1 | DIAMANT ELBRUS Blue Hiller, Olga Klass, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
2 | KWARC Terra Nova, Zbigniew Smilgin | doskonała/excellent, lok. 2 |
3 | QUINKIN Astra Canina, Anna Pol | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
4 | BIG STAR Dogs from Mad Maxx (FCI), Jadwiga Maciejewska-Pilak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
5 | Asocjacja AUSTRALIA, Joanna Warzecha | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
6 | ASKLEPIOS UNDER Egida Ateny, . Kosakowska A., Kisek M. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
7 | DISCOVERY Smartness, Barbara Mazur | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
8 | DREAM ABOUT DEEP z Domu Etny, Dagmara Bołtrukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
9 | ZEPPELIN Hau-Beauty, Ludmiła Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
10 | Hau Beauty ZUCCHERO, Dorota Rapacz | , nieobecny |
11 | FALCORN FOREVER Marinus, Agnieszka Chojnowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
12 | CITY OF LONDON Smartness, . Bołtrukiewicz D., Figas M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
13 | ORSAY de Chester, Ryszard Korpys | doskonała/excellent, lok. 1 |
14 | DOUBLE DELIGHT Smartness, Magdalena Nowicka | , nieobecny |
15 | DREAM ABOUT DŻAMILA z Domu Etny, Dagmara Bołtrukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
16 | FRIDA Kiaora, Magdalena Waleńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
17 | ROMY of Piccalilli, Piotr Pacholski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
18 | Now and Then MACY'S BY BLOOMINGLADES, H., S. Werner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
19 | Balza BLACK ADELA, Marina Nemchencko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
20 | BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE Smartness, Grażyna Kałuża | , nieobecny |
21 | CROWN PRINCESS MARGARETA of Smartness, Małgorzata Figas | doskonała/excellent, lok. 2 |
22 | ZITA BROWN Vanilka, Agnieszka Chojnowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
23 | DONATRICE z Banciarni (FCI), Joanna Barszczewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
24 | BUCEFALOS WHITE Ancilias, Jana Musilova, Czechy | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
25 | APOLLO Kosand, Renata Pawelec-Kowalska | dyskwalifikująca/disqualified |
26 | BLOW Fotunatus Poland (FCI), Aneta Surlicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
27 | CAJUS of Trebons Berger Blanc, Monika, Liwiusz Berger | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
28 | DARIUS SUNDAY Biała Pasja, Barbara Zinkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
29 | PARIDES TREASON Miraja, Hanna Oziemkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC |
30 | SNOW ROSE Lohrien, Dobromiła Jaskot | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
31 | ABRA Kosand, Marta Trela | doskonała/excellent, lok. 3 |
32 | ANDZIA Kosand, Renata Pawelec-Kowalska | doskonała/excellent, lok. 2 |
33 | DEIANIRA WHITE Ancilia, Jana Musilova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
34 | BEHEROVKA Fortunatus, Jacek Stanek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
35 | ARMIDA Fortunatus, Jacek Stanek | doskonała/excellent, lok. 2 |
36 | DENIZA, A. Trusova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
37 | BELLA ZORA Biała Pasja, Izabela Sawicka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
38 | DE MINE Ciriline, Joanna Wietrzykowska | obiecujący/promising, lok. 3 |
39 | Alderaan NO MEANS NO, Jerzy Bauer | nie do oceny/cannot be judged |
40 | Never Never Land ULTRA SONIC, Kinga Helak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
41 | Never Never Land UNIQUE IRISH GUINNESS, Radochna Iłłakowicz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
42 | Never Never Land QUANTUM LEAP, Agnieszka Guba | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
43 | Never Never Land QUICK SWITCH, Janusz Jankowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
44 | LUCKY Sfora z Krasnego Boru, Agnieszka Wojdalska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
45 | ALIAS ALDERAAN BC Vangeldis, Piotr Zdankiewicz | b. dobra/very good, lok. 3 |
46 | Never Never Land HIGHLAND STORM, Ewa Łukasik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
47 | VAGABOND VIKING BLUE Energizer, Piotr Mrzygłód | doskonała/excellent, lok. 2 |
48 | Never Never Land AGENT DOUBLE O SEVEN, Ewa Łukasik | doskonała/excellent, lok. 3 |
49 | LEGENDARY FRISCO BLACK Energizer, Magdalena Michalska | doskonała/excellent, lok. 2 |
50 | Alderaan SGIAN DUBH, Iwona Przeworska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
51 | Alderaan TOMAHAWK, Kamila Wiecińska | , nieobecny |
52 | Alderaan TRUST INVESTMENT, Jarosław Bukowiecki | doskonała/excellent, lok. 4 |
53 | ALDA Eldest Slovakia, Ewa Okupska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
54 | BALLADA SONG Dajavera, Mariola Kościuczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
55 | Maeglin HICKOEY, Ewa Łukasik | doskonała/excellent |
56 | OKELANI z Porządnej Rodziny, Beata Cholerzyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
57 | Never Never land POETRY IN MOTION, Lidia Kowalewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
58 | Never Never Land QUEEN OF HEARTS, Piotr Mrzygłód | doskonała/excellent |
59 | SWEET SELENE Ko-To-Ra (FCI), Robert Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 4 |
60 | AURORA AUSTRALIS Hadron, Nina Rojek | doskonała/excellent, lok. 3 |
61 | Triple Trouble (FCI) CRAZY PIRATE LOVE, Ewa Wesołowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
62 | Never Never Land ONE TOUCH OF MAGIC, Ewa Łukasik | doskonała/excellent, lok. 2 |
63 | DIANA Diamentowa Gwiazda, Marek Lewandowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
64 | Never Never Land (FCI) LIMITED EDITION, Anna Garbacka-Warecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
65 | Heartland BONAFIDE, Iwona Przeworska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
66 | Alderaan SALT'N'PEPA, Anna, Andrzej Bilik | doskonała/excellent, lok. 2 |
67 | ARAMIS Grey Tetis, Aneta Łęgowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
68 | RENO Zor-Baja, Piotr Piętka | , nieobecny |
69 | DRUPPI AYSHA Prolog, Joanna Klaczyńska | , nieobecny |
70 | HOLLANDS GLORIE van Bouvier Topline, M., S. Dębowscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
71 | DAJAN-DURITIA Filos, Piotr Dembowski | , nieobecny |
72 | KADMOS CONTRA Controversia, Aneta Łęgowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
73 | SZAMAN- SERENA Chucho, . Sobiecka-Dohnal B., Dębowska M | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
74 | ILAROS-TOOS v. d. Vanenblikhoeve, Beata Klawińska | doskonała/excellent, lok. 1 |
75 | YOSCA-LOES v. d. Vanenblikhoeve, . Klawińska B, Bruintjes-Schaap | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
76 | War BRAINY BEAUTY HIT ALIVET, I. Andrianova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
77 | GORI Złota Beja, Teresa Moczulska | , nieobecny |
78 | KLEMENTYNA-DUSTIE z Flandryjskiego Gniazda (FCI), Magdalena Ostrowska-Król | doskonała/excellent, lok. 2 |
79 | CHERRY COCTAIL FOR ROMANTIC EVENING Nachero Star (FCI), Beata Przybysz | doskonała/excellent, lok. 2 |
80 | MELANII-KIRUNA Chucho Topline (FCI), Grażyna Winnicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
81 | SINTRA-NAHITA Filos, Iwona Wielewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
82 | NARYSHIA-DIUNA Nachero, Agnieszka Fraska | doskonała/excellent, lok. 1 |
83 | CAYOSHKA-STELLA Prolog, Beata Klawińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
84 | DIUNA-VECTRA Chucho, Sławomir Fraska | doskonała/excellent, lok. 3 |
85 | GELI vom Kleinen Gremlin, Bernd Kaube, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
86 | Hit Alvet TATTU, S. Bessonov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
87 | CZAMBOR z Vlciho Dubu, Grzegorz Stelmachowski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
88 | ARIPH Jantarowa Wataha, Dimitri Vits, Holandia | , nieobecny |
89 | ILMARINEN Girios Dvasia, Aneta Kubica | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
90 | ALI Dębowa Sfora, Aneta Wrońska | , nieobecny |
91 | AMBER WOLF z Peronówki, Elżbieta Wojtko | b. dobra/very good |
92 | BALROG z Peronówki, Małgorzata Peron | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
93 | CLIF od Bulizniku CS, Ewa Bednarska | doskonała/excellent, lok. 1 |
94 | ARDA Jantarowa Wataha, Marek Poulik, Czechy | , nieobecny |
95 | ENFYS Braterstwo Wilczaków, Agnieszka Budzyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
96 | K-LEE VORNAJA z Peronówki, . Zorychta E., Malczewski P. | b. dobra/very good |
97 | MALLORY Silver Power, Wojciech Zygardowicz | , nieobecny |
98 | AVARI Jantarowa Wataha, . Baldschum K., Emmerich G., Niemcy | b. dobra/very good |
99 | CREST Wilk z Polskiego Dworu, Tadeusz Porada | b. dobra/very good |
100 | JADIEL z Peronówki (FCI), Aneta Kubica | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
101 | ADANE Jantarowa Wataha, Elżbieta Wojtko | b. dobra/very good |
102 | APRIL Dębowa Sfora, Norbert Wroński | doskonała/excellent, lok. 2 |
103 | IBONA Radov Dvor, Małgorzata Peron | doskonała/excellent, lok. 1 |
104 | BARSABEL Wilk z Polskiego Dworu, Barbara Gromulska-Osojca | b. dobra/very good |
105 | BELIT Wilk z Polskiego Dworu, Ewa Bednarska | doskonała/excellent, lok. 3 |
106 | BETI Wilk z Polskiego Dworu, Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
107 | GINGER Dakmat CS, Barbara Gromulska-Osojca | doskonała/excellent, lok. 2 |
108 | JOLLY z Molu Es, Małgorzata Peron | doskonała/excellent, lok. 1 |
109 | ZAMBIE Zwierz w Dredach, Tomasz Skrzypiński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
110 | DAR, N.M. Mironenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
111 | Irhaberki BUBOS BANKA, Anna Gmitrzak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
112 | PIEKIELNY PIOTRU¦ Duch Wrzosowisk (FCI), Józef Jankowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
113 | ANGEL EYES FRANCUZ of Crystal Lake, Małgorzata, Kamil Kędziorek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
114 | BLUE STAR of Crystal Lake, Janina Szostak | doskonała/excellent, lok. 2 |
115 | AUSSIE JAGA Paracortus, Donata Żak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
116 | Morwhit FAMILY AFFAIRWILD JANES, . Savolainen J., Bergsten K., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
117 | AUSSIE PYSZNA Paracortus (FCI), Małgorzata Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
118 | Talisman ZANZARA, Janina Szostak | doskonała/excellent, lok. 2 |
119 | Ch Sheep's Kin GOD SMART, Shawna M. Wiebe, Kanada | , nieobecny |
120 | VIVE POLOGNE of Crystal Lake, Józef Jankowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
121 | Rostaggens EMIL, Marcela Novakova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
122 | EVALLENS CHOCOLATE XARA Asocjacja, Joanna Warzecha | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
123 | ARROGANCE z Lodice, Marcela Novakova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
124 | GRACJAN-ZEFIR HEIKII Nikusiowe Szaleństwo (FCI), Daniel Kowalczyk | , nieobecny |
125 | NORD Druga Era, Andrzej Morawiec | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
126 | KAJ Donum Cordis (FCI), Magdalena Łęczycka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
127 | LUCKY LUKE Polaris, Grażyna Frost | , nieobecny |
128 | WERONICA MARS Polaris, Grażyna Frost | , nieobecny |
129 | YOJRIDE de la Terre Sauvage, Grażyna Frost | , nieobecny |
130 | ALASKA Przyjaciel Zielonej Doliny, Anna Frymus | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
131 | SHECHEREZADA La Toma, Anna Wojciechowska-Krawczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
132 | DREAMY DESTA Dakota, Jolanta Janusauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
133 | DRAGON z Grodu nad Mleczną, Paweł Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
134 | ARINA Sudecka Podkówka (FCI), Roman Jaskólski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
135 | CAGEY Novterpod, Simona Hurabova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
136 | ARTEMIS Extreme Spitfire (FCI), Ewa Adamkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
137 | FANTASTKA Sa-Kra Beskydy, Bożena Gębura | b. dobra/very good |
138 | Frambos BAJKA, Ewa Łukasik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
139 | WINDREAM Terviland, . Jędrzejczak M, Trzeszcz M. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
140 | FRANCO of the Home Port, Inga Millere, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
141 | UGHO KALLO Sixty Six, Magdalena Smużyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
142 | XERES Dart, BArtosz Dziedzic | doskonała/excellent, lok. 2 |
143 | WERMUT Dart, . Waś J., Górska B. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
144 | XSOFI LATOMA Dart, Anna Wojciechowska-Krawczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
145 | TINA Borka, Ewa Komorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
146 | WIKTORIA Dart, Joanna Waś | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
147 | CYWIL Złoty Staw, Lech Miśkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1 |
148 | WASYL Tutor Gratus, Marcin Adamkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
149 | VIATOR Optima Fide, Małgorzata Bartoszewska-Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1 |
150 | ARDOR des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
151 | URGEN des Assiers, V. Deev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
152 | CAELESTE des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
153 | BELUGA des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
154 | BOLA LOUCA Złoty Staw, Izabela Jończyk | b. dobra/very good, lok. 2 |
155 | FORTE NEGRO AT GILCORN Duovarius (FCI), . Piwowar D., Rual J. | wyb. obiecujący/very promising |
156 | BARBERA del Nebbioso, Violetta Hosiawa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
157 | EVANESCENCE z Andaye, Krzysztof Strugała | , nieobecny |
158 | IVANHOE HOCKY ENFANT Par la Garrigue, Agata Iskanin | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
159 | OREO COOKE Moravia Campanella, Marcela Grosman | dobra/good, lok. 2 |
160 | ANGUS KARHU Czarny NiedĽwiadek, Anna Vogt | doskonała/excellent, lok. 3 |
161 | Sandj Blyu ARS DELARIAN, S. Kuzenkov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
162 | Kudłate Serce DOGGER, Miłosława Litwinowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
163 | ABRA z Łowickiej Farmy, Agnieszka Grochocka | , nieobecny |
164 | VERITA Duovarius (FCI), Krzysztof Zbylut | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
165 | BEST BIEN Opsarion, Katarzyna Snarska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
166 | DRAHMA Pixton, Agnieszka Binek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
167 | DREAM Pixton, Mariusz Syrek | , nieobecny |
168 | NATHALIE Tatrzański Ring, Agnieszka Sprada | doskonała/excellent, lok. 2 |
169 | ACCA des Plaines de Brotonne, Sławomir Kamiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
170 | NIPPY Tatrzański Ring, Sylwia WoĽniak-Suchorab | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
171 | ATENA Eurochild, Joanna Barszczewska | doskonała/excellent, lok. 1 |
172 | Eviko GERBEROS-MORGAN, Evi Vahtrik, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
173 | CUDNA v.d. Limburgse Bodem, Katarzyna Borysewicz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
174 | BAX z Trojańskiego Lasu, Robert Komorowski | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
175 | BONO Finger, Barbara Wilczewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
176 | FOX Trebotim, Robert Filipowiak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 3 |
177 | AXEL ze Stróżanej Zagrody, Maciej Dranicki | b. dobra/very good |
178 | BILBO vom Haus Rosenberg, Uwe Seemann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
179 | CERES z Więcborskiej Doliny, Adam Janasiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
180 | CYWIL Trebotim, Robert Filipowiak | b. dobra/very good |
181 | DARWIN Trebortim (FCI), Marcin Fludra | b. dobra/very good |
182 | HAKER Equus, Aneta Bilińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
183 | KIMON V-Max, Sylwia Kaszkowiak-Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
184 | VENTO Artrox, Paweł Michalak | b. dobra/very good |
185 | BAJK z Więcborskiej Doliny, Michał Ratajczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
186 | DOLLAR vom Zellwaldrand, Szyptur A. | , nieobecny |
187 | PRINC z Ostrowskiej Sfory, Krystian Jaśtak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
188 | ATOS z Domu Nauczyciela, Karolina Frączek | , nieobecny |
189 | BAXTER z Domu Nauczyciela, Mirosław Łukasik | doskonała/excellent, lok. 3 |
190 | CEZAR Wilczy Klan, Wioleta Ewa Bączek | , nieobecny |
191 | CYKLON z Iglastego Lasu, Marek Mamica | , nieobecny |
192 | CZAD z Chojniczanki, Maria Tumielewicz | b. dobra/very good |
193 | DARIUS vom Urstromtal, . Okoński K., Heinze F. | b. dobra/very good |
194 | DASKO z Krywlan, Jarosław Młodzianowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
195 | DRUG vom Zellwaldran, Ralf Wiesner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
196 | NICO Sądeckie Lachy, Piotr Jankowski | , nieobecny |
197 | PARYS od Szalonej Wandy, Anna Jankowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
198 | IVAN Wolf-Gang, Robert Filipowiak | b. dobra/very good, lok. 2 |
199 | JOHNY WALKER vom Haus Tchorz, Mirosław Tchorz | , nieobecny |
200 | LARUS Kenola, Janusz Bułka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
201 | MIKE Köhler, Ryszard Nowicki | b. dobra/very good, lok. 4 |
202 | OTTO von Haus Yü, Zdzisław Boratyn | , nieobecny |
203 | SONY Kamienna Twierdza, Jerzy Słodyczak | b. dobra/very good, lok. 3 |
204 | DAJDA Paul-Mat, Robert Komorowski | obiecujący/promising |
205 | FAMA Trebotim, Robert Filipowiak | obiecujący/promising |
206 | FARANA Trebortim (FCI), Sylwia Kaszkowiak-Wiśniewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
207 | ANNE Texa, . Falisz J., Tchorz M. | , nieobecny |
208 | ANSCHY z Rodu Horanda, . Spychalski M,Kościńska-Galuba | , nieobecny |
209 | ASTRA von der Jaeger Allee, Jarosław Gesinowski | b. dobra/very good |
210 | ATENA spod Gichty, Robert Filipowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
211 | CANDY z Więcborskiej Doliny, Katarzyna ¦niegulska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
212 | DIXI z Więcborskiej Doliny, Kajetan Łochyński | doskonała/excellent, lok. 4 |
213 | LENA z Krywlan, Jarosław Młodzianowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
214 | OLGA Sądeckie Lachy, Tomasz Wszoła | b. dobra/very good |
215 | TORRIE Accord, Mateusz Grzywa | b. dobra/very good |
216 | COLA z Domu Nauczycielki, Andrzej Kredkowski | , nieobecny |
217 | EVEE V-Max, Zdzisław Boratyn | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
218 | HANKA vom Zellwaldrand, . Wiesner R.,Szyptur A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
219 | INKA vom Ganzkower Schlos, Uwe Seemann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
220 | QUINA z Rodu Horanda, . Spychalski M,Kościńska-Galuba | doskonała/excellent, lok. 3 |
221 | REIVI Kamabeda, Krzysztof Pindara | b. dobra/very good |
222 | XENA Ardelia, Dariusz Żochowski | b. dobra/very good |
223 | ASTI z Hetmańskiej Sfory, Janusz Bułka | doskonała/excellent, lok. 3 |
224 | AWIA Paul-Mat, Robert Komorowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
225 | DORI vom Bauhofer-Land, Edyta Ignaczak | doskonała/excellent |
226 | GINGER od Basiora, Andrzej Kaworek | doskonała/excellent |
227 | INKA Geslander, Wojciech Puzyna | , nieobecny |
228 | LARA Sądeckie Lachy, Anna Jankowska | doskonała/excellent |
229 | LISSA Amfitrion (FCI), Tadeusz Zarembski | doskonała/excellent |
230 | MICKI vom Almhof, . Bilińska A., Famuła B. | doskonała/excellent, lok. 2 |
231 | ONLY vom Haus Tchorz, . Tchorz M., Granatowscy M,T. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
232 | PILA von der Liebeswarte, . Spath H., Kohnke M. | , nieobecny |
233 | POLLY od Szalonej Wandy, Anna Jankowska | doskonała/excellent |
234 | TOSCHIBA von Noort, . Muller E.,Wojciechowski K. | doskonała/excellent |
235 | XENA v dan Alhedy's Hoeve, Roman Wojciechowski | doskonała/excellent |
236 | MAJKA Linabero, Robert Filipowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
237 | AZJA Swarzędzka Dolina, Władysław Paprocki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
238 | FAMA Berolina, . Spychalski M,Kościńska-Galuba | doskonała/excellent, lok. 4 |
239 | LILKA Linabero, Jan Szmaja | doskonała/excellent, lok. 3 |
240 | ULLA vom Team Fiemereck, Krzysztof Gliniecki | , nieobecny |
241 | VIRGINIA Anarchia Box (FCI), Wioleta Ewa Bączek | doskonała/excellent, lok. 2 |
242 | ARCYKSIˇŻE Ząb za Ząb, . Lipka E., Juszczyński Z. | b. dobra/very good, lok. 2 |
243 | ARES Alpejskie Zauroczenie, Seweryn Bobiński | b. dobra/very good, lok. 1 |
244 | CIUPAS z Modrzewiowej Leśniczówki, Monika Wilczyńska-Kamasińska | doskonała/excellent, lok. 1 |
245 | AMIGO du Printemps des Olivets, Arkadiusz Kaczmarczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
246 | ELF Catonium, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
247 | KORSAK Sniezijka Bajka, . Harwig U., Lamdwehr C., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
248 | KOTLIK z Zadymy (FCI), Wanda Livingstone, Wielka Brytania | doskonała/excellent, lok. 4 |
249 | BALLADA Ballada o Wędrowaniu, Monika Wilczyńska-Kamasińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
250 | BORÓWKA Kalong, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
251 | COBEGARDEN z Modrzewiowej Leśniczówki, Elżbieta Brzezińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
252 | ZADRA Chluba Liliowej Przełęczy, Arkadiusz Kaczmarczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
253 | FANTAZJA-GORZAŁKA Filos, Iwona Wielewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
254 | ORAWA Nutrena, Marcin Koszembar | doskonała/excellent, lok. 3 |
255 | PASTERKA Kontekst, Anna Uran | doskonała/excellent, lok. 2 |
256 | ARISA Biały Podhalan, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscy | b. dobra/very good, lok. 1 |
257 | KAWKA Nes Gwadiana (FCI), Łukasz Pawłowski | , nieobecny |
258 | ¦LIWOWICA-GORZAŁKA Filos, Radosław Gac | dobra/good, lok. 2 |
259 | ZADRA z Butorowego Wierchu, Wanda Livingstone, Wielka Brytania | dobra/good, lok. 3 |
260 | ZORKA z Butorowego Wierchu, Wanda Livingstone, Wielka Brytania | dobra/good, lok. 4 |
261 | EUFORIA Catonium, Wojciech Kucner | b. dobra/very good, lok. 2 |
262 | HAJNÓWKA-BUKSA Filos, Grzegorz Robak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
263 | OSTRÓŻKA-JAGIENKA Filos, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscy | b. dobra/very good, lok. 3 |
264 | MORKA-BUKSA Filos, Iwona Wielewska | doskonała/excellent, lok. 1 |
265 | Russkiy Velikan VALDAY, Valentina Usanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
266 | GAJA Rajton-Bost, Krystian Szostak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC |
267 | BROOKLYN of Ronda Sweet-Dreams, Ute Engel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
268 | U¦MIECHNIĘTY DRAB Kudłaty Tramp, Katarzyna Wittich | doskonała/excellent, lok. 1 |
269 | STEFANO SUPERSTAR Kudłaty Tramp (FCI), Krystyna, Anna Rostworowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
270 | Pepperhouse AMICELLI, . Engel U, Wendt S., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
271 | Niedersachsen's-Pride ART ATTACK, Hans-Henning Haack, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
272 | FERNANDO vom Mückenschlösschen, Achmed, Ute Wettin, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
273 | PRIM N PROPER Zottel's, Ute Engel, Niemcy | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
274 | ULUBIONA Kudłaty Tramp, . Rostworowska K., Szczepaniak A | doskonała/excellent, lok. 1 |
275 | Niedersachsen's-Pride BEAUTIFUL FAIRY, Heidi Englich, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
276 | GOLDEN PHOENIX Vesca Montana, . Kowalska A, Szulc A. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
277 | AXSER Szetlandzka Ostoja, Andrzej Krzysztofczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
278 | Siniketun BRANDON LEE, Taru Rekorius, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 3 |
279 | JORDAN Strażnica Kaszebstwa (FCI), Franciszek Bones | doskonała/excellent, lok. 2 |
280 | Vanilla Hills (FCI) NO STRINGS ATTACHED LOVESOME, Robert Kabała | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
281 | BLACK STONE Vesca Montana, . Kustarz S., Najdek A. | doskonała/excellent, lok. 4 |
282 | FREEMAN Polcolland, Agnieszka Fortaszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
283 | HASSAN Strażnica Kaszebstwa, . Stryszowska M,Taraszkiewicz A. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
284 | Marvithall SPLENDID, Aleksandra Lubaszka | doskonała/excellent, lok. 3 |
285 | BOSS z Błękitnego Jeziora, . Dziurzyński P., Grzesiek I. | b. dobra/very good |
286 | DOVER Vision, Sandra Kustarz | b. dobra/very good |
287 | Lustrous DUMBLDOR, Agnieszka Fortaszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
288 | ELVIS Strażnica Kaszebstwa, Zbigniew Płaszczyński | doskonała/excellent, lok. 4 |
289 | Starsong POLAR MOON, Taru Rekorius, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2 |
290 | SHADOW Xantina, Inga Piechucka | b. dobra/very good |
291 | Archos Canis TEEBO, Barbara Kuś | doskonała/excellent, lok. 3 |
292 | VOLAND SWEET BOY Metamorfoza, Zuzanna Lison | doskonała/excellent |
293 | Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY, Anna Szulc | doskonała/excellent, lok. 2 |
294 | Happy Master's HUGO BOSS, Kaisa Vanhatalo, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 3 |
295 | Sunsweet STEPPING STONE, Marita Axi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
296 | MAM NADZIEJĘ Casidi, Monika Tuliszewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
297 | PENELOPE Pine Manor, Maria Pacyńska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
298 | AIDA Szetlandzka Ostoja, Andrzej Krzysztofczyk | b. dobra/very good, lok. 4 |
299 | AMII Szetlandzka Ostoja, Andrzej Krzysztofczyk | b. dobra/very good, lok. 3 |
300 | ARRA MINI Vangeldis, Ewa Peretjatkowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
301 | CANEL od Kieliszka, Maciej Lewandowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
302 | ANUWA DOLCE VITA Polcolland, Barbara Kuś | b. dobra/very good |
303 | ARMIDA Małgorzata Szot, Ilona Bednarska-Turdoň | doskonała/excellent, lok. 4 |
304 | BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana (FCI), Anna Szulc | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
305 | Marvithall FIONA, Aleksandra Lubaszka | doskonała/excellent, lok. 2 |
306 | LOOK AT MY EYES Asketila, Alina Drogosz | doskonała/excellent, lok. 3 |
307 | PARADISE Ventora, Sławomir Felkel | b. dobra/very good |
308 | BETINA Szetlandzka Ostoja, Andrzej Krzysztofczyk | doskonała/excellent |
309 | EL ENIGMA Strażnica Kaszebstwa, Agnieszka Fortaszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
310 | Happy Master's I'M A FAIRY, Kaisa Vanhatalo, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 3 |
311 | JETTA z Puli Szczęścia, Jarosław Bajczyk | doskonała/excellent |
312 | MY SWEET BELLA DONNA Navarette (FCI), Aneta Maćkowiak | doskonała/excellent, lok. 4 |
313 | NUKA ¦niada Maskotka, Zbigniew Czarnecki | doskonała/excellent, lok. 2 |
314 | GOLDEN MOONLIGHT Vesca Montana, Anna Kowalska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
315 | NIE TRAĆ NADZIEI Casidi, Monika Tuliszewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
316 | KLIWIA Asketila, Ewa Kudukis | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
317 | APOLLO Księżycowe Królestwo, Elżbieta, Dawid Sroka | , nieobecny |
318 | Siniketun MUSTA ENKELI, Taru Rekorius, Finlandia | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
319 | DISCOVERED DREAM du Clos de Seawind, Miroslav, Michaela Petrik, Słowacja | b. dobra/very good, lok. 1 |
320 | CARMEL Słodki Wyraz (FCI), Tomasz Augustyn | doskonała/excellent, lok. 3 |
321 | SIMPLY THE BEST Silvello, . Tomkowska N., Kruszel G. | doskonała/excellent, lok. 2 |
322 | Amalie SOUL SEARCHER, Andrzej Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
323 | BAKAYA L DABAB od Mohtarów, Ewa El Mohtar | b. dobra/very good, lok. 3 |
324 | PADDY'S POLONAISE vom Adlerwappen, Sylvia Schulze, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1 |
325 | Siniketun SININEN TÄHTI, Taru Rekorius, Finlandia | b. dobra/very good, lok. 2 |
326 | EARLY SUNSHINE Hirundo, Miroslava Pesatova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
327 | KIWI z Grojeckich Łąk, Katarzyna Zielińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
328 | Camaro LORD OF THE DANCE, Anna, Tomasz Kochan | doskonała/excellent |
329 | OLD BRANDY Vangeldis, Anna Kaute-Kabata | doskonała/excellent, lok. 4 |
330 | TOFFY Pastoral, Beata Żywica | doskonała/excellent, lok. 2 |
331 | AFRODYTA Księżycowe Królestwo, Elżbieta, Dawid Sroka | , nieobecny |
332 | CRYSTAL CLEAR des Beldones, Andrzej Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
333 | HONEY SWEET CANDY Wir-Coll (FCI), Anna Kaute-Kabata | doskonała/excellent, lok. 2 |
334 | BTISAM ADDUHA od Mohtarów, Joanna Kaczmarek | , nieobecny |
335 | Chattering's ELIZABETH THE QUEEN, Rikke, Reindel Brodal, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
336 | ELLEGANCE ELLE Ko-To-Ra, Irena Jaworowska | , nieobecny |
337 | GRACE Wir-Coll, Jacek, Gabriela Grubba | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
338 | MALAGA Zbiczuj, Beata Żywica | b. dobra/very good, lok. 4 |
339 | NANA Zbiczuj, Zbigniew Czubaj | nie do oceny/cannot be judged |
340 | NO LIMITS African Gold, Miroslava Pesatova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
341 | SMOOTH JAZZ CAFE Vangeldis, Ewa Peretjatkowicz | , nieobecny |
342 | Nyitramenti YEKATERINA EMPRESS, Stanislava Zubrica, Słowacja | , nieobecny |
343 | CONFETTI GOLD Ko-To-Ra, Mirosław PrzewoĽnik | doskonała/excellent, lok. 2 |
344 | DANCING QUEEN Ko-To-Ra (FCI), Tomasz Warzecha | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
345 | Csovanyospataki MARIYA-GOLD, Miroslav, Michaela Petrik, Słowacja | doskonała/excellent, lok. 4 |
346 | ORCHIDEA z Ogrodu Rejenta, Joanna Rejent | doskonała/excellent, lok. 3 |
347 | PADDY'S PIRONETTE vom Adlerwappen, Sylvia Schulze, Niemcy | doskonała/excellent |
348 | SUGAR BABY LOVE Vangeldis, Ewa Peretjatkowicz | , nieobecny |
349 | CON AMORE Ko-To-Ra, Janusz Wilczewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
350 | COCA Zbiczuj, Zbigniew Czubaj | doskonała/excellent, lok. 1 |
351 | Loriseum ARROYO, Katarzyna Kosoń | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
352 | Jack Mack's KAIRDEAN, Petra Czarnitzki, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
353 | MACARENA BLACK SMOOTH Ko-To-Ra, Janusz Wilczewski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
354 | ZINNIA AGAIN Fantazija, Paweł Boniecki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
355 | Ponadto KRUPNIK, Irena Waligórska-Leśniewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
356 | ABEL Dziechcinek, . Cichalewski W., Jozsa Z. | doskonała/excellent, lok. 2 |
357 | DUKAT Tanabata, Agnieszka Kora Brylińska-Dąbrowska | b. dobra/very good, lok. 3 |
358 | IMPULS z Norblińskiej Doliny, Iwona Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
359 | MARLEY Kalisto, Artur, Teresa Kulik | doskonała/excellent, lok. 1 |
360 | ALASZ z Gangu Długich, Tomasz Wiatroszak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
361 | CAR z Liliowego Zacisza, Lilianna Kielar | doskonała/excellent, lok. 3 |
362 | Flinkbein DLA KONTEKST, Grzegorz Robak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
363 | EKSPONAT van Het Goralenhof, Paulina Ostachowska | doskonała/excellent |
364 | ICHMO¦Ć z Gangu Długich, Ewa, Janusz Móll | doskonała/excellent, lok. 4 |
365 | WERBENA z Hogwart'u, Tomasz Wielich | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
366 | MOJA od Skarbków, Dorota Krzyżanowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
367 | NADOBNA Sylena, Jerzy Olszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
368 | JEJMO¦Ć z Gangu Długich, Marzena Fitt | doskonała/excellent, lok. 2 |
369 | JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich, Iwona, Waldemar Wojdyła | doskonała/excellent, lok. 3 |
370 | NIZINNA CHLUBA Rivendall, . Albertini J., Lochner C., Francja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
371 | POCIECHA Rivendall, Jacek Mięczkowski | , nieobecny |
372 | BALI z Polarnej NiedĽwiedzicy, Grażyna Kurowska | doskonała/excellent |
373 | BAYRA Jamkin, Urszula Kasprzyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
374 | GOCHA z Norblińskiej Doliny, Krystyna, Jan Szmaj | b. dobra/very good |
375 | I DAJ BUZIA z Gangu Długich, Christa Lochner, Francja | , nieobecny |
376 | Sasquehanna (FCI) LIRKA, Grzegorz Kobyliński | doskonała/excellent, lok. 4 |
377 | TRUFLA RIVENDALL Kontekst, Małgorzata Wiatroszak | doskonała/excellent, lok. 2 |
378 | ULTRAMARYNA Dziechcinek, Tomasz Drabot | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
379 | DRUHNA z Gangu Długich, Teresa, Oskar Emerich | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
380 | IZBA z Gangu Długich, Beata Klawińska | doskonała/excellent |
381 | JA¦MINA Sekret Kadan, Helena Siwiak | doskonała/excellent, lok. 4 |
382 | MASKOTKA Rivendall, Tomasz Wielich | doskonała/excellent, lok. 3 |
383 | NUTKA z Armii Zbawienia, . Paluch I., Obara G. | , nieobecny |
384 | ODA JINGLE BELL Agajax, Paulina Ostachowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
385 | SZANSA NA SUKCES Kontekst, Anna Kucharska | doskonała/excellent |
386 | VIVA AFERA Rivendall, Małgorzata, Tomasz Wiatroszak | , nieobecny |
387 | WYJˇTKOWA WIZJA Mościc, Witold Żulewski | doskonała/excellent |
388 | Terrun MABRANDO, Anna-Kaisa Varis, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
389 | VIVACIOUS Immerzu, Anna-Kaisa Varis, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
390 | Terrun MOBARDOT, Anna-Kaisa Varis, Finlandia | , nieobecny |
391 | BALIN MOGLI des Clochards Choux, Thomas Funk, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
392 | BRATISLAVA s Krestovogo Pohoda, S. Abbaturova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
393 | CARLEONE Brawos Bis, Krzysztof Grzelka | dobra/good |
394 | KASZTANEK Z PIGALLE Lisiura, Lucyna Starkowska | nie do oceny/cannot be judged |
395 | Uszaki CARAMEL, Maria Łączkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
396 | Brawos Bis (FCI) CARUZO, Iwona Szewczuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
397 | Uszaki CHERRY PIE, Julita Rygier | doskonała/excellent |
398 | Phi-Vestavia I'M BURNIE-MR.BURNIE, . Pol A, Głowaccy H,I,D. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
399 | Big-Wood's MY WIZZER, Grigoriy Petrov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
400 | Mandylay's ULTIMATELY BLUE, Kirsi Kivikoski, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
401 | DIIBA DAABA Controversia, Nataliya Chernaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
402 | Brawos Bis (FCI) BAHAMA, Aneta Pietrzak | b. dobra/very good |
403 | GLAMOUR GIRL Controversia, Jarosław GosdĽ | , nieobecny |
404 | Brawos Bis BARAMBURA, Krzysztof Michalski | , nieobecny |
405 | Big-Wood's DO CONTROVERSIA, Dorota PaĽ | b. dobra/very good |
406 | All Trade GALAXY, Julita Rygier | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC |
407 | KUSZELAS KUSY Lisiura, Bogumiła Moniatowicz | wyb. obiecujący/very promising |
408 | EXTREME ENJOYMENT Pomarańczowa Alternatywa, Małgorzata Pliszka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
409 | Astersland YOU CAN DO IT, . Kull K., Ludnava A., Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
410 | BALOOM-BALOOM Corgon Blue, Magdalena Chmielowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
411 | GENTELMAN LISKI OSOWSKIE Gaucho, . Chramęga B., Głowaccy I,D. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
412 | Corgilandia GERONIMO, Jolanta, Grzegorz Sadzyńscy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
413 | Annline's ROYAL PRINCE, . Doner-Bielińska A,Bieliński R | doskonała/excellent, lok. 3 |
414 | ZDOBNIK Casa Blanca, Adam Giżewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC |
415 | APLAUZ KUSY Tobibears, Bernadeta Tobis | doskonała/excellent, lok. 3 |
416 | BURZAN Lisiura, Jolanta Sadzyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC |
417 | NOSTRZYK Lisiura, Marek Jurkowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
418 | SCOTTY KUSY Tobibears, Paweł Filipiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
419 | I'M SUPER STAR Gaucho, . Przybysz Z., Głowaccy I.,D. | wyb. obiecujący/very promising |
420 | KORYNTU CÓRA KUSA Lisiura, . Redlicka A., Brózdowski J. | wyb. obiecujący/very promising |
421 | TEGUCIGALPA Casa Blanca, . Majewska Z., Żukowska B. | wyb. obiecujący/very promising |
422 | ELIZABETH Bugi Vugi, Paweł Filipiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
423 | HOPES'N DREAMS Gaucho, Piotr Miodek | doskonała/excellent, lok. 2 |
424 | Annline's VISION OF DESIGN, . Doner-Bielińska A, Bieliński R | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
425 | Corgon Blue BURANA KUSA, Mirosława, Andrzej Tyburczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC, Zwycięzca Rasy/BOB |
426 | Nostalgi ORIOLE, A. Samsonova, Rosja | , nieobecny |
427 | BLACK MAGIC TRINKET Pomarańczowa Alternatywa, Małgorzata Pliszka | b. dobra/very good, lok. 3 |
428 | CARMEN GAUCHO KUSA Cynio, Jędrzej Kubel | b. dobra/very good, lok. 2 |
429 | MIECHUNKA Lisiura, Ludmiła Chrząstowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
430 | Andvol FORTUNA, A. Samsonova, Rosja | , nieobecny |
431 | MERCEDES Regalia, Małgorzata Pliszka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
432 | Haywire's PORTAMENTO, Magdalena Nizioł | doskonała/excellent, lok. 2 |
433 | LA PETIT CHOU KUSA Siccus Silva, Andrzej Peichert | doskonała/excellent, lok. 2 |
434 | UROCZYCHA Lisiura, . Redlicka A., Mejer A. | doskonała/excellent, lok. 1 |