego Wzgórza (FCI), Elżbieta Klimaszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2783 | BONITA Tamta Strona Lustra, Hanna Cichoń | doskonała/excellent, lok. 2 |
2784 | GIPSY GENTLE GIRL z Arislandu, Anna Ziembińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2785 | TRAMPERUS z Arislandu, Tomasz Michałowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2786 | GINA GIRL ABRA Irlandy z Bajkowego, . Wolniewicz W., Dębowska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2787 | DEE DEE Amon Istari, Hanna Cichoń | doskonała/excellent, lok. 3 |
2788 | GEORGIA GLOSSY Irlandy z Bajkowego, . Wolniewicz W., Dębowska M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2789 | HEDDA MIRON Rysi Wykrot (FCI), H.A.M. Żwierełło | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2790 | INDIAN SUMMER SKY Diervilla (FCI), Bogusław Chałupa | doskonała/excellent, lok. 4 |
2791 | AALIYAH Aristokrat, Beata, Robert Gnyp | b. dobra/very good, lok. 1 |
2792 | FUKS Lamermoor, Agnieszka Domachowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2793 | ASTI z Ojcowskiej Doliny, Katarzyna Wolak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2794 | TOKAJ Klan Basów, Radosław Ceglarski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2795 | Sangerfild CLAN CURATOR, . Torola M., Guseva J., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2796 | GANJA JUICE Shadow Dog, Cezary Zydek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2797 | GIPSY QUEEN Shadow Dog, Beata, Robert Gnyp | doskonała/excellent, lok. 2 |
2798 | AFRICA z Ojcowskiej Doliny, Beata Cieśla | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2799 | BERTA znad Legi, Beata Kuczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2800 | MAUZER Rawicka Sfora, Dariusz Domaniecki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2801 | MATA Barłóg, Dariusz Domaniecki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2802 | ZORKA z Livy, Andrzej Jarmoliński | , nieobecny |
2803 | HERA z Pruskiej Krainy, Grzegorz Pomianowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2804 | AMIGA Sokoli Pielesz, Grzegorz Rzaniecki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2805 | FALCO Venator Magnus (FCI), Krzysztof Staniszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2806 | DOR Jesenky, Izabela, Waldemar Cichoń | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2807 | DEMON Hekaniero, Eugeniusz Wlekliński | , nieobecny |
2808 | AMO Theogonia, Joanna Boczkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2809 | LION z Bażantowego Pola, Lech Hławiczka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2810 | BELAYA Theogonia, Tomasz Szwed | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2811 | Malomkozi MILLY, John Bishop | , nieobecny |
2812 | CZARNA TOGA z Czarnego Dworu, Ireneusz Kowalik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2813 | IBIZA Happy Dog Polonia, Henryk Kubiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
2814 | ZADRA ze Snu Nemroda, Izabela, Waldemar Cichoń | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2815 | AGHRA Theogonia, Joanna Boczkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2816 | AWIA z Pradoliny, Ludomir Sławiński | doskonała/excellent, lok. 3 |
2817 | Malomkozi JASMINE, Małgorzata Trzcińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2818 | GABI z Czarnego Dworu, Ewa Bąbolewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2819 | ARKAN od Mutra (FCI), Hubert Bonik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2820 | MIŁKA Ja-Wor, Krzysztof Bartkowiak | b. dobra/very good, lok. 1 |
2821 | CYNA Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2822 | ARAGORN Grey Passion, Adam Pietruczuk | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2823 | INDIANA JONES Grey Fellow (FCI), Donat Wiła | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
2824 | MARON Niewierskie Łąki, Lidia Leśniczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2825 | MR. PRESIDENT Imperium Star (FCI), Paulina Wałkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2826 | ARCO Good Dog, Joanna Ziemska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2827 | ASTOR z Gajowego Rodu, Ewa Kalińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2828 | AXEL z Leśnego Jasieńca, Aneta Olejnik | doskonała/excellent |
2829 | BLUE BMW de Donawitz, . Precek P., Preclova R., Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2830 | CARLOS Duma Kazana, Lech Sławiński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2831 | Argenteus (FCI) INDIGO DREAM PACKER, Beata Gazecka | doskonała/excellent |
2832 | LE FOL DU VENT Fala Love'a, Dorota Mikus-Koralewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2833 | FRITZ Duma Kazana, Sławomir Warhoł | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2834 | Weimaranus QUARTZ MOVEMENT, Ewa, Krzysztof Paterka | doskonała/excellent, lok. 3 |
2835 | Weimaranus QUIZMASTER, Małgorzata i Waldemar Rosa | doskonała/excellent, lok. 2 |
2836 | RINGO KID Fala Love'a, Maciej Łukaszewicz | , nieobecny |
2837 | EDIKO Bielańska Sfora, Edyta, Andrzej JaĽwińscy | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2838 | Weimaranus EVENING PROMISE, Ewa, Krzysztof Paterka | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
2839 | ABIES Good Dog, Małgorzata Potocka-Rojek | dobra/good, lok. 2 |
2840 | WERWA Bromhund, Dorota Mikus-Koralewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2841 | ALISS Łagiewnicki Las (FCI), Katarzyna Dalke | doskonała/excellent, lok. 2 |
2842 | Weimaranus ISLAND OF THE SUN, . Solga A., Spałek G. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2843 | UNDI z Jarszewka, Anna Stachów | , nieobecny |
2844 | ARIEN Niewierskie Łąki, Agnieszka Ziętek | , nieobecny |
2845 | BRITA Niewierskie Łąki, Agnieszka Kobylińska-Biały | b. dobra/very good |
2846 | GRACJA Duma Kazana, Katarzyna Kostera | b. dobra/very good, lok. 4 |
2847 | LIVIA z Dzikich Rubieży, Aneta Rybarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2848 | LUNA z Bobięcińskiego Lasu, Marta Sokalska | , nieobecny |
2849 | PRYMA A Awa, Katarzyna Ostrowska-Clark | doskonała/excellent, lok. 2 |
2850 | SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna, Katarzyna Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2851 | ARIA Bielańska Sfora, Rafał Sikorski | doskonała/excellent, lok. 2 |
2852 | ENGLISH GRZANKA Duma Kazana, Krzysztof Olejnik | doskonała/excellent, lok. 3 |
2853 | IVETTE Imperium Star (FCI), Paulina Wałkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2854 | Vadaszfai MORGO, . Horwath-Suszka G,Csizmaziane K | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
2855 | STORM of Skyrocket, Robert Otręba | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2856 | ZAJGO Moja Vizsla (FCI), Sławomir Jewusiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2857 | AMAR z Tałchejów, Katarzyna Knychała-Pietrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2858 | COSMO Brożecki Bór, Joanna Schwarz | b. dobra/very good, lok. 2 |
2859 | MAX Sine Ira, Anna Grzeżułkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2860 | MIDNIGHT of Skyrocket, Wojciech Lenard | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2861 | DZINA Bohdanec, Jolanta Oficjalska-Mlynczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2862 | ZARIA Moja Vizsla (FCI), Grażyna Horwath-Suszka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2863 | CIRI Brożecki Bór, Magdalena Darłak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
2864 | QUICK LOVE of Skyrocket, Alicja Nowacka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
2865 | TĘCZOWA ZORZA Kociokwik, Jolanta Drożdżyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2866 | PLUTONE di Regione Montagnosa, Kamila Dudek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |