Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 8-9.11.2008



Jamnik Długowłosy Króliczy-Kaninchen-Dachshund Langhaar/Rabbit Dachshund Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2073Alshtadt FABULOUS, . Orimenko E.H., Klusak K. A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2074Sulaatik's BOSS, Wanda Oleszczukdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2075PIA vom Ellernhugel (FCI), Gerold, Helga Bremer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2076HORTENSJA Dagnasta, Anna Lachordoskonała/excellent, lok. 2
2077Daks-Veg-As IVETTA NICELY, Y. Dolgopolova, Rosja, nieobecny
2078Evasion VANESSA, Lucyna Pasierbekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2079Vostok-Zapad DULSINEYA, Elena Majakina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2080SASANKA Murkamka, Bożena Bundzdoskonała/excellent, lok. 1, CWC


Jamnik Długowłosy Miniaturowy-Zwerg-Dachshund Langhaar/Miniature Dachshund Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2081Evasion PAGANINI, Hanna Sieradzińskadoskonała/excellent, lok. 2
2082Evasion PAVAROTTI, Dorota Kasperkiewicz-Bryndaldoskonała/excellent, lok. 3
2083TRAVIS Lisia Rodzina, Gabriela Wódkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2084YOGISS z Grodu Halszki, Monika Podlaskab. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2085Caelestis H'OXWNWYES, . Lehtonen S., Tervahartiala N., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2086BENNO von der Ruhnen Bergen, Milan Chyba, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
2087Ostbo's EARLY ONE X-MAS MORNING, Cecilie Vardvik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
2088Evasion LANCELOT, Aleksandra Sękowska-Mirosdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2089HONOR z Końskiego Raju, Barbara Pawskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2090ENTLICZEK PENTLICZEK Brzdąc (FCI), Paweł Kubiakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2091SANS-SOUCI Długie Cudo, Anna Lachordoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2092NEFERTITI, E. Pernaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2093CAYEN Happy Krion, Milan Chyba, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2094LAURA vom Ellernhugel (FCI), Gerold, Helga Bremer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2095Daks-Veg-As ORI-TORI, . Gorokhova, Baranova-Stokkmann, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2096PEPSI-COLA z Nakła Rodem, Jolanta Krzeskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2097ANGI vom Ellernhugel (FCI), Gerold, Helga Bremer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1


Jamnik Długowłosy Standardowy-Dachshund Langhaar / Standard Dachshund Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2098FLAVIO z Kasztanowej Chatki, . Sieradzińska H., Masiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2099BO of Juy's Hill, Dagmara Oraczewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2100WERISS z Grodu Halszki, Eugenia Izydor, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2101Tranevangs AL. FAIZALTAX, Cecilie Vardvik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
2102IMMO vom Speyerbach, Johannes Eisenbarth, Niemcydoskonała/excellent
2103Jahisarv PLUTO, Imre Tamkorv, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
2104VIVAT GAMI Barguzin, G. Bolotova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2105YARO v.d. Weidewiese, Vita Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2106Windswepts RHYTHM OF THE RAW SL, Ekaterina Belova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2107Sorils DG-MERCEDEZ, Cecilie Vardvik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
2108YOY von Charlottenhof, Kerstin Sturmer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

2109GABRIELA SABATINI Teoria Spisku, Anna Kozłowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC


Jamnik Krótkowłosy Króliczy-Kaninchen-Dachshund Kurzhaar/Rabbit Dachshund Smooth-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2110Marlen-Brao ZHELANNY MAHO, G. Judina, Rosja, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2111PREZES Tygrysi Fort, Zofia Daniszewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2112RAJMUND Zielone Mchy, Romana Kordos, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2113Lisego Nosa EPIGRAF, S. Gorlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2114HAPPY BOY dlja Kerolain Ydgel, Galina Yudina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2115CENT Zielone Mchy, Maja Gójskadoskonała/excellent, lok. 2
2116Lisego Nosa POOP ZEMLI, L. Shabalina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2117NADIA Fordoński Wybieg, Piotr Piotrowskib. dobra/very good, lok. 3
2118Pinedax RUSSIAN TOFFEE, Elena Noctorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2119Rus Bramers SUNSHINE, S. Gorlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2120MISS MEGI Jamnicza Ostoja, Bożena Bundz, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2121FIGA Tasiemkowa Mafia, Iwona Cwojdzińska, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2122Rus Bramers VIZA, S. Gorlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2123Mokko Maksimum REVOLUTSIA, A. Nikitin, Rosja, nieobecny


Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy-Zwerg-Dachshund Kurzhaar/Miniature Dachshund Smooth-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2124Formula Uspeha SAMURAI, Fedorov, Rosja, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2125Kinchville CECINO MUMBO JUMBO, L. Shabalina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2126Lisego Nosa PARTIZAN, S. Gorlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2127PREZYDENT Tygrysi Fort, Zofia Daniszewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2128PRZEWODNICZˇCY PRESTON Tygrysi Ford, Mariusz Stachowiakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2129Lisego Nosa FARTOVY PAREL, Rita, Atle Aspevik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2130Rus Bramers LEVIS, E. Ivakhnenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2131DUX DUKAT Jamnicza Ostoja (FCI), Elżbieta Piotrowska, nieobecny
2132Ohotnichyi Azart HABER FORMULA USPEHA, . Nikitin A., Hapaeva I., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2133Magic Rainbow OLIMPUS, Zhanna Lukoshko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2134ERA ESTA Sznuki (FCI), Monika Lebiodawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2135Revestreken`s CARRAMBA, Rita, Atle Aspevik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
2136Rus Bramers RENO, S. Gorlova, Rosja, nieobecny
2137Ex Sentia SHOW ME PLEASE, Małgorzata Karwowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2138Formula Uspeha DIVINE DISCOVERY, . Nikitin A., Hapaeva I.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2139Formula Uspeha BLACK STAR, . Nikitin A., Hapaeva I., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2140Solovyev VIVRE VIVIEN FORMULA USPEHA, A. Nikitindoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2141CENIA Zielone Mchy, Wanda Oleszczukdoskonała/excellent, lok. 3
2142Formula Uspeha GRATEST HIT, . Nikitin A., Hapaeva I., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Psy - Dogs

2143Duchwood's HURRICANE IVAN MS, S. Gorlova, Rosja, nieobecny

Suki - Bitches

2144OMBRA ROSSA del Gotha, Rita, Atle Aspevik, Norwegiadoskonała/excellent
2145Duchwood's QUEEN FOR DUX DUKAT, Elżbieta Piotrowska, nieobecny
2146Duchwood's SECULAR SONNET MS, S. Gorlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Jamnik Krótkowłosy Standardowy-Dachshund Kurzhaar / Standard Dachshund Smooth-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2147Mokko Maksimus CACIB, M. Rastashanskiy, Rosja, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2148WIR z Rubinkowskiego Pola, Anna Durczak, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2149ARMANDO Ogaria, Maria Gimzińskadoskonała/excellent, lok. 3
2150GEORGES Tasiemkowa Mafia, Iwona Cwojdzińska, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
2151SOLO Homagium, Małgorzata, Marek Lewandowscydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2152MAROKO Culmensis, Małgorzata Solarewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2153Hampdach ARISTAEUS, Ekaterina Belova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2154CIAPEK Tasiemkowa Mafia, Anna, Roman Sobkowiczowiedoskonała/excellent, lok. 3
2155Mokko Maksimum DZHAKER, A.A. Lebedeva, Rosja, nieobecny
2156MAGIC KNIGHT Basta, Marketa Pavlova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2157FRANKY FURBO z Grupy spod Koca, Ewa, Agnieszka Gałeckiedoskonała/excellent, lok. 4
2158HERKULES CHOCO Miadroza, Lucyna Brzezińskadoskonała/excellent
2159LIMUZIN Dar Samotsveta, G. Volzhina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2160MELEK z Dachu (FCI), Hanna Maniewskadoskonała/excellent, lok. 3
2161Revestreken's XOS, Marlena, Andrzej Jakubowscydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2162ARBAT, Alexander Rozhnov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2163C' JOSEPHINE Canis Venator, Marlena, Andrzej Jakubowscydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2164CASSIE Canis Venator, Karol Nawrockidoskonała/excellent, lok. 2
2165CHANNEL Canis Venator, Ewa Kowalewskadoskonała/excellent, lok. 4
2166JEJ DŁUGO¦Ć RIKA Amfitrion (FCI), Jolanta Banachdoskonała/excellent
2167Free Soul LUNA MERCEDES, Riina Reinart, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2168GOSIA Tasiemkowa Mafia, Iwona Cwojdzińska, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2169Zoloto Oseni AVANTURA, A. Grishin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2170MAGIC NIGHT Basta, Katarzyna Spychaładoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2171Zoloto Oseni ARVIN, O. Krayushkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
2172Excellmagic BONNIE BLUE, Ekaterina Belova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2173Millenium Micra ZUZY, Riina Reinart, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2174CHERRY Canis Venator, Marlena, Andrzej Jakubowscydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2175MIGOTKA z Dachu (FCI), Hanna Maniewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

2176RUDA z Unikowa, Ewa Kowalewskadoskonała/excellent, lok. 2
2177WEGA Wan-Hen, Hanna Maniewskadoskonała/excellent, lok. 1


Jamnik Szorstkowłosy Króliczy-Kaninchen-Dachshund Rauhhaar/Rabbit Dachshund Wire-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2178JONATAN z Przystani Wodniackiej, Dorota Czaplickawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2179Chelines RUM AND COKE, Marta, Hieronim Guberowdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2180DARK DUKE z Przystani Wodniackiej (FCI), Barbara Rosiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2181Kerolain Ydgel GOLD SHAMSI, Galina Yudina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2182ADDY HARLEQUIN IN BLUE Tapsaga (FCI), Krzysztofa, Robert Andersohndoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2183Kerolain Ydgel SAMOTSVET, Galina Yudina, Rosja, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2184WISIENKA Brzdąc (FCI), Marzanna Kondratowiczobiecujący/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2185INKA z Przystani Wodniackiej, Joanna Lisowskab. dobra/very good, lok. 2
2186IRIS z Przystani Wodniackiej, Dorota Czaplickadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2187Julisa Lisant ELITA-RUSS, Yu.S. Polyakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2188HIACYNTA BUKIET Brzdąc, Aleksandra Przybyładoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2189ASSOL z Przystani Wodniackiej, Vladimir Majakin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2190Tabor TROPAREVO TARA, Yu. Polyakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy-Zwerg-Dachshund Rauhhaar/Miniature Dachshund Wire-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2191DAKS SHARM OD BROWN dlja Kerolain Ydgel, Galina Yudina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2192HALS z Przystani Wodniackiej, Dorota Czaplickadoskonała/excellent, lok. 4
2193YOL Hycon, Robert Andersohndoskonała/excellent, lok. 3
2194ZADAR Lisia Rodzina, Barbara Wielowińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2195MAXIPES FIK Vitoraz, Beata Zyderdoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2196KINKY KINSEY Kalokagathia Fai, Ewa Załęckadoskonała/excellent, lok. 2
2197LENNON Brzdąc, Katarzyna, Agnieszka Klusakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2198Drakeslfat HUMPREY GOCART, Viktor Lobakin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2199LONELY LITTLE LORD Kalokagathia Fai, Lenka Fairaislova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC
2200NO TO CYK Anix, Ewa Załęcka, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2201JEAN VALJEAN Katokagathia Fai, Jaromir Vodak, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2202Magik Rainbow EUREKA, Beata Zyderdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2203JARMINKA Wojciechowe Knieje, Barbara Łabędzkab. dobra/very good, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2204EMI z Przystani Wodniackiej, Beata Zyderdoskonała/excellent, lok. 2
2205LARKY LEONTINE Kalokagathia (FCI), Wojciech Błażejewski, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB
2206PANIENKA Z OKIENKA Brzdąc, . Klusak K., A., Chałupa B.doskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2207ELFIE z Manetinske Ulice, Dorota Czaplickadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2208ITSY BITSY Kalokagathia (FCI), Wojciech Błażejewski, Norwegia, nieobecny
2209MY¦LIWECZKA Brzdąc, Marzena, Marian Stenceldoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2210Julisa Lisant VENEZIA, Yu.S. Polyakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2211OH MY DARLING Catonium, Grażyna Wiśniewskadoskonała/excellent, lok. 1


Jamnik Szorstkowłosy Standardowy-Dachshund-Rauhhaar / Standard Dachshund Wire-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2212GULDEN Herbu Flinta, Elżbieta Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski


Jamnik Krótkowłosy Standardowy-Dachshund Kurzhaar / Standard Dachshund Smooth-haired

2213Dar Samotsveta PROMETEY, E. Beilina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski


Jamnik Szorstkowłosy Standardowy-Dachshund-Rauhhaar / Standard Dachshund Wire-haired

2214TORRO Montegris, Justyna Dudekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2215ACER z Kaczej Wyspy, Wiesław Czaprackidoskonała/excellent, lok. 1, CWC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2216AS Julianowa Zagroda (FCI), Julian Kochowiczb. dobra/very good, lok. 3
2217Wojtek's FELLINI, Wojciech Błażejewski, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2218FERDINANDS Cemaro, . Tamkorv I., Rehk M-A., Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
2219QUEN Anons (FCI), Paweł Lisiakdyskwalifikująca/disqualified

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2220BERRI-BERRINOR Dinaburg's Wonder, Ivi Siniaas, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC
2221ex Sentia BRAZOS SKI ALMOND JOY, Magdalena Kubicka, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2222Engels CHICO, Ivi Siniaas, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
2223FIORELLO della val Vezzeno, Elżbieta Nowakowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2224Revestreken`s FRIKK, Rita, Atle Aspevik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2225ZOLI Anons (FCI), Paweł Lisiakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2226ASIA von der Roteichen, Kerstin Sturmer, Niemcyb. dobra/very good, lok. 4
2227FOSCA z Wilgowej Polany, Zuzanna Brachackadyskwalifikująca/disqualified
2228GRACJA Herbu Flinta, Elżbieta Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 3
2229MAGNIFIQUE z Koszęcińskiej Dąbrowy, Joanna Szymczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
2230TOSIA Montegris, Renata Piotrowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2231FAMA z Rydlewa, Andrzej Telus, nieobecny
2232ULA Hycon, Marian Cymerlingb. dobra/very good, lok. 2
2233WULPINKA Anons (FCI), Paweł Lisiakb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2234AFERA z Dębu Małego, Edyta Krakowiakb. dobra/very good, lok. 4
2235ALFA Julianowa Zagroda (FCI), Julian Kochowiczb. dobra/very good, lok. 2
2236LIZA z Wilczych Ługów, Andrzej Adamusb. dobra/very good, lok. 3
2237UNA Stary Trop, Leszek Czokajło, nieobecny
2238ex Sentia WAIT NO MORE, Rita, Atle Aspevik, Norwegiab. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Vladimir Piskay

2239MAGICAROMA, Rita, Atle Aspevik, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC
2240QNA Hycon, Leszek Czokajło, nieobecny